Małgorzata: Wierzę w cudowną moc modlitwy

Odmawiam nowennę ciągle od sierpnia 2016. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 9 nowenny pompejańskiej. W okresie letnim kiedy miałam więcej czasu odmawiałam dwa razy dziennie. Czyniłam tak ponieważ dwie osoby w rodzinie są chore i nie wiedziałam za kogo odmawiać wcześniej. Wiedziałam, że obydwoje potrzebują modlitwy. Pozostałe intencje za mojego syna aby zaliczył 1 rok studiów na medycynie.
Przeczytaj całość

Anita: zdany dyplom magisterski

Chcialam sie podzielic moim swiadectwem ze wszystkimi studentami, ktorzy tak jak ja maja problemy z napisaniem i obrona pracy magisterskiej.  Nowennę Pompejańską zaczelam odmawiac kiedy spostrzeglam, ze ani nie napisze anii nie obronie pracy magisterskiej swoimi silami. wszystko szlo mi ze strasznym oporem. Przeczytaj Anita: zdany dyplom magisterski
Przeczytaj całość

Barbara: Maryja uzdrowiła moją siostrę

Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej, obiecałam to Maryi. Moja siostra jest bardzo dobrym człowiekiem, całym sercem oddanym swojej rodzinie. W pewnym okresie swojego życia przeżywała różne życiowe tragedie. Nie mogąc sobie z tym emocjonalnie poradzić, zaczęła szukać ukojenia w alkoholu. Niestety, z roku na rok, uzależniała się coraz bardziej. Wszelkie próby jej ratowania i pomocy medycznej były przez nią odrzucane. Byliśmy bezsilni wobec tego problemu. Podczas rozmowy telefonicznej z siostrą (mieszkamy w odległości ok. 200 km) wyczuwałam, jak bardzo cierpi z powodu uzależnienia. Kocham siostrę i pragnęłam jej pomóc, ale jak?
Przeczytaj całość

Beata: łaski płynące z nowenny pompejańskiej

Dziś skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Jestem dumna z siebie, że podołałam. Nie wierzyłam w to, że wytrwam w tej modlitwie. Od kilkunastu lat nie chodziłam do kościoła, nie modliłam się, zastanawiam się, czy wierzyłam w Boga… Sama nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie... Całe moje życie, odkąd sięgam pamięcią, było trudne, nie...
Przeczytaj całość

Jan: uzdrowienie i inne łaski

Starałem się normalnie pracować , i jednocześnie odmawiać te trzy Różańce dziennie. Lekarze zwodzili żonę , nie potrafili dać realnej diagnozy. Ja wiedziałem , ale mimo to modliłem się wierząc , że tylko w ten sposób możemy mieć nadzieję.
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask, tom III, odebrana i dziś wyjedzie do Pompejów!

Moi drodzy, z wielką radością odebraliśmy dziś z introligatorni III Wielką Księgę Łask. Jest naprawdę piękna! To wotum od nas wszystkich, które zawiera 1500 świadectw nowenny pompejańskiej z naszej strony (numery od 3001 do 4500). Dodatkowo zawiera tez indeks tematyczny otrzymanych łask!

Księga powstała dzięki wsparciu 40 osób, które wpłaciły od 5 zł do 200 zł. Serdecznie Wam dziękuję, prawie udało się zebrać potrzebną kwotę. Wasze Imiona są na specjalnej stronie z podziękowaniami! Skład wykonałem sam, introligator to Jacek Tylkowski (polecam!), druk: Drukarnia Totem. Dziękujemy za pomoc!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć Księgi:

Co dalej?

Księga dziś w nocy wyjedzie do Pompejów, gdzie na Mszy św. dla naszej pompejańskiej pielgrzymki z Polski, 7 maja 2016 roku, zostanie ofiarowana w darze dla Sanktuarium!

Serdecznie dziękuję za udział w akcji!

Marek Woś

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wielka Księga Łask, tom III, odebrana i dziś wyjedzie do Pompejów!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Dzisiaj, o godz. 9 rano, w sanktuarium w Pompejach odbyła się Msza święta dla naszych pompejańskich pielgrzymów (ok. 90 osób!). Spotkaliśmy się z ks. abp. Tomasem Caputo, który otrzymał nasze wspólne wotum – Wielką Księgę Łask! […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!