Karolina: Paraliżował mnie strach, że mnie zdradzi i zostawi

Cały czas kręciły się koło niego jakieś kobiety.I właśnie mąż przyszedł któregoś dnia mówiąc mi że miał niemiłą sytuację z koleżanką z pracy, która go prowokowała i namawiała do grzechu,aż musiał użyć siły aby się opamiętała.
Read More

Magdalena: Bóg nas kocha

Pamietajcie wszyscy jestemy dziecmi Boga, on nas wybral umarl za nas na krzyzu, bo nas kocha I chce od nas tylko jednej rzeczy,zebysmy uwiezyli zaufali I pozwolili sie poprowadzic.
Read More

Karolina: Rozpoczęłam nowennę pompejańską o znalezienie prawdziwej miłości

Rozpoczęłam więc nowennę pompejańską o znalezienie prawdziwej miłości. Maryja wysłuchała mojej prośby zmieniła moje serce, nauczyła mnie na nowo ufać i postawiła na mojej drodze dobrą osobę .
Read More

Wdzięczny z dar odzyskanej czystości

Szczęść Boże. Za radą ojca duchownego i chęci podzielenia się cudem jak się stał w moim życiu, chcę napisać parę zdań o czystości. Piszę ten tekst podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy seminaryjnej. W tym roku kończę 24lat. We wrześniu wstąpiłem do seminarium jednego z krakowskich domów zakonnych.Przeczytaj Wdzięczny z dar odzyskanej...
Read More

Ilona: Uścisk Maryi – bezcenne

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji przeprosin Maryi. A sprawa miała się następująco ... Żyjąc daleko od Boga, bywało że używałam imienia Maryi w formie zartu. Byłam osobą niewierzącą, więc wtedy nie było to dla mnie niczym szczególnym. Po swoim nawróceniu, a raczej po otrzymanej łasce nawrócenia postanowiłam odmówić NP. Bardzo się bałam, nie wiedziałam czego się spodziewać. 3 różańce dziennie wydawało mi się niemożliwością. Podjęłam jednak decyzję, pozostała tylko intencja w której mialam się modlić.
Read More

Wielka Księga Łask już w Pompejach!

Dzisiaj, o godz. 9 rano, w sanktuarium w Pompejach odbyła się Msza święta dla naszych pompejańskich pielgrzymów (ok. 90 osób!). Spotkaliśmy się z ks. abp. Tomasem Caputo, który otrzymał nasze wspólne wotum – Wielką Księgę Łask!

Księża: ks. Piotr i ks. Kazimierz Tyberski.

Obejrzyj galerię 🙂 O Trzeciej Wielkiej Księdze Łask przeczytasz tutaj.

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
John BielanskiWiga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Wiga
Gość

To moje marzenie, aby pojechać do Pompejów i pokłonić się Matuchnie i podziekować za wszystkie łaski. Może mi się uda zrealizować to marzenie? Jeśli syn utrzyma prace, będe mogla sobie pozwolić na wyjazd. Matka Boża nigdy nie opuszcza potrzebujacego.

John Bielanski
Gość
John Bielanski

Jako czlowiek interesujacymi sie zyciem ziemi, rozumiem, tragedie Pompei I Herculaneum, nie rozumiem jednak, niegdysiejszych pomowien jakoby Bog ukarac grzecznych, a dzisiejszych dopatrywan sie last Matki Najswietszej w tym aspekcie, cos ktos tutaj nie jest na swoim miejscu, a moze juz jestem niuleczalnie chory ?