Ania: Nowenna Pompejańska daje mi siłę

Dzięki tej cudownej nowennie pompejańskiej jestem wewnętrznie spokojna. Problemy, które kiedyś mnie przerastały teraz pomału się rozwiązują. Nowenna Pompejańska daje mi siłę, wiarę i wytrwanie w trudnych chwilach.
Przeczytaj całość

Józefa: Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmawiam od 4-ch lat z małymi przerwami. Przeważnie modlę się o zdrowie. Prosiłam Boga o zdrowie dla wnuka i Pan Bóg wysłuchał.
Przeczytaj całość

WERONIKA: Otulona płaszczem opieki Maryi

Nowennę Pompejańską odmawiam od listopada 2013 roku. Usłyszałam o niej od księdza na Mszy Św. i zaraz postanowiłam dowiedzieć się coś na temat tej nowenny. W ten sposób odkryłam stronę internetową o nowennie pompejańskiej, która stanowi dla mnie ogromne źródło natchnienia i inspiracji. Modlę się nowenną już nieprzerwanie około półtora...
Przeczytaj całość

Ewelina: ŁASKAMI OBDARZONA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Jest to moje pierwsze świadectwo bo i Nowennę odmawiałam po raz pierwszy. Na początku dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi świadectwami, bardzo mi pomagały i umacniały w codziennej modlitwie. Dziękuję również osobą które prowadzą tę stronę, bez Was nie byłoby przedstawionych...
Przeczytaj całość

Marianna: Depresja pokonana

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To już kolejne moje świadectwo. Odmówiłam 10 nowenn w różnych intencjach, ale zawsze z myślą o moich bliskich.
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask już w Pompejach!

Dzisiaj, o godz. 9 rano, w sanktuarium w Pompejach odbyła się Msza święta dla naszych pompejańskich pielgrzymów (ok. 90 osób!). Spotkaliśmy się z ks. abp. Tomasem Caputo, który otrzymał nasze wspólne wotum – Wielką Księgę Łask!

Księża: ks. Piotr i ks. Kazimierz Tyberski.

Obejrzyj galerię 🙂 O Trzeciej Wielkiej Księdze Łask przeczytasz tutaj.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wielka Księga Łask już w Pompejach!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiga
Gość

To moje marzenie, aby pojechać do Pompejów i pokłonić się Matuchnie i podziekować za wszystkie łaski. Może mi się uda zrealizować to marzenie? Jeśli syn utrzyma prace, będe mogla sobie pozwolić na wyjazd. Matka Boża nigdy nie opuszcza potrzebujacego.

John Bielanski
Gość
John Bielanski

Jako czlowiek interesujacymi sie zyciem ziemi, rozumiem, tragedie Pompei I Herculaneum, nie rozumiem jednak, niegdysiejszych pomowien jakoby Bog ukarac grzecznych, a dzisiejszych dopatrywan sie last Matki Najswietszej w tym aspekcie, cos ktos tutaj nie jest na swoim miejscu, a moze juz jestem niuleczalnie chory ?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!