Ewa: nowenna o uzdrowienie z padaczki

Witam wszystkich serdecznie. Jakiś czas temu wypowiadałam się tutaj zaraz na początku odmawiania modlitwy, miałam koszmary różne dziwne rzeczy mi się śniły tak jak większości z was po to tylko by zniechęcić do modlitwy,kazdego wieczoru bałam się położyc spać wiedząc że znów obudze się w środku nocy przez jakiś koszmar, ale się nie poddawałam każdego dnia się modliłam przeważnie wszystkie trzy części odrazu.
Read More

Karolina: Maryja wyprosila poczecie dziecka dla kolezanki

Dzisiaj zakończyłam nowenne a moja koleżanka jest w 2 ciąży od tygodnia,musi się bardzo oszczedzac bo ciąża jest zagrozona
Read More

Joanna: O pracę dla męża

Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża
Read More

wysłuchana: watro wierzyć, zaufać i modlić- Matka Boska zawsze wysłucha i pomoże

Jestem urodzoną optymistką i myślałam, że muszę zawsze z wszystkiego wybrnąć, tym razem nie dało rady coraz więcej przeciwności losu, narastające ciągle problemy i naprawdę zrobiło się bardzo ciężko. Więc sięgnęłam po różaniec z nadzieją oby się udało 3 różance dziennie przez 54 dni trochę byłam się tego wyzwania i byłam przerażona tak długą modlitwą ale dałam radę.
Read More

Monika: działo się dużo namacalnych cudów

Nawracajmy się,módlmy się, Bóg wysłucha każdego.Powracajmy zawsze po upadku do domu Ojca.Zawierzajmy się całkowicie Maryi Ona ma taki szeroki płaszcz,że okrywa wszystkich co się do niej polecają i na cały świat starcza.Patronka pełna dobroci i miłości do człowieka,a szczególnie do grzesznika
Read More

Wacław: Zmiany w pracy zawodowej.

To moje pierwsze świadectwo .Jestem w trakcie drugiej nowenny.
Dużo zmieniło się w moim życiu ,spowodowane zmianami w pracy zawodowej. Nie wiedziałem czy podołam nowym obowiązkom.

Nowi ludzie ,nowe środowisko, obowiązki, odpowiedzialność za współpracowników. Nie wiedziałem czy podołam, obawiałem się jak to wszystko wpłynie na nasze relacje rodzinne, odczuwałem ciągły niepokój.
Zacząłem odmawiać nowennę, nie było łatwo na początku, wydawało mi się ,że nic się nie zmienia. W trakcie odmawiania części dziękczynnej odzyskałem pokój serca, zniknęły moje obawy.
Odkryłem na nowo Różaniec.
Dziękuję Ci MARYJO.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wacław: Zmiany w pracy zawodowej."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Obrazki z nowenną pompejańską?