Anna: To nie sen

Rok temu modliłam się o miłość, myśląc o pewnym człowieku, o takim chodzącym ideale, i nie przebrnęłam 2 dni Nowenny. Myślałam: "Za ciężko", "różańcowa lawina!" W tym roku, po spotkaniu z dawnym chłopakiem, na które w sumie nie miałam ochoty, coś mnie tknęło. Postanowiłam ugryźć ją w intencji nawrócenia tegoż...
Read More

Marina: Poczułam Bożą obecność

Szczęść Boże, Chciałabym się podzielić moją historią. Niedawno skończyłam odmawiać 2 nowennę w intencji wprowadzenia spokoju i miłości w życie mojego byłego.
Read More

Agnieszka: Otrzymana łaska pracy

Chciałabym złożyć świadectwo,że dzięki Nowennie pompejańskiej, którą zakończyłam 6 stycznia już 21 stycznia otrzymałam pracę. W intencji otrzymania pracy odbyłam jeszcze pielgrzymkę do Częstochowy. Potem wszystko zaczęło się układać i praca, której tak długo nie mogłam znaleźć pojawiła się.Przeczytaj Agnieszka: Otrzymana łaska pracy
Read More

Paulina: Nowenna za chłopaka który zaangażował się w buddyzm

Już jakiś czas minął od kiedy skończyłam odmawiać nowenne jednak nie byłam pewna efektów dlatego zwlekałam. Nowenne odmawiałam w intencji mojego chłopaka. Odszedł od Boga na 12 lat dodatkowo angażując się w buddyzm. Nasza historia jest dość skomplikowana więc postaram się powiedzieć najważniejsze rzeczy.
Read More

Natalia: Przypadek? ?

Zaczęłam dziś akurat w urodziny tego chłopaka o którego powrót się modlę, obliczylam i cześć dziekczynna rozpoczne w dniu urodzin mojej najlepszej przyjaciółki która bardzo mi pomogła kiedyś w pewnej sprawie.
Read More

Urszula: Zawsze bałam się modlitwy różańcowej

Zawsze bałam się modlitwy różańcowej, bo wydawała mi się monotonna i dłużyło mi się na niej. Aż pewnego dnia przekonał mnie sen o znajomej, która zorganizowała spotkanie różańcowe u siebie w domu i bardzo życzliwie oraz przekonywująco mówiła o różańcu i łaskach jakie można wyprosić.

Opisałam jej to zdarzenie i okazało się, że jest w trackie trwania na nowennie pompejańskiej. Podzieliła się swoim doświadczeniem i postanowiłam podjęć trud nowenny pompejańskiej.
Czułam już na początku nowenny pompejańskiej, że Maryja jest mi wdzięczna za modlitwę różańcową. Widziałam działanie łaski Bożej. Nie wiedziałam tylko, że można modlić się tylko i wyłącznie w jednej intencji i jest to bardzo ważne. Maryja wybrała to co było bardziej dla mnie i mojego męża korzystne. Prosiłam o pracę dla męża w zawodzie w Monachium, aby został dowartościowany i żebyśmy razem byli i mój pies Reks. Dlatego w Monachium, ponieważ ja jestem w Monachium i obecnie jesteśmy rozdzieleni.
W końcowym efekcie mój mąż dostał pracę w zawodzie i został dowartościowany, po różnych trudnych doświadczeniach w pracy. Widziałam, że bardzo potrzebował tego. Niestety nie w Monachium tylko w Polsce.
Były również trudności na nowennie pompejańskiej jak zmęczenie, zła organizacja czasu, zwątpienie ale wytrwałam do końca.
Teraz modlę się po raz kolejny już tylko w jednej intencji i wierzę, że Maryja ujawni nam swój plan.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o