Urszula: Uwolniona z lęków

Chciałam wszystkich zachęcić do modlitwy różańcowej odmawiając Nowennę Pompejańską. Dzięki Matce Bożej otrzymałam wiele łask tych o których nawet nie prosiłam. Byłam osobą zagubioną, pełną lęków, wiele spraw nie układało się dobrze. Na co dzień w pracy atmosferę miałam nie do wytrzymania, dużo krzyku i spraw do zrobienia, gdzie nawet zastanawiałam się nad wypowiedzeniem umowy. Miałam chwile zwątpienia, ale trwałam na modlitwie różańcowej i ufałam, że cała ta sytuacja się zmieni. Za przyczyną Matki Bożej moje życie zmieniło się: teraz nie mam leków, jestem pełna optymizmu, więcej się uśmiecham. Obecnie w pracy, współpraca z pracownikami jest sympatyczna, nie ma agresji, krzyku, nawet nie zabieram obowiązków ze sobą do domu i nie pracuje wieczorami, czy weekendami, a w dodatku otrzymałam podwyżkę. Każdy dzień poświęcam na modlitwie różańcowej, kończąc jedną nowennę, a zaraz następnego dnia zaczynam kolejną nowenną.
Dziękuję Matce Bożej za otrzymane wszystkie łaski, spokój ducha, optymizm oraz poczucie bezpieczeństwa, że Matka Boża jest przy tobie w każdej potrzebie.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
januszagata p Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
agata p
Gość
agata p

Matko Najswietrza potrzebuje Ciebie!

janusz
Gość
janusz

szczęśćBoże ja odmawiam nieprzerwanie 3 i pół roku,to co zaóważyłem to przemiany w sercach bliskich,a ja jestem wolny nawet od różnych zbędnych myśli któtre niegdyś zaprzątały mi głowę i co więcej czuję się jakiś jakby nie tykalny nawet przez pokusy,a jeżeli jednak się trafią to są jakby bezbronne i łatwe do pokonania

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: