ANA: modlitwa o szczęście córki

Odmówiłam 4 Nowenny teraz odmawiam 5 .Modliłam się o pracę do córki wiedziałam ,że ja dostanie prędzej czy póżniej .Wiedziałam ,że Maryja i jej Syn mają względem niej swoje plany , nie ma złego co na dobre nie wyjdzie .Jezdziła na rozmowy kwalifikacyjne ,które niby wypadały b. dobrze ,ale efektu...
Read More

Izabela: radość jaką czuję odmawiając nowennę !

Nowennę odmowilam już chyba piątą. Zawsze gdy kończę odmawiać zaraz pojawiają się kolejne intencje. Ale wiem że tak czują wszyscy. Obecnie czekam na efekt mojej modlitwy chociaż wiem że będzie wysluchana.
Read More

Beata: Warto odmawiać nowennę

Kochani,jak pewnie wiekszość o nowennie dowiedziałam sie przez przypadek.Zaczęłam odmawiac 2 nowenny jednoczesnie w intencji i dobrego głosu/śpiewam/ i zdrowia dla babci.Na poczatku czułam wielkie ciepło,wewnętrzne szczęście ,nie umiem tego opisac ,wiele sie we mnie zmieniło.Uwielbiałam odmawiac te modlitwe-mimo,ze nigdy przedtem nie odmawiałąm różańca.Zostałam po częsci wysłuchana,ale zdarzyło sie wiele...
Read More

Ania: Zdrowa coreczka

Witam! Pragne podzielic sie moim doswiadczeniem. Dotyczy ono narodzin naszego drugiego dziecka, ktore przyszlo na swiat 3 miesiace temu. Kiedy podczas ciazy uslyszalam ze wystepuje podwyzszone ryzyko wystapienia zespolu Downa zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska. Proponowano mi dokladniejszy test potwierdzajacy, ale to nie byla dla mnie opcja. Swiadomosc choroby niczego by nie zmienila. W trakcie modlitwy o zdrowe dziecko przy okazji poprosilam o dziewczynke (jesli mozliwe). Najswietsza Matka wysluchala obu prosb -urodzilam zdrowa dziewczynke! Chwalmy Matke Swieta - dziekuje Ci o Pani!
Read More

Dziewczyna: praca i zamysły Boże

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla bliskiej osoby.
Read More

Ufna: Nowenna daje siłę i wiarę w lepszy dzień

Wiele jest intencji o powrót ukochanej osoby, moja będzie kolejną. Z Nowenną Pompejańska zetknęłam się kilka lat temu, zawsze w chwilach trudnych, na życiowych zakrętach sprawiała, ze potrafiłam z Bogiem przezwyciężyć trudności. Nie sądziłam, ze czwarta Nowenna będzie aż tak wymagająca.

Ze swoim chłopakiem poznaliśmy się w lipcu ubiegłego roku. Szybko przyszło zauroczenie, zostaliśmy parą. Jednak długo czekałam na wyznanie uczucia. Czekałam cierpliwie, aż po pół roku znajomości podjęłam temat. Stwierdził, że ma wątpliwości, że nie wie co czuje. Spotykaliśmy się dalej, a ja wierzyłam, że to chwilowy kryzys. Jednak tak się nie stało. 1 kwietnia, przez telefon usłyszałam, że unikając deklaracji czuje się jakby mnie oszukiwał, że nie chce tego ciągnąć. Dodał, że być może za miesiąc czy dwa będzie żałował swojej decyzji, ale na ten moment, nic nie może więcej zrobić jak zerwać.
Maryja zawsze była mi bliska, od lat chodzę na Jasna Górę, postanowiłam więc poszukać ratunku w Nowennie. Nie wiedziałam jak sformułować intencję, w końcu Pan Bóg dał człowiekowi wolną wolę, a nikogo do miłości zmusić nie można. Postanowiłam prosić o uleczenie jego serca i rozwianie wątpliwości, a jeśli taka jest Boża wola, o powrót i odbudowę uczucia. Nowennę rozpoczęłam w Niedzielę Miłosierdzia, kończę ją w Boże Ciało, tym samym Dzień Matki, w życiu nie ma przypadków. O ile poprzednie intencje omodlić było łatwiej , tym razem mam trudności w skupieniu, jakby ktoś chciał mi przeszkodzić. Wczoraj rozmawialiśmy chwilę przez telefon, stwierdził, żebym na niego nie czekała. Być może jest to odpowiedź Maryi że ta intencja się nie zrealizuje, być może próba na jaką zostałam wystawiona.
Postanowiłam kontynuować modlitwę, aż do końca, wierząc ze zostanę wysłuchana. Codziennie czytam świadectwa zamieszczane przez Was i muszę przyznać, ze kiedy przychodzą wątpliwości czy dobrze robię, czy w ogóle powinnam zawracać Maryi głowę moim zranionym sercem, czytam takie, które mnie w tym maratonie 54 dni umacnia. Matka Boża słucha każdej prośby, każdej modlitwy, szczerej płynącej prosto z serca. Wie co jest dla nas najlepsze, dlatego nie każda intencja się spełnia tak jakbyśmy tego chcieli. Najłatwiej jest się poddać, ale to co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe, przychodzi w trudzie i wiernej modlitwie.

Każdego, kto przeczyta to świadectwo, proszę o dziesiątek Różańca za mnie i mojego R. Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?