Przeszczęśliwa: Uratowane małżeństwo

Jutro kończę 12. Nowennę Pompejańską i już nie zamierzam rozstawać się z różańcem. Zaczęłam modlić się ponad 1,5 roku temu w intencji uratowania mojego małżeństwa. Wtedy jeszcze nie wiedziałam dlaczego pomyślałam o takiej intencji, bo właściwie nic takiego się nie działo. Przynajmniej wtedy tak mi się wydawało. Żyłam sobie szczęśliwie z moją powiększającą się rodzinką. Niedawno urodził nam się drugi synek. Tylko mąż jakoś tak dziwnie się od nas oddalał, nie cieszył się już niczym no i przede wszystkim oddalił się też od Boga. Martwiłam się, że mąż ma jakąś depresję i próbowałam mu jakoś pomóc.
Read More

Anonim: Dziękuję za opiekę jaką otaczasz tatę

W 2012 roku mój tata zachorował na nowotwór prostaty. Przeszedł szybką operację w Bydgoszczy i myśleliśmy, że najgorsze za nami, gdy pod pachą zaczął mu w zawrotnym tempie rosnąć wielki guz. Lekarze nie potrafili powiedzieć skąd jest przerzut.
Read More

Małgorzata: Nawrócenie, Uzdrowienie

Odmawialam nowenne od 11 marca i skonczyłam dziś 3 maja w świeto Matki Królowej Polski. Zacznę od tego , że modliłam się w intencji swojej i męża o nasze nawrócenie, oczyszczenie. Jest to proces, dlatego wiem , że bedzie to trwać. Ale już się zaczął u mnie bardzo intensywnie, a u...
Read More

Małgosia.: Modląc się o syna

Szczęść Boże , Z Nowenną Pompejanską zetknęlam się pierwszy raz na Facebooku. Jestem osobą wierzącą ( mam nadzieję że mogę to sama o sobie stwierdzić ). Modlitwa ma i miała dla mnie od zawsze bardzo duże znaczenie ( chociaż bywało różnie ). Ten ostatni rok był bardzo ciężkim rokiem dla...
Read More

Bogusław: To był najlepszy prezent gwiazdkowy!

Przez prawie ostatnie trzy lata byłem bez pracy. Moja rodzina (żona, córka i ja) utrzymywała się jedynie z oszczędności i poborów małżonki. Mimo tego, że żona zarabia dobrze, nasze oszczędności szybko się skończyły. Przez cały ten czas, kiedy pozostawałem bez zatrudnienia, modliłem się do Boga o pomoc, ale pracy nie mogłem znaleźć. Odpowiedziałem na setki ogłoszeń z tak marnym skutkiem, że moja samoocena bardzo spadła i zacząłem poważnie wątpić, czy w ogóle znajdę jeszcze jakiekolwiek zatrudnienie (zbliżam się do 50-ki).
Read More

Sylwia: Bardzo ciężko było mi się zmobilizować

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, właśnie ukończyłam odmawianie po raz pierwszy Nowennę Pompejańską i chciałam się podzielić z Wami moim świadectwem , moimi przemyśleniami.

Na Nowennę trafiłam przypadkowo szukając czegoś w internecie i po przeczytaniu świadectw postanowiłam i ja spróbować zacząć odmawiać ją i poprosić Matkę Bożą o łaskę uzdrowienia z lęków, depresji i nerwicy. Bardzo ciężko było mi się zmobilizować i przełamać do odmawiania czterech różańców bo odmawiałam i Część Światła, Często moje myśli ulatywały gdzieś indziej, przytłaczały mnie różne problemy, różne sprawy. Zaczynałam wątpić w sens odprawiania w taki sposób tej Nowenny, ale moja Pani psycholog powiedziała że to wszystko wynika z mojego stanu psychicznego ta nie możność skupienia się, więc często odmawiałam różaniec z książeczką do nabożeństwa, a prawie całą drugą cześć dziękczynną przy pomocy płyty z Nowenną. I tak wytrwałam do końca i udało mi się ukończyć tą Nowennę, Nie wiem czy Matka Boża przyjęła tą moją chaotyczną modlitwę i czy mogę oczekiwać od Niej upragnionej łaski uzdrowienia za takie czasami bezmyślne klepanie różańca. Przed rozpoczęciem Nowenny miałam nadzieję, że to będzie tak jak za dotknięciem czarodziejską różczką, że skończę odmawiać i znowu stanę się pełną życia i radości osobą, a to tak nie działa… przynajmniej w moim przypadku. Ale Maryja postanowiła w inny sposób okazać mi swoje łaski i w inny sposób odpowiedzieć na moje prośby, a mianowicie dostałam propozycje pracy co jest dla mnie możliwością wyjścia z domu i może w ten sposób jakąś drogą do mojego wyleczenia, w tym momencie jeszcze jest wszystko w trakcie załatwiania wszelkich formalności, ale wiem że to dzięki Matce Bożej i tej Nowennie ta propozycja bo ja sama nawet nie szukałam pracy bo nie czułam się na siłach aby podjąć pracę. Również w trakcie odmawiania Nowenny jeśli miałam jakaś drobną sprawę do rozwiązania to po skończeniu różańca udawało mi się ją pozytywnie załatwić, np. musiałam zadzwonić do osoby która bardzo rzadko odbiera telefon i czasami dzwonię do niej przez kilka dni, a tu udawało mi się za pierwszym razem i czuje to i wiem że te drobne sprawy udawały mi się dzięki wstawiennictwie Maryi. Dlatego dalej mam nadzieję, że poprzez takie małe kroczki, ciche łaski Maryja poprowadzi mnie ku mojemu uzdrowieniu. A może to są ogromne łaski jakie otrzymałam tylko nie potrafię tego dostrzec, za dużo bym chciała od razu….. Ale Nowenna ta nauczyła mnie ufności Matce Bożej i śmiałości w kierowaniu próśb ku Matce i zawierzaniu Jej swoich problemów… I myślę, że nie będzie to moja ostatnia Nowenna i że z każdą kolejną bardziej będę się mogła skupić na modlitwie i na rozważaniu różańca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?