Ania: modlitwa o pracę

Ale myślę, że Matka Najświętsza ma w tej sprawie swój plan. Jednak w czasie modlitwy otrzymałam łaskę pogłębienia wiary. Dzięki temu Bóg jest obecny w moim życiu codziennie.
Przeczytaj całość

Agn.: Jest ciężko ale staram sie nie rozpaczać

Witajcie. Jestem Agnieszka i niedawno dzieliłam sie z Wami moim pierwszym świadectwem. 26. 06.2016 ukończyłam moja drugą nowennę pompejańską
Przeczytaj całość

Mariola: Ta Nowenna calkowicie odmienila moje zycie

W Nowennie Pompejanskiej jest wielka sila. Kiedys uslyszalam , ze dziala ona jak najlepszy antybiotyk na zlo i naprawde tak jest.
Przeczytaj całość

Łukasz: Zawsze byłem sceptyczny

Zawsze byłem sceptyczny w stosunku do modlitw "klepanych" przez X dni/razy, w danej intencji. O nowennie pompejańskiej usłyszałem od kilku znajomych. Kiedy sam znalazłem się w potrzebie informacje o nowennie pojawiały się coraz częściej. Sytuacja w pracy była coraz cięższa zwolnienia/ degradacje stanowisk etc. Musiałem szukać nowej pracy a sytuacja na...
Przeczytaj całość

Edyta: Moje pierwsze świadectwo

Właśnie skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam sobie,że podzielę się z wami moim świadectwem. Ponad rok temu otrzymałam od koleżanki NP. Czułam, ze kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy ją odmowie i jak wiecie nadszedł. Nagle rozstałam się z ukochanym , z dnia na dzień po prostu, nagle wszystko mu się odmieniło... byłam kompletnie załamana.
Przeczytaj całość

Sylwia: Babcia wymodliła dla mnie wiele łask.

Kilka miesięcy temu kupiłam mojej babci książeczkę z Nowenną Pompejańską, mimo swojego wieku nie znała tej modlitwy – zaczęła od razu -za mnie…. Jak mówiła, często rozważając tajemnice różańcowe – szczególnie bolesne – płakała, cieszyła się, bo wiedziała, ze to dar od Boga.

Byłam na etapie wykańczania mojego upragnionego domu, sytuacja jednak nie sprzyjała całkowicie. Ja od kilku miesięcy bez pracy a do tego mąż stracił kontrakt z zagraniczną firmą – a z tego się utrzymywaliśmy. Kończyły się pieniądze z kredytu na dom, trzeba go było jakoś wykończyć, żeby już nie wynajmować mieszkania. Pieniądze zaczęły do nas przychodzić same – pomogło kilka osób z rodziny, od których nie spodziewaliśmy się żadnej pomocy finansowej- udało się wprowadzić na Święta Bożego Narodzenia. Mąż znalazł prace, z której jest bardzo zadowolony i w której się realizuje. A na koniec ja – ale sposób, w jaki ją dostałam zaskakuje najbardziej. Sam mój aktualny szef do mnie zadzwonił czy nie szukam pracy, chyba się domyślacie jakie to było dla mnie zaskoczenie. Okazało się, że polecił mnie mój dawny pracodawca. Najbardziej wyjątkowe jest to, że to praca o jakiej zawsze marzyłam – ale nigdy nie miałam odwagi spróbować. Sama odmawiam już 5 Nowenne, każdą w innej intencji – jedną z nich była prośba o najpotrzebniejsze łaski dla mojego męża – Matka Boża dała mu dar wiary – mąż „uwierzył”, choć walczy o niego ten zły, wiem, że jest na dobrej drodze.
Dziękuję ci Matko Boża za tyle łask, w tak krótkim czasie. Za to, że wiesz najlepiej czego nam trzeba w danej chwili życia. Módlcie się Nowenną Pompejańską, nie skupiajcie się na tym, że czasem się wam przysypia, niech was to nie zniechęca. Ta modlitwa daje nieopisaną radość w sercu. Jak przestaniesz odmawiać jedną nowennę – zaczniesz drugą – bo ci czegoś brakuje. Wcześniej miałam kłopot z odmówieniem jednej dziesiątki różańca – pragnienie w sercu daje siły . Prosisz Matkę Bożą o łaski – daj jej w zamian siebie, wasz czas „sam – na sam”. Kocham Cię Matko Boga i Matko moja! Prowadź mnie i używaj według swojej woli, dla wypełniania twoich planów świętych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sylwia: Babcia wymodliła dla mnie wiele łask."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Piękne świadectwo!

Dorota
Gość
Dorota

To teraz czas na Nowennę dziękczynną za babcię:))

Obrazki z nowenną pompejańską?