Marek: Zdrowie Mamy i wiele łask Matki Najświętszej

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski wypraszanej w Nowennie Pompejańskiej. Kiedy moja Mama zaczęła odczuwać dolegliwości i było podejrzenie nowotworu (również na skutek tendencji genetycznych) oraz niepewność lekarza co do przyczyny problemu, chwyciłem za Różaniec. W trakcie trwania nowenny Mama miała trzy różne kolejne badania, każde wypadało nad wyraz pozytywnie! Ostatecznie wykluczono nowotwór a przyczyna dolegliwości jest dość błaha i można ją usunąć poprzez rehabilitację. Stan Mamy się zresztą znacznie poprawił i dolegliwości są dużo mniejsze niż wcześniej.
Przeczytaj całość

Paweł: Nowenna Pompejańska uzdrowienie ciała i duszy

Jak większość Polaków nazywaliśmy się katolikami, wywodzimy się przecież z rodzin katolickich, ale poza tym nasza wiara była letnia. Przykładowo spowiedź była dla nas rzadkością, modlitwa codzienna zdarzała się, nasze małżeństwo też jakby zaczęło się psuć.
Przeczytaj całość

Natalia: Szczęśliwy poród

Maryja sprawiła, że sytuacja na pozór nie do rozwiązania znalazła szczęśliwe zakończenie. Odmawiajmy tę Najpiękniejszą modlitwę, nawet gdy czasem jest ciężko, bo łaski jakimi Pan obdarował Naszą Królową są nieskończone.
Przeczytaj całość

Kasia: Maryja czuwa nam nami i nad naszym dzieckiem

Kasia: Maryja czuwa nam nami i nad naszym dzieckiem
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję Mateńko

Zdawalam wielokr.otnie egzamin na prawo jazdy,juz bylam bardzo zniechecona ,chciałam zrezygnować. Przegladajac w internecie modlitwy i nowenny natrafiłam na Nowenne Pompejanska. Przeczytalam wiele swiadectw i pomyslalam, może i mnie spotka laska Matki .W dniu 38 odmawiania Nowenny miałam egzamin i Zdalam . Dziekuje Matenko
Przeczytaj całość

Sylwester: Wszędzie będę głosić cześć Twoją!

Witam, chcę napisać o moim doświadczeniu nowenny pompejańskiej. Ciężko jest – tak myślałem – odmawiać w ciągu dnia wszystkie części różańca. W szkole, do której uczęszczają moi wspaniali dwaj synowie, jest kilka kół tzw. Żywego Różańca. Rodzice ofiarują modlitwę za swoje dzieci. Kilkakrotnie podczas wywiadówek, wśród rodziców krążyła lista, na której można było zapisać się do róży. Zawsze przekazywałem ją dalej – bo jak można w ciągu dnia znaleźć czas na dziesiątkę różańca! Ja jestem przecież zapracowany!
Naszedł lipiec 2014 roku. Dopadło mnie wiele problemów, wypalałem dwie paczki papierosów dziennie; moje noce były nieprzespane! Małżonka (od kilku lat odmawiająca nowennę pompejańską) namawiała mnie kilkakrotnie, abym zaczął modlić się nowenną, ale ciągle słyszała tę samą wymówkę. Pod koniec lipca powiedziałem: „Dość, muszę coś zmienić i właśnie teraz nastał ten czas!”. Rozpocząłem nowennę pompejańską. Myślałem, że nie dam rady, dlatego dopiero po kilku dniach powiedziałem żonie o tym wydarzeniu. W weekendy – zamiast porannego papierosa i kawy na tarasie – odmawiałem różaniec. Przestałem palić, co uważam za pierwszy cud! Kolejnym były przespane noce. Telewizor stał się w moim domu bezużytecznym meblem. Ogarnął mnie jakiś wewnętrzny spokój. Wspólny spacer z żoną i dziećmi do tej pory odbywał się sporadycznie. Teraz wszystko się zmieniło. Oddałem swoje troski Matce Najświętszej. Po kilku dniach napisałem maila do opiekunki Żywego Różańca w szkole z informacją, że chcę przystąpić do róży. Odpowiedź była błyskawiczna: Witam w gronie „Róży Różańcowej św. Siostry Faustyny”. I tak zaczęły się piękne dni.
Mimo pracy – jak to we własnej firmie – codziennie znajduję czas na modlitwę. Odmówienie czterech części różańca oraz jednej dziesiątki z racji przynależności do róży stało się umileniem i odpoczynkiem każdego dnia. Mimo różnych przeciwności – bo szatan szalał strasznie – trwam! Intencja moja jest nadal zanoszona przed tron Boga za wstawiennictwem Matki Bożej i gorąco ufam, że moje prośby zostaną wysłuchane. I nade wszystko dziękuję Matce Najświętszej za łaski, których moja rodzina już doświadczyła!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i proszę: zaufajcie Maryi – Ona nigdy nie zawiedzie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Sylwester: Wszędzie będę głosić cześć Twoją!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
A...
Gość
Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Zły tak szaleje, że skłócił moją rodzinę. Już od trzech dni nie odzywamy się do siebie, a każda próba rozmowy i naprawy sytuacji z mojej strony kończy się po prostu źle. Do tego dochodzą dziwne sytuacje – rano była msza za babcię o której nikt mi nie powiedział. Tato ponoć budził mnie, czego nie pamiętam. Pamiętam tylko jak wychodził domu z trzaskiem drzwi i krzykiem, że nie można na mnie liczyć. Poczułam się podle. Cały czas tak się czuję, czuję się winna całej tej sytuacji chociaż wiem, że nie powinnam. Jestem zrozpaczona. W środę… Czytaj więcej »
Wiola
Gość

Piękne świadectwo z Bogiem Sylwku 🙂

Piotr B.
Gość

O muszę się wziąc za tą nowennę :).Zachęciłeś po raz kolejny.Muszę dać świadectwo,bo ja dawalem wcześnie,ale muszę napisać jeszcze raz.

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Iwona
Gość

Jak niesamowita są świadectwa mężczyzn, których jest mniej z pośród odmawiających NP. Oby za Twoim przykładem Sylwestrze i Twoje świadectwo zachęciło mężczyzn od pięknej modlitwy, bo Owoce Jej są cudowne. Niech Ci Bóg błogosławi i całej Twojej rodzinie

zdziwiona
Gość
zdziwiona
Bo to jest chyba tak że jak jest większość kobiet na forum to one często piszą źle o mężczyznach, a to nie jest prawdziwy obraz. Ja tak patrzę na te świadectwa czasem, bo też chcę się umocnić jak mam taki gorszy czas i już parę razy chciałam o czymś napisać, ale pomyślałam, ze jakiejś kobiety dobijać nie będę, bo za mężem płacze. Chodzi mi o to, czy ktoś widział świadectwo kobiety (ale nie takiej co się wogóle o wszystko obwinia i pisze że jest we wszystkim beznadziejna), która pisze na przykład, że mąż albo narzeczony albo „chłopak” z jej winy… Czytaj więcej »
Piotr B.
Gość

zdziwiona, Przede wszystkim dziewczyna chcę często poznać mężczyznę takiego,który będzie tylko z nim.Ja rozumiem,że macie jakieś wymagania jeśli chodzi o przyszlego męża.Czasami bywa tak,że to dziewczyna jest zła.Mam wrazenie,że niektórzy szukają na siłę miłości.Często prosicie o powrót tego chłopaka,a ja mam pytanie czemu nie zwracacie na innych mężczyzn ? Rozumiem,że musi mieć to coś i tak dalej.Ale nie zawsze jest to coś.

zdziwiona
Gość
zdziwiona
Uuuuuu, Piotrze B. – to dopiero temat rzeka!!! filmy ludziom w głowach namieszały jeszcze bardziej niż mieli namieszane. No i dzisiejsze pary to jak kiedyś stare i wynudzone małżeństwa, nie tylko dlatego ze często ze sobą sypiają i mają po 17 lat a kupują sobie wspólnego pieska albo kotka (ciekawe, gdzie te zwierzaki idą, jak sie „miłość” kończy). Włóczą sie razem po imprezach, jak ciocia i wujek po imieninach kolegów z pracy, wcale nie umią być ze sobą, tylko ze sobą.. Czy związek dobry czy zły tworzą się takie więzi jak w małżeństwie i kobiety trudno znoszą takie zerwania nawet… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?