Małgosia: Łukaszem byłam zaślepiona, seks przed ślubem tłumaczyłam tym że się kochamy

Matka Boża mnie wysłuchała Bogu niech będą dzięki!Mama już jest po operacji i za 2 dni wraca do domu!Niech będzie chwała i cześć Jezusowi!Ave Maryja!Bóg jest wielki!
Przeczytaj całość

Agnieszka: Ufam, że Maryja dokona cudu

Ufam, że Maryja dokona cudu i postawi na jego drodze dobrą i miłą kobietę, która skruszy jego serce i przyzna, że potrafi kochać. Nie wiem kiedy to będzie, ale wieżę, że tego doczekam.
Przeczytaj całość

Maria: zlozenie swiadectwa

pragnę złożyc swiadectwo o następującej treści: kiedy odprawiałam nowennę z prośbą o moje zdrowie lub o jakąkolwiek pracę dla moich dwóch córek
Przeczytaj całość

Mariusz: Zięć zagraniczny był w sekcie

4 wykształconych dzieci. Pierworodna -studia za granicą.Głupota.Zięć zagraniczny był w sekcie. Cóż że z niej wyrzucony. Dzieci córki i zięcia ochrzciłam potajemnie chrztem z wody.Modlę się o nawrócenie dla zięcia.Wiem że Matka czuwa i zna mojej rodziny problemy, nawet łapie się że o niektórych rzeczach nawet nie powinnam myśleć i prosić bo inni mają większe problemy.W ubiegłym roku nowenną prosiłam o dary Ducha Świętego dla córki z mózgowym porażeniem, i widzę jak mnożą się jej umiejętności -jest na studiach doktoranckich.Aleluja.
Przeczytaj całość

Katarzyna: świadectwo łaski uzdrowienia Taty

Witam. W listopadzie mój 80 letni tata trafił do szpitala z gruźliczym zapaleniem opon mózgowych i płuc. Stan pogarszał się , był na OIOMie … w jego wieku tak poważna choroba mogła mieć jedno zakończenie.. zamówiłam Msze Święte o łąskę uzdrowienia dla niego i zaczełam , razem z mężem modlić...
Przeczytaj całość

Stenia: Dziękczynienie za otrzymane łaski.

Chcę podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski, te proszone, oraz dodatkowe. Modlę się już od kilku lat, -z przerwami, i Matka Boża daje dla mnie i moich najbliższych wiele łask. Nasze życie zmienia się cały czas, stajemy się dla siebie pomocni, życzliwi, nie kłócimy się, dużo sobie pomagamy.

Modliłam się o dobrego męża dla córki, ja mam pokój w sercu, że na pewno Matka Boża w odpowiednim czasie postawi na jej drodze dobrego człowieka, a córka -nie chodzi już po dyskotekach by kogoś spotkać, też jest spokojna, sama mówi że coś w jej myśleniu się zmieniło.
Teraz modlę się o dobrą pracę dla córki, i kolejny raz taki pokój mnie ogarnia, mam tę pewność że dostanie dobrą pracę.
Dziękuję Bogu za wszystkie otrzymane łaski, i będę dalsze sprawy naszej rodziny polecać Matce Bożej Pompejańskiej bo wiem że Ona mnie nigdy nie zawiedzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?