S: Dziękuję za drugą szansę

Witam serdecznie pragne podziekowac poraz kolejny Matce Rozancowej z Pompejow za dobroc laske oraz przyrwocenie i powrot mojej milosci to Moja 2 Nowenna mimo ze czasem nie mialam ani natchnienia ani chumoru do odmowienia Rozanca to za kazdym razem Najswietsza Panienka sluchala Moich modlitw i prosb dzis wiem ze zawsze moge sie do Niej udac w trudnych sprawach i zawsze Moje proby beda wysluchane predzej czy pozniej dziekuje
Read More

Barbara: Wyprosiłam ślub brata

W zeszłym roku brat wziął się na poważnie za remont domu, w którym miał zamieszkać ze swoją - wówczas - dziewczyną. Wiadome było, że remont trochę potrwa, jednak żadne z nich nie mówiło nic o ślubie.
Read More

Iwona: świadectwo macierzyństwa

Witam,jestem świadectwem na to że odmawiając nowennę pompejańską,Matka wysłuchuje naszych próśb.Przez parę lat staraliśmy się z mężem o dziecko,bezsilna już zaczęłam odmawiać nowennę,ale zawsze coś mi przeszkadzalo w dokończeniu tej modlitwy.Ale nie poddawałam się i tak po wielu próbach udało mi się w pełni ukończyć tą cudowną nowennę(zmówiłam 3 nowenny...
Read More

Kasia: Modlitwa o nawrócenie i… miłość

Chyba nadszedł czas abym i ja podzieliła się się z Wami swoim świadectwem. Jakiś czas temu spotkałam swojego przyjaciela, okazało się że kompletnie odwrócił się od Boga. Postanowiłam się pomodlić o jego nawrócenie i miłość dla nas dwojga Nowenną Pompejańską. Co prawda kontakt znowu nam się urwał i nie mam...
Read More

Aleksandra: Rozstanie

Witam. Chciałabym napisać swoje własne świadectwo o Nowennie Pompejańskiej. Otóż mam 17 lat i swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam 24 kwietnia 2017 roku. Kilkanaście tygodni wcześniej rozstałam się burzliwie z chłopakiem. Byłam w nim bardzo zakochana, był dla mnie bardzo ważną osobą, lecz podczas ponad rocznego związku nie potrafiłam tego pokazać i docenić jak wiele dla mnie robił.
Read More

[aktualizacja!] Akcja „8 stron dla KRŚ nr 20”

AKTUALIZACJA 🙂

W ostatniej chwili, tuż  przed oddaniem do druku, o 1 w nocy, zebraliśmy niemal dokładnie 100% potrzebnej kwoty!

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y-!

Darczyńcy oczywiście są już na liście 🙂 A są nimi:

Igor F., Wanda i Jan J., Małgorzata K., Rafał P., Jacek S., Ewa F.-F., Marian I., Anna D., Kinga, Lidia H., Dolores B., Mateusz S., Wiesława J., Jolanta G., Ewa H., Karolina D., Magdalena J., Agnieszka W., Renata G., Mieczysław S., Leszek K., Alicja J., Renata G., Alicja J., Janina P., Marek Ł., Izabela, Ania K., Artur B., Sylwia K., Irena W., Krzysztof K., Magdalena L., Barbara R., Anita M., Beata L., Aneta K.

Jeszcze tylko pliki wyślę do drukarni i aż 10 stron świadectw będzie głosić chwałę Królowej Różańca.

Marek z redakcją KRŚ


 

Drodzy Czytelnicy, już tradycyjnie przy pracy nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego” uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?

KRS_19_21_poprJuż piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na Wasze świadectwa. W numerze 20 przewidujemy aż 10 stron świadectw!

Oznacza to wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem! Ostatnim razem zebraliśmy aż nadto, a całą nadwyżkę przekazaliśmy na akcję ewangelizacji więźniów.

Ile potrzeba do celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1400–1500 zł. To sporo, ale… …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Nie wstydźmy się nawet najmniejszych ofiar. To wdowie grosze zbudowały Kościół.

Wszyscy darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Oto podziękowania z numeru 19 KRŚ:

KRS_19_21_popr-kopia

Jak dołączyć?

Formularz wpłaty (przelew, karty, Paypal)

[totaldonations campaign=’8 stron dla Królowej Różańca Świętego – nr 20′] Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

…albo wpłata on-line z dowolnego banku poprzez Transferuj.pl.

 

Dane konta Fundacji:

Tytułem: „8 stron dla KRŚ
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

Dołącz do nas!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Co z nadwyżką?

IMG_4118100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Jeśli zbierzemy nadwyżkę, to w całości przeznaczymy ją na akcję „Nowenna dla więźnia”. Dzięki temu wysłaliśmy do kilkunastu więzień ponad 500 egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego” + książki oraz nowenny! Część tych paczek widać na zdjęciu obok.

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!