Urszula: Powrót do zdrowia

Bałam się że nie dam rady ale zaczęłam prosić Matkę Boską o pomoc i opiekę . Jakaż była moja radość gdy następne badanie nie potwierdziło guza w piersi
Przeczytaj całość

Aleksandra: Za radość serca i spokój duszy

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się słuchając konferencji ks.Piotra Glasa, słuchając co ksiądz mówi o Nowennie wydawało mi się niemożliwe odmawianie tylu częśći różańca , aż w końcu przyszedł dzień i zaczęłam ,odmawiałam z radiem różaniec ,bardzo mi to pomogło.Nowennę odmawiałam w intencji dziękczynnej ,ponieważ mam za co dziękować Panu Jezusowi i Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Babcia: Prawidłowy rozwój wnuka

Na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził, że mój 6-miesięczny wnuk nieprawidłowo porusza rączkami, ma za słabe mięśnie i nie może się na nich podpierać i raczkować. Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w jego intencji, a mama rozpoczęła z nim ćwiczenia rehabilitacyjne.
Przeczytaj całość

Maria: Sytuacja się poprawia, jest coraz lepiej

Szczęść Boże, chciałam się podzielić świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Sytuacja mojej rodziny a właściwie moich synów dwa lata temu była bardzo tragiczna i szczerze mówiąc nie mogłam uwierzyć, że może się coś zmienić na dobre.
Przeczytaj całość

[aktualizacja!] Akcja „8 stron dla KRŚ nr 20”

AKTUALIZACJA 🙂

W ostatniej chwili, tuż  przed oddaniem do druku, o 1 w nocy, zebraliśmy niemal dokładnie 100% potrzebnej kwoty!

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y-!

Darczyńcy oczywiście są już na liście 🙂 A są nimi:

Igor F., Wanda i Jan J., Małgorzata K., Rafał P., Jacek S., Ewa F.-F., Marian I., Anna D., Kinga, Lidia H., Dolores B., Mateusz S., Wiesława J., Jolanta G., Ewa H., Karolina D., Magdalena J., Agnieszka W., Renata G., Mieczysław S., Leszek K., Alicja J., Renata G., Alicja J., Janina P., Marek Ł., Izabela, Ania K., Artur B., Sylwia K., Irena W., Krzysztof K., Magdalena L., Barbara R., Anita M., Beata L., Aneta K.

Jeszcze tylko pliki wyślę do drukarni i aż 10 stron świadectw będzie głosić chwałę Królowej Różańca.

Marek z redakcją KRŚ


 

Drodzy Czytelnicy, już tradycyjnie przy pracy nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego” uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?

KRS_19_21_poprJuż piąty rok ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na Wasze świadectwa. W numerze 20 przewidujemy aż 10 stron świadectw!

Oznacza to wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem! Ostatnim razem zebraliśmy aż nadto, a całą nadwyżkę przekazaliśmy na akcję ewangelizacji więźniów.

Ile potrzeba do celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1400–1500 zł. To sporo, ale… …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Nie wstydźmy się nawet najmniejszych ofiar. To wdowie grosze zbudowały Kościół.

Wszyscy darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. Oto podziękowania z numeru 19 KRŚ:

KRS_19_21_popr-kopia

Jak dołączyć?

Formularz wpłaty (przelew, karty, Paypal)

[totaldonations campaign=’8 stron dla Królowej Różańca Świętego – nr 20′] Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

…albo wpłata on-line z dowolnego banku poprzez Transferuj.pl.

 

Dane konta Fundacji:

Tytułem: „8 stron dla KRŚ
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

Dołącz do nas!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Co z nadwyżką?

IMG_4118100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Jeśli zbierzemy nadwyżkę, to w całości przeznaczymy ją na akcję „Nowenna dla więźnia”. Dzięki temu wysłaliśmy do kilkunastu więzień ponad 500 egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego” + książki oraz nowenny! Część tych paczek widać na zdjęciu obok.

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!