Dagmara: Uzdrowienie dziecka

Na informację o Nowennie trafiłam na Waszej stronie internetowej, kiedy będąc w rozpaczy po rozpoznaniu u mojego dziecka zespołu westa (padaczka lekooporna), poszukiwałam wiadomości o przypadkach wyleczeń z tej strasznej choroby
Przeczytaj całość

Ela: oni nas nigdy nie opuszczą

Świadectwo piszę po raz drugi . Odmawiam już nowennę po raz trzeci w intencji mojego syna o znalezienie pracy .Pierwsze dwie nowenny jeszcze nie do końca zostały wysłuchane ale głęboko wierrzę że tak się stanie. Kończyłam trzecią część nowenny błagalnej i w 27 dniu mój syn otrzymał pracę z której...
Przeczytaj całość

Anna: Cały czas modliłam się, ale nic nie przynosiło pomocy

Składam to świadectwo, ponieważ taka jest obietnica i w ten sposób dziękuję Matce Bożej z Pompei ale i chcialabym się podzielić z kobietami, które są w podobnej sytuacji, można by rzec bez wyjścia, bo wszystko zawodzi, warto rozważyć inną drogę, może to jest nasza droga i przeznaczenie.
Przeczytaj całość

Gosia: podziękowanie

Witam , chciałabym z głębi serca podziękować Matce Boskiej za ogrom otrzymanych łask i prosić o Jej dalszą opiekę i pomoc w życiu codziennym . Tym samym chciałabym złożyć świadectwo niezwykłej skuteczności nowenny pompejańskiej i prosić wszystkich , którzy to czytają aby nie zwątpili i wytrwale i z wiarą odmawiali...
Przeczytaj całość

g.: Nowenna mnie zmieniła

Moja historia rozpoczyna się w momencie, gdy dowiedziałam się o nowotworowej chorobie mojej sąsiadki. Od kilki lat moje życie duchowe jest dość bogate, karmię się Słowem Bożym i Chlebem Życia , ale różaniec nie należał do moich ulubionych modlitw. Częściej sięgałam po modlitewniki, różnego rodzaju dziękczynienia, nowenny i tak dalej, ale zawsze uważałam, że różaniec to takie „klepanie zdrowasiek”.
Przeczytaj całość

Sandra: WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

Pisze kolejny raz to świadectwo ponieważ za pierwszym razem nie ukazało się na tej stronie. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez przypadek szukając czegoś w internecie. To już moja trzecia Nowenna teraz zaczynam czwartą.

Pierwsza moja Nowenna dotyczyła chłopaka o naprawienie relacji między nami. Trochę się zmieniło ale nie jest do końca tak jak być powinno ale wierze że wszystko poukłada się w odpowiednim czasie. Druga Nowenna dotyczyła zdania prawa jazdy i moja intencja została wysłuchana na początku części dziękczynnej zdałam egzamin byłam bardzo szczęśliwa. Trzecia moja Nowenna dotyczyła miłości aby Bóg postawił na mojej drodze mężczyznę z którym będę szczęśliwa i założę rodzinę. Jeszcze moja intencja nie została wysłuchana ale podczas odmawiana Nowenny czułam ogromny spokój, ciepło, rzeczy które w moim życiu się nie układały zaczęły się pomału układać. Wiem że to jest zasługa Matki Bożej to Ona nam bez przerwy pomaga tylko czasem człowiek nie dostrzega tego. Otrzymałam wiele innych łask przede wszystkim spokój czuje że nie jestem sama. Wiem że moja intencja odnośnie miłości, poznania odpowiedniego mężczyzny nie została teraz wysłuchana to spełni się w odpowiednim i najlepszym dla mnie czasie wybranym przez Boga. Bóg kieruje naszym życiem i wie co jest dla nas najlepsze. Jeśli intencja moja nie została wysłuchana od razu to Bóg ma wobec mnie inne plany. Podczas Nowenny miałam chwile załamania, płaczu ale się nie poddałam i modliłam się codziennie. Teraz wiem ze bez Nowenny Pompejańskiej moje życie nie było by takie spokojne, odczuwam spokój wewnętrzny i cieszę się z małych rzeczy. Wiem że z Maryją przejdę przez życie szczęśliwie a jeśli będę miała problemy chwile zwątpienia będę się mogła do Niej zwrócić i mi pomoże. Ta Nowenna Pompejańska ma ogromna moc przybliżyła mnie do Boga i cieszę się że mogłam poznać lepiej tą piękną Nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?