Ewelina: Pomoc w uzdrowieniu mamy z depresji

Szczęść Boże o nowennie pierwszy raz usłyszałam od koleżanki z pracy która modlila się o dobrego męża i Matka Boska postawiła na jej drodze mężczyznę teraz są małżeństwem u spodziewają się dziecka. A teraz ja chciałbym się podzielić moim świadectwem moja mama była w glebokiej depresji od trzech lat było coraz gorzej o lekarZu niechciala słyszeć więc żyliśmy w strachu każdego dnia.
Read More

Aga: Inne łaski

Szczęść Boże. Skończyłam NP w intencji daru macierzyństwa narazie jeszcze łaski tej nie otrzymałam, ale wierzę, że otrzymam. Otrzymałam jednak inne łaski o które nie prosilam, a które wniosły dużo do naszego życia. Mąż zaczął co niedzielę chodzić do kościoła(kiedyś zdarzało się to rzadziej) chętnie przystępuje do sakramentu pokuty (kiedyś rzadko) chętnie proponuje wyjazdy na mszę w miejsca poza nasze miasto np do Matki Bożej na Jasną Górę lub do Matki Bożej Niepokalanej.
Read More

Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam! składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas. Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko. Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż...
Read More

Karolina: zastanawiałam się czy Matka Boża przychyli się do mej prośby, bo nie byłam w stanie łaski

To dla nas wielka radość! Dziękuję Ci Matko Najświętsza, że mnie grzeszną wysłuchałaś! Zachęcam wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską :)
Read More

Marlena: Pomoc

Modlitwa daje ogromną siłę do życia i pokonywania wszelkich trudnosci. Dlatego Wy też módlcie się o wierzcie,a sami poczujecie moc i obecność Boga
Read More

Sandra: wewnętrzny spokój

To moje pierwsze świadectwo. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez przypadek szukające czegoś w internecie. To już moja trzecia Nowenna za niedługo zaczynam czwartą.

Pierwsza moja Nowenna dotyczyła naprawienia relacji z pewnym chłopakiem, trochę się zmieniło ale nie jest do końca tak jak być powinno ale wierze że wszystko poukłada się w odpowiednim czasie. Druga moja Nowenna Pompejańska dotyczyła zdania prawa jazdy i moja intencja została wysłuchana na początku części dziękczynnej zdałam egzamin byłam bardzo szczęśliwa. Trzecia moja Nowenna dotyczyła miłości, aby Bóg postawił na mojej drodze mężczyznę z którym będę szczęśliwa i założę rodzinę. Jeszcze moja intencja nie została wysłuchana ale podczas odmawiania nowenny czułam ogromny spokój, ciepło, rzeczy które w moim życiu się nie układały zaczęły układać się bardzo dobrze wiem że to jest zasługa Matki Bożej, to Ona nam bez przerwy pomaga tylko czasem człowiek nie dostrzega tego. Otrzymałam wiele łask przede wszystkim spokój czuję że nie jestem sama. Wiem, że jeśli moje intencje odnośnie miłości się nie spełniła teraz to spełni się w odpowiednim i najlepszym dla mnie czasie wybranym przez Boga. Bóg kieruje naszym życiem i wie co jest dla nas najlepsze. Jeśli intencja nasza się nie spełnia od razu to Bóg ma wobec nas inne plany. Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej miałam chwile zwątpienia, załamania, płaczu ale się nie poddałam i modliłam się codziennie. Teraz wiem że bez tej Nowenny Pompejańskiej moje życie nie było by takie spokojne, odczuwam spokój wewnętrzny i ciesze się z małych rzeczy. Wiem że z Maryją przejdę przez życie szczęśliwie, a jeśli będę miała problemy, chwile załamania to będę mogła się do Niej zwrócić i mi pomoże. Ta nowenna ma ogromną moc i cieszę się że mogłam poznać tą piękną Nowennę Pompejańską 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?