Bogusia: Matka Boża i dwa Anioły w dużym mieście w środku dnia

Dwa razy zdobyłam się na odmawianie nowenny pompejańskiej zawierzając Matce Bożej moje największe nieporadności życiowe i swoją bezradność w pewnych życiowych sprawach. Moje wszystkie prośby zostały przez Matkę Bożą wysłuchane i otrzymałam wiele łask od Pan Boga za jej wstawiennictwem. Codziennie staram się odmawiać różaniec, aby nadal być blisko Maryi.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Joanna: Wyzdrowienie z choroby

Pragnę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego za wysłuchanie mojej modlitwy i uzdrowienie z choroby oraz pomyślnie zakończony zabieg zamknięcia przetoki tętniczo-żylnej. To był dla mnie trudny czas. Od kilku miesięcy zmagałam się z choroba , lekarze nie wiedzieli co mi jest, miałam szmer maszynowy w okolicy serca. Byłam hospitalizowana...
Przeczytaj całość

Monika: Ziarno zostało zasiane

Po raz kolejny za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej stał się w moim życiu cud. Pierwszy raz modlitwa ta pojawiła się w moich rękach "przypadkowo" (oczywiście wiem, że to nie był przypadek) w momencie, kiedy dowiedziałam się, że u mojej mamy zdiagnozowano szpiczaka. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny okazało się, że diagnoza się nie potwierdziła, co było o tyle zaskakujące, że pierwsze badanie było z tych najbardziej specjalistycznych i bardzo dokładnych.
Przeczytaj całość

Joanna: Mieszkanie

Na początku 2014 roku zaczęłam się modlić o sprzedaż mieszania, aby wykończyć budowę domu. Aktualnie trudno jest sprzedać mieszkanie, ponieważ banki nie udzielają kredytów. Na samym początku nowenny znaleźli się kupcy. Pomimo tego modliłam się dalej. Kupcy rozmyślili się po jakimś czasie, a bez pieniędzy budowa została wstrzymana na cały...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Praca dla syna

Odmawiając Nowennę Pompejańską zostałam wysłuchana, prosiłam o pracę. dla syna. W 30 dniu modlitwy tj na początku części dziękczynnej zadzwonił telefon. Po dwóch latach poszukiwań syn dostał pracę zgodnie ze swoim wykształceniem. On jest szczęśliwy a ja wierzę w moc różańca. To była pierwsza Nowenna odmawiana przeze mnie. Dziękuję.
Przeczytaj całość

Renata: Kryzys wiary

Szczęść Boże. Dnia 22 maja 2016r. zakończyłam moja druga NP. Prosiłam Matkę Bożą o pomoc w kryzysie wiary jaki przeżywa mój starszy syn.

Ta cała sytuacja spadła na mnie jak grom z nieba , nigdy nie przypuszczałabym, że wątpliwości dotyczące wiary dotkną właśnie mojego syna. Wszystko zaczęło się w połowie marca, kiedy syn przyjechał z uczelni, powiedziałam, że dobrze że przyjechał to pójdziemy do spowiedzi wielkanocnej. Wówczas usłyszałam, że nie pójdzie do spowiedzi bo ma wątpliwości, czy Bóg istnieje…..Trudno mi nawet teraz po dwóch miesiącach pisać co wtedy czułam, ziemia dosłownie usunęła mi się spod nóg. Jest to tym bardziej wręcz niewiarygodne, że dotyczy to dziecka( teraz 21 letniego mężczyzny), które od najmłodszych lat mogło być wzorem do naśladowania: niezwykle zdolny, od kilkunastu lat, co roku świadectwa z paskiem , nagrody , teraz na ciężkich studiach stypendium naukowe. A przy tym spokojny , uczynny pełen empatii i co najważniejsze: nigdy nie opuścił mszy św. od komunii św. nosił medalik na szyi ( kilka dni temu ściągnął go). Byłam dumna, że tak dobrze wychowałam dzieci( drugi syn 18 lat), że nigdy nie miałam z nimi problemów wychowawczych. Nieraz byłam wzruszona, gdy widziałam go klęczącego w kościele tak bardzo pogrążonego w modlitwie. I właśnie dlatego to tak bardzo teraz boli.Nie potrafię zrozumieć co się stało?Rozmawiałam z nim później po tygodniu, to odpowiedział mi, że te wątpliwości pojawiły się na początku lutego ( 5 lutego zaczęłam swoją pierwszą nowennę).Wyczytał gdzieś w internecie fragment pisma św. Starego Testamentu, gdzie mowa jest o tym jak w Imię Boga zabito 42 dzieci. Mój syn wykrzyczał mi ,, w takiego Boga chcesz wierzyć, który zabija niewinne dzieci?”Ten fragment był zaczątkiem tych wątpliwości. Próbowałam tłumaczyć, że nie wszystko w piśmie św. jest tak dosłowne, że pewne słowa należy inaczej zinterpretować ale cóż ziarno niepewności zostało zasiane..Później oświadczył, że wierzy że Bóg istnieje ale nic poza tym, że skłania się ku deizmowi..Rozmawiałam z księdzem, który powiedział, że ,, nawet św. Piotr wyparł się Jezusa”, że niech syn poszukuje prawdy. A ja codziennie umieram po kawałku , nie pamiętam ile łez wylałam. Jeśli serce mogłoby się rozłamać , to tak się z nim stało.Przecież chodzi o jego duszę o jego zbawienie.Nie mogę zrozumieć jak mógł świadomie zanegować istnienie Jezusa , sukces jest taki,że syn nadal chodzi z nami do kościoła- jednak o spowiedzi św, komunii św. nie ma mowy. Złożyłam cały mój ból w ręce Najświętszej Matki aby wyjednała mu powrót do Boga. Modlę się również do Ducha św. aby natchnął jego serce. Proszę z całego serca jako matka Was wszystkich czytających to świadectwo zmówcie Zdrowaś Maryjo w intencji mojego syna . Bóg zapłać

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Renata: Kryzys wiary"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela (U)
Gość
Gabriela (U)

Nie trać wiary! podzielam Twój ból,i czuje się bezradna wobec utraty wiary swojego dziecka…ale ofiarowałam swoje dzieci Matce Bożej i wiem,że Ona kocha je miłością doskonałą i nie pozwoli ich duszom zginąć…o to stale prosze! Ufaj Maryji i Miłosierdziu…Nie ma doskonalszych Rodziców ,niż Bóg Ojciec !!! Ufaj i Przetrwaj!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Twój Syn jest niesamowitym szczęściarzem, że ma taką mamę jak Ty, cieszę się, że zawierzyłaś syna Maryi,nasza Mateńka nigdy nie zostawia swych dzieci. Nie ustawaj na modlitwie rozważając tajemnice bolesne, módl się za wstawiennictwem świętej Moniki ona uprosiła nawrócenie swojego syna. Z Panem Bogiem

Teresa A
Gość
Teresa A

Renata chyba każdy z nas przechodzi czy przechodził chwile zwątpienia , załamania co do wiary.
U Twojego syna przejściowe zachwianie w wierze . Wróci wróci i do spowiedzi sw i do Komunii
Losy Bartolo Longa znasz ?

Renata
Gość
Renata

Drogie Gabrielo, Agnieszko, Tereso

Z całego serca dziękuję i serdeczne Bóg zapłać za słowa pocieszenia i otuchy. Wierzę, i mam nadzieję, że Bóg nie pozwoli zatracić się mojemu synowi, że go odnajdzie.

Paweł Gereard
Gość
Paweł Gereard

Niech oglądnie film prawdziwa twarz Pana Jezusa 🙂

barbara
Gość
barbara

Rozumiem twoj bol ,bo kiedy dalam dzieciom obrazek z Matka Boza i instrukcje jak odmawiac NP to poroznilo nas a dzieci powiedzialy ze same beda wiedzialy kiedy maja sie modlic i jak , a wiem ze po slubie syn nie chodzi do kosciola ,ciezko opisac co sie dzialo i co za bol w sercu. Odmowilam za syna NP i powierzylam cala jego rodzine Matce Bozej . Badz Wola Twoja a nie moja .

Kasia
Gość
też mam zachwianie wiary, niech ktos mi odpowie, ja po tylu nowennach, po tym jak maz zostawil mnie z dwojka dzieci, chcoc wiem, ze Bog sie mna opiekuje, to jednak przestalam pokladac wiare w toczego nas nauczono, jesli jest sie swiadomym katolikiem, to sie wie, co jest grzechem, czuje ze codziennie popelniam wiele grzechow, nigdy nie bede idealna, ale czlowiek sie z tego powodu zadrecza, np ja mam taki charakter, ze pragne szczescia w milosci i bez tego uczucia zycie moje traci sens, kocham moje dzieci ale daze do tego zeby sobie poukladac zycie, poznalam czlowieka, ktory jest po rozwodzie… Czytaj więcej »
Kasia
Gość
przyszla mi do glowy taka mysl niedawno o boskim egoizmie, ze jestesmy marionetkami, albo bedzie zyc tak albo nic z nieba nie bedzie, czasem czlowiek robi cos wbrew przykazaniom ale nikogo nie rani tym, wrecz czyni jeszcze wiecej dobra, np dwie porzucone osoby nigdy nie kochane przez swoich mazlonkow nie moga byc razem bo to nie boskie, czasem mysle ze to czlowiek wymyslil pewne zasady ze Bog potrafi to wyposrodkowac, a my sie katujemy zadreczamy ze cos robimy zle a czlowiek szczelwy wiecej zrobi dobrego niz pustelnik, tak to widze, nie widze tego ze Bog ma scisly katalog i kaze… Czytaj więcej »
Eva
Gość

Paniu Kasiu,
Zna Paniu ta religijna Piesn? – „Bög jest miloscia”, Pana Boga nalezy calym sercem kochac. On nie chce naszej tzw. wymuszonej sluzby. Jesli czkowiek czyni cos z milosci – to nigdy – nigdy nie bedzie narzekal,
Kochajmy Pana, bo nikt nie obdarzy nas taka piekna i nepojetna Miloscia jak Pan Bög.
Pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!