Jarek: Nadzieja dla młodych

Witam :) W pierwszych słowach chciałem podziękować Bogu za waszą stronę, bo dzięki niej dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej. Jako młody chłopak nie za chętnie spędzam czas na modlitwie, jednak tutaj było inaczej. Jak prawie każdy młody człowiek zmagałem się z trądzikiem, niestety u mnie była to mocniejsza wersja tej...
Przeczytaj całość

Marta: Uratowane małżeństwo

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Marta, mam 36 lat i mieszkam w Sandomierzu. Chciałam podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam w 2012 r., kiedy to małżeństwo mojej przyjaciółki przechodziło głęboki kryzys. Po 30 latach wspólnego, szczęśliwego życia jej związek zaczął się rozpadać.Przeczytaj Marta: Uratowane małżeństwo
Przeczytaj całość

Dorota: Podziękowania dla Maryi

Zastanawiam się, czy to jest właściwy czas na przekazanie mojej wysłuchanej modlitwy (na pewno). Mamy z mężem już 5.letnią corcie. Z kolejnym zwlekalismy, bo może ułoży mi się w pracy. Do dnia dzisiejszego nie jest tak jakbym chciała, ale praca jest.
Przeczytaj całość

Karolina: po zakończeniu nowenny ta osoba udała się w Sanktuarium w Licheniu do spowiedzi!

Moje świadectwo dotyczy dwóch nowenn. Jedną z nich odmówiłam w intencji wujka - osoby, która w młodości miała poglądy bardzo antykościelne, głównie ukształtowane przez komunistyczną indoktrynację na studiach.
Przeczytaj całość

Bożena: początki nowenny pompejańskiej

Witam, chciałam podzielić się z Wami moimi odczuciami. Nowennę zaczęłam odmawiać w grudniu 2013 r. Teraz jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej. Na samym początku w trakcie jej odmawiania, nie mogłam się skoncentrować. Tysiące myśli błądziły mi po głowie. Wtedy chciałam szybko ją odmówić, ale usta same mi zwalniały. Tak...
Przeczytaj całość

Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”

Witam. Trochę czasu zajęło mi złożenie świadectwa, ale skoro zobowiązałam się, to muszę to zrobić, nie ma wyjścia 🙂 Mam za sobą dwie nowenny. Pierwsza: w intencji znalezienia miłości – tu niestety po prawie roku nic się nie wydarzyło (no chyba, że dzieje się, ale za moimi plecami, coś czego ja nie widzę, a co może mieć znaczenie dla mojej poprawy tej sfery życiowej). Druga: w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się” – no i tu już można powiedzieć, że zadziało się. Poszłam na pewne studia podyplomowe, które dosłownie same wpadły mi w ręce. Nie planowałam wcześniej podejmować się kolejnych studiów, ale uznałam, że skoro one same do mnie przyszły, to trzeba chwytać okazję. Konsekwencją studiów jest podwyżka, z kolei za sprawą podwyżki kupiłam samochód, który sprawia mi mnóstwo radości i o którym od dawna marzyłam. Dziękuję za to, co mnie spotkało, za wydarzenia namacalne, ale też i te ukryte, z których my, owieczki, nie zdajemy sobie nawet sprawy 🙂 Pozdrawiam i polecam Nowennę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zagubiona
Gość
Zagubiona
Hej imienniczko ja również modlilam sie o miłość i miną rok i nic ..znaczy z mojej strony . Pojawił się pewnien chłopak ale znikł więc mam gorzej . Maryja podstawila mi po tej nowennie chłopaka ii milion szans aby zagadac do niego ale po wspaniałym miesiącu mijania się już go nie widziałam . Nawet nie wiem kto to był pojawił się z nienacka . Teraz jestem nie dość ze sama to codziennie o nim myślę 🙁 Druga nowennę tak jak ty odmowilam w intencji tego aby Maryja pokierowala moim życiem i ojj widzę duże różnice w moim zachowniu i życiu… Czytaj więcej »
Paulina
Gość
Paulina

Hej, pojadę banałem, ale skoro dopiero podchodzisz do matury, to wnioskuję, że masz w okolicach 18-tki, zatem jesteś bardzo młoda, masz jeszcze czas, żeby się zakochać 🙂 ja lada moment bedę mieć 30 lat i odczuwam presję czasu 😉 Powodzenia na maturze!!!

Janek
Gość

Pani Paulino, czy będzie Pani odmawiała kolejną nowennę w znalezieniu miłości :)?

Paulina
Gość
Paulina

WItam, raczej nie, póki co nie mam tego w planach.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!