Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”

Witam. Trochę czasu zajęło mi złożenie świadectwa, ale skoro zobowiązałam się, to muszę to zrobić, nie ma wyjścia 🙂 Mam za sobą dwie nowenny. Pierwsza: w intencji znalezienia miłości – tu niestety po prawie roku nic się nie wydarzyło (no chyba, że dzieje się, ale za moimi plecami, coś czego ja nie widzę, a co może mieć znaczenie dla mojej poprawy tej sfery życiowej). Druga: w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się” – no i tu już można powiedzieć, że zadziało się. Poszłam na pewne studia podyplomowe, które dosłownie same wpadły mi w ręce. Nie planowałam wcześniej podejmować się kolejnych studiów, ale uznałam, że skoro one same do mnie przyszły, to trzeba chwytać okazję. Konsekwencją studiów jest podwyżka, z kolei za sprawą podwyżki kupiłam samochód, który sprawia mi mnóstwo radości i o którym od dawna marzyłam. Dziękuję za to, co mnie spotkało, za wydarzenia namacalne, ale też i te ukryte, z których my, owieczki, nie zdajemy sobie nawet sprawy 🙂 Pozdrawiam i polecam Nowennę!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”"

Powiadom o
avatar
Zagubiona
Gość
Zagubiona
Hej imienniczko ja również modlilam sie o miłość i miną rok i nic ..znaczy z mojej strony . Pojawił się pewnien chłopak ale znikł więc mam gorzej . Maryja podstawila mi po tej nowennie chłopaka ii milion szans aby zagadac do niego ale po wspaniałym miesiącu mijania się już go nie widziałam . Nawet nie wiem kto to był pojawił się z nienacka . Teraz jestem nie dość ze sama to codziennie o nim myślę 🙁 Druga nowennę tak jak ty odmowilam w intencji tego aby Maryja pokierowala moim życiem i ojj widzę duże różnice w moim zachowniu i życiu… Czytaj więcej »
Paulina
Gość
Paulina

Hej, pojadę banałem, ale skoro dopiero podchodzisz do matury, to wnioskuję, że masz w okolicach 18-tki, zatem jesteś bardzo młoda, masz jeszcze czas, żeby się zakochać 🙂 ja lada moment bedę mieć 30 lat i odczuwam presję czasu 😉 Powodzenia na maturze!!!

Janek
Gość

Pani Paulino, czy będzie Pani odmawiała kolejną nowennę w znalezieniu miłości :)?

Paulina
Gość
Paulina

WItam, raczej nie, póki co nie mam tego w planach.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij