Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”

Witam. Trochę czasu zajęło mi złożenie świadectwa, ale skoro zobowiązałam się, to muszę to zrobić, nie ma wyjścia 🙂 Mam za sobą dwie nowenny. Pierwsza: w intencji znalezienia miłości – tu niestety po prawie roku nic się nie wydarzyło (no chyba, że dzieje się, ale za moimi plecami, coś czego ja nie widzę, a co może mieć znaczenie dla mojej poprawy tej sfery życiowej). Druga: w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się” – no i tu już można powiedzieć, że zadziało się. Poszłam na pewne studia podyplomowe, które dosłownie same wpadły mi w ręce. Nie planowałam wcześniej podejmować się kolejnych studiów, ale uznałam, że skoro one same do mnie przyszły, to trzeba chwytać okazję. Konsekwencją studiów jest podwyżka, z kolei za sprawą podwyżki kupiłam samochód, który sprawia mi mnóstwo radości i o którym od dawna marzyłam. Dziękuję za to, co mnie spotkało, za wydarzenia namacalne, ale też i te ukryte, z których my, owieczki, nie zdajemy sobie nawet sprawy 🙂 Pozdrawiam i polecam Nowennę!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Paulina: Nowenna w intencji szeroko i ogólnie pojętego „życiowego ogarnięcia się”

  1. Hej imienniczko ja również modlilam sie o miłość i miną rok i nic ..znaczy z mojej strony . Pojawił się pewnien chłopak ale znikł więc mam gorzej . Maryja podstawila mi po tej nowennie chłopaka ii milion szans aby zagadac do niego ale po wspaniałym miesiącu mijania się już go nie widziałam . Nawet nie wiem kto to był pojawił się z nienacka . Teraz jestem nie dość ze sama to codziennie o nim myślę 🙁 Druga nowennę tak jak ty odmowilam w intencji tego aby Maryja pokierowala moim życiem i ojj widzę duże różnice w moim zachowniu i życiu . Teraz odmawiam 2 za maturę bo zależy mi na pewnych studiach i proszę poprostu o cud abym się dostała bo inaczej tego nie moge nazwac i jeżeli to jest Maryji wola oczywiście . Nowenna uczy pokory i poniżania się to też wielka laska jak teraz widzę po sobie jaka byłam pyszna iwgl.

    • Hej, pojadę banałem, ale skoro dopiero podchodzisz do matury, to wnioskuję, że masz w okolicach 18-tki, zatem jesteś bardzo młoda, masz jeszcze czas, żeby się zakochać 🙂 ja lada moment bedę mieć 30 lat i odczuwam presję czasu 😉 Powodzenia na maturze!!!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!