Anna: Matka Boża jest ze mną każdego dnia

Szczęść Boże, zbierałam się do napisanie świadectwa bardzo długo. Zawsze nie był to odpowiedni czas, ani nie było żadnego natchnienia. Kiedy zaczynamy odmawiać nowennę pompejańską obiecujemy Matce Różańcowej, że napiszemy świadectwo. Zobowiązana zatem do tego obietnicą daną Maryi, pragnę podzielić się z Wami moimi odczuciami i myślami, jakie towarzyszą mi każdego dnia odkąd zaczęłam odmawiać nowennę.
Read More

Joanna: Łaski

Witam, nie chce się za bardzo rozpisywać. zresztą nie jestem w tym dobra. to co chce przekazać innym,szczególnie niedowiarkom to że podczas odmawiania nowenny dzieją się prawdziwe cuda!!!Byłam w totalnym dole psychicznym ale dzięki tej modlitwie to się zmieniło,moje życie się zmieniło oczywiście na lepsze!!!
Read More

Basia: łaski w nowennie

witam jestem młodą osobą ale już w tym wieku pan i pani obdarzyli mnie wielkimi łaskami za przyczyną wielu świętych ,za przyczyną wielu modlitw do nowenny  pompejanskie. wiele raz się zabierała a to praca dom dziecko rodzina wydawało mi się że nie mam czasu czułam się okropnie nie mam czasu...
Read More

Helena: Prawo jazdy zdane za pierwszym razem!

Moje świadectwo będzie trochę nietypowe... Kilka razy już przymierzałam się do nowenny w różnych intencjach ale nigdy nie udawało mi się jej skończyć. Wreszcie nadszedł czas by zmierzyć się z egzaminem na prawo jazdy.
Read More

Ola: Teraz wiem, że kocham i jestem kochana

Witam wszystkich, chciałbym podzielić się świadectwem jaką wielką moc ma modlitwa. Mam 35 lat, moje życie jeszcze parę lat temu było beztroskie nie dokonca zgodne z wiarą katolicką gdyż niby chodziłam do kościoła a żyłam w związku bez ślubu. Oczywiście na początku ten związek był super wszystko układało się świetnie, aż do momentu kiedy mój były partner zaczął nadużywać alkoholu, w sumie od zawsze pił, ale ja byłam ślepa i dopiero jak zaczął podnosić na mnie rękę zrozumiałam ze to nie jest człowiek dla mnie.
Read More

Nina: Małżeństwo mojego syna

Szczęść Boże wszystkim piszącym świadectwa.Czerpie z nich siłę i wiarę,że Matka Boża Pompejańska modli się razem z nami,wysłuchuje naszych próśb i pomaga nam nieustannie.Nowennę pompejańska odmawiam już po raz kolejny.Sprawa jest ciągle ta sama-mój syn już od 4 lat ma kłopoty w swoim 10-letnim małżeństwie

.Modliłam się początkowo o nawrócenie jego żony,która mimo,że przyjęła Chrzest św.I-szą Komunię Św.,ślubowała naszemu synowi wierność i miłość w kościele,nie była tzw.osobą praktykujacą.Niestety, dom bez Boga nie długo wytrwa i tak się stało.Już 4 tata temu,kiedy ich córeczka miała 4 lata,ich małżeństwo wisiało na włosku.Dzięki Matce Bożej Pompejańskiej przetrwało do Wielkanocy tego roku.Bardzo się modlilismy we wspólnocie DK,we wspólnocie Sióstr Palotynek i Nowenną Pompejańską,aby ich związek-przecież zawarty przed Bogiem,został zachowany.Niestety plany Pana Boga są inne.Odbył się rozwód,nasz syn musiał opuscić dom,który był własnością jego żony.Wynajął blisko mieszkanie,aby być obok swojej 8-letniej córeczki,urządzali je razem.Załatwił wychowywanie wspólne-jeden tydzień -mama,następny tydzień-tata.Dziękuję Matce Bożej,że tak się ułożyło,chociaż codziennie budzę się i ten obraz ich rodziny widzę i czuję ból,że tak wygląda małżeństwo mojego syna.Jednocześnie jestem codziennie z różańcem w ręku,tym,który dostałam od swojej synowej i mam nadzję,że Matka Boża z tego zrujnowanego ich życia,wyprowadzi ich na dobrą drogę.Wierzę,że Pan Bóg ich bardzo kocha i Matka Najświętsza Pompejańska,której Nowennę odmawiam,która jest nie do odparcia,odnajdzie ich i przyjmię pod swoją opiekę.Bardzo proszę wszystkich o modlitwę w intencji ich małżeństwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Nina: Małżeństwo mojego syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Ja się pomodlę za nimi, do św Józefa.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Warto dodatkowo do nowenny pompejańskiej,jako wsparciem modlić się jednocześnie nowenna do matki bożej rozwiazujacej wezly(można poprosić mb o rozwiązanie wszystkich wezlow zla od poczęcia) . Te dwie modlitwy razem maja wielka moc.oczywiście trzeba ufać bezgranicznie. Matka Boża wyslucha na pewno.wszystko się ułoży i będzie dobrze

Krystyna
Gość
Krystyna

Sprubuj zachecic syna by zaczal odmawiack NP, nie wiesz czego tak naprawde on chce, zdwojenie NP w tym samym celu moze miec wieksza moc…

Iwona W.
Gość
Iwona W.

Nino, piszesz „Niestety plany Pana Boga są inne.Odbył się rozwód,nasz syn musiał opuścić dom,który był własnością jego żony”. Nie można Boga obarczać odpowiedzialnością za trwałość małżeństwa Twojego syna. To są dorośli ludzie, mający wolną wolę i na których działają różne pokusy, w tym brak pokory wobec swojej słabości, pycha, brak przebaczenia wzajemnego, pretensje… Myślę, że należy modlić się o przemianę serc, brak zatwardziałości, serdeczność i życzliwość.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!