Nina: Małżeństwo mojego syna

Szczęść Boże wszystkim piszącym świadectwa.Czerpie z nich siłę i wiarę,że Matka Boża Pompejańska modli się razem z nami,wysłuchuje naszych próśb i pomaga nam nieustannie.Nowennę pompejańska odmawiam już po raz kolejny.Sprawa jest ciągle ta sama-mój syn już od 4 lat ma kłopoty w swoim 10-letnim małżeństwie.

Modliłam się początkowo o nawrócenie jego żony,która mimo,że przyjęła Chrzest św.I-szą Komunię Św.,ślubowała naszemu synowi wierność i miłość w kościele,nie była tzw.osobą praktykujacą.Niestety, dom bez Boga nie długo wytrwa i tak się stało.Już 4 tata temu,kiedy ich córeczka miała 4 lata,ich małżeństwo wisiało na włosku.Dzięki Matce Bożej Pompejańskiej przetrwało do Wielkanocy tego roku.Bardzo się modlilismy we wspólnocie DK,we wspólnocie Sióstr Palotynek i Nowenną Pompejańską,aby ich związek-przecież zawarty przed Bogiem,został zachowany.Niestety plany Pana Boga są inne.Odbył się rozwód,nasz syn musiał opuscić dom,który był własnością jego żony.Wynajął blisko mieszkanie,aby być obok swojej 8-letniej córeczki,urządzali je razem.Załatwił wychowywanie wspólne-jeden tydzień -mama,następny tydzień-tata.Dziękuję Matce Bożej,że tak się ułożyło,chociaż codziennie budzę się i ten obraz ich rodziny widzę i czuję ból,że tak wygląda małżeństwo mojego syna.Jednocześnie jestem codziennie z różańcem w ręku,tym,który dostałam od swojej synowej i mam nadzję,że Matka Boża z tego zrujnowanego ich życia,wyprowadzi ich na dobrą drogę.Wierzę,że Pan Bóg ich bardzo kocha i Matka Najświętsza Pompejańska,której Nowennę odmawiam,która jest nie do odparcia,odnajdzie ich i przyjmię pod swoją opiekę.Bardzo proszę wszystkich o modlitwę w intencji ich małżeństwa.

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.

76
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
20 Wątki komentarzy
56 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
22 Autorzy
AniaMarta A. ChMariaZadowolonaMarek (adm.) Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Nic Nino nie wymodlisz…Ja mogę to śmiało powiedzieć po 5 latach intensywnego, szczerego modlenia się o uratowanie mojego małżeństwa. 5 lat separacji, 5 lat moich modlitw i zakończenie przez Sąd małżeństwa. Na koniec pojawił się jakiś bogaty facet i zabrał mi moją rodzinę…Najgorsze jest to, że przez tych 5 lat nic się nie zmieniło mimo moich najszczerszych chęci…Kończę teraz moją 3 Nowennę. Ale już się nie modlę za małżeństwo, bo widzę, że to nie ma i nigdy nie miało najmniejszego sensu. Ogólnie już chyba nie będę się więcej modlił do Matki Bożej. Nie dlatego, że się na Nią obraziłem, albo… Czytaj więcej »

Anna L.
Gość
Anna L.

Robercie moje małżeństwo też zakończył sąd w kwietniu br. Ale to rozwód cywilny, przysięga została złożona przed Bogiem. Gorąco się modlę i nadal mam nadzieję na zmianę sytuacji, chociaż miewam chwilę zwątpienia i załamania. Mąż wykrzyczał do mnie przed rozwodem wiedząc że się modlę o nasze małżeństwo ” i tak Ci ten twój Bóg nie pomoże ” a teraz chce układać sobie życie na nowo. Wiem, jak to boli…Modlę się do Boga, Matki Bożej, Anioła Stróża i do Świętych…Uważam że Matka Boża zanosi nasze modlitwy przed oblicze Syna więc naprawdę warto Jej zaufać i oddać się pod Jej opiekę…Chwilami sobie… Czytaj więcej »

Klaudia
Gość
Klaudia

Zastanawiam się Robercie czy poza modlitwą robisz coś ze sobą, bo żeby się coś w życiu zmieniło trzeba zacząć te zmiany od siebie. Jeżeli twoje małżeństwo się rozpadło to zapewne wina leżała zarówno po twojej stronie jak i po stronie twojej żony. Nikt kto jest zadowolony ze swojego życia nie szuka zmian. Być może dostajesz wskazówki, ale wydaje mi się, że jesteś tak „zafascynowany” użalaniem się nad sobą i tym, że nie dostajesz dokładnie tego co chcesz, że innych opcji nie zauważasz więc nie odbieraj nadziej innym.

Martyna
Gość
Martyna

Tez tak myślę, zgadzam się z Tobą, Klaudio.

Gabriela
Gość
Gabriela

Robercie, jeżeli masz na myśli Różaniec to on jest kontemplacją życia Jezusa na ziemi.Maryja jest jakby „towarzyszką” tej modlitwy, orędowniczką, ale chrześcijanie (nie tylko protestanci:) nie modlą się DO Maryi, bo byłoby to bałwochwalstwo tylko DO BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. Maryję traktujemy jako matkę nie z samego tego faktu, że urodziła Jezusa:. W Ewangeli czytamy: kiedy on to mówił, jakaś kobieta z tłumu krzyknęła do Niego: >>Błogosławione łono, które Cię nosiło, i piersi, które ssałeś<<. A On powiedział: "Błogosławieni raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i zachowują je". Łk 11,27-28. Robimy tak z uwagi na słowa wypowiedziane z krzyża do… Czytaj więcej »

Martyna
Gość
Martyna

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami nawet, Gabrysiu.

Gabriela
Gość
Gabriela

Pozdrawiam, Martyno:-))).

lulu
Gość
lulu

Czytam i oczom nie wierzę, naprawdę czytałam to trzy razy i chyba mam problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Że co??? Że Maryja jest tylko „jakby” ( w ogóle co to za słowo) towarzyszką (co to komuna)??????? „jakby” orędowniczką????????? Maryja traktujemy jako matkę nie z samego faktu, że urodziła Jezusa???? No tak każda mogła sobie urodzić Jezusa, wtedy wszystkie kobiety były Niepokalanie poczęte??????? Robimy to tylko z uwagi na słowa Jezusa?????????? CO ZA HEREZJA i jeszcze ktoś się pod tym podpisuje obiema rękami. BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ. Czcimy Maryję bo to Ją Bóg wybrał i uczynił jako jedyną Niepokalaniepoczętą,… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Lulu, doloze do Twojego komentarza jeszcze tylko tyle , ze Twojej przedmowczyni bardzo polecam przeczytac „Traktat O Prawdziwym Nabozenstwie Do Najswietszej Marii Panny” – Sw. Ludwik Grignon De Monfort.
Dlatego swiety, bo mial wiare i wiedze dana od Boga i glosil ja i zapisal w owej ksiazeczce dla potomnych, zeby rozumieli, ze Aniolowie juz slyszeli o Maryji jako o Wspolodkupicielce jeszcze przed stworzeniem swiata.
Twoja przedmowczyni rzeczywiscie glosi herezje, bo czerpie wiadomosci ze swojego ptasiego mozdzka i tym samym mozdzkiem analizuje swoje „madrosci” i przekazuje je na forum, zeby tacy jak ona podpisywali sie pod nia i rekami i nogami…….

Gabriela
Gość
Gabriela

Anno, odprawiłam to Nabożeństwo i codziennie modle się niektórymi modlitwami. Jeśli je znasz i odprawiłaś, to dlaczego mówisz do mnie takim językiem? Nauczyłaś się tego od Maryi, o jakiej mówi Ewangelia i św. Ludwik?

Anna
Gość
Anna

Tak sie nauczylam od sw. Ludwika jak Ty od sw. Augustyna.
Nawet nie wiesz kobieto o czym ja pisze!
Nie pisze o modlitwach, tylko o ksiazce „Traktat O Prawdziwym Nabozenstwie Do Najswietszej Maryji Panny”. Jak przeczytasz to sie dowiesz wszystkiego, a przy okazji wspomozesz fundacje rosemaria, bo maja te ksiazke w sprzedazy.
Ksiazki czytaj kobieto, a nie googluj (nie mylic z gulgotaniem…) i nie wypisuj bzdur!
Internet to nie podstawa do otrzymywania wiedzy

lulu
Gość
lulu

Gabryśka i tu cię mam, że niby jak odprawiłaś „to” Nabożeństwo i codziennie modlisz się „niektórymi” modlitwami? Ty w ogóle wiesz na czym polega doskonałe nabożeństwo do NMP? Tam nie ma modlitewek, tego się nie odprawia. Co ty w ogóle gadasz? Napisz nam tu wszystkim Gabrysiu na czym polega doskonałe nabożeństwo NMP, może być w punktach, podpowiem w pięcu punktach. Wiecie na czym polega wasz problem w tej dyskusji, otóż zaczął Robert, próbujecie się licytować kto jest ważniejszy Bóg czy Matka Bożą, do kogo się lepiej modlić, żeby wysłuchał i spełnił wasze prośby. To ma być modlitwa pełna nadziei, uwności,… Czytaj więcej »

Gabriela
Gość
Gabriela

Lulu, czytaj ze zrozumieniem, bez tego trudno skończyć gimnazjum, obawiam się też, ze nie rozumiesz słowa „komunizm”.:-). Emocje zamiast rozumu i elementarnej wiedzy teologicznej są złym doradcą. Dla katolików układem odniesienia nie są odczucia tylko Ewangelia i Katechizm Kościoła Katolickiego. To nie jest moja interpretacja – przytoczyłam to, co znajduje sie np. w książce jednego z najwybitniejszych znawców tematu. Poczytaj Vittorio Messori (jemu też przypiszesz komunizm i herezje?:-) „Opinie o Maryi. Fakty, poszlaki, tajemnice” .Jezus przynajmniej dwukrotnie prostuje uwagi na temat Maryi i swojej rodziny- zacytowałam jeden fragment, nie chciałam wydłużać i dodawać słów, kiedy Jezus mówi: „A tłum siedział… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Lulu, doloze do Twojego komentarza jeszcze tylko tyle , ze Twojej przedmowczyni bardzo polecam przeczytac „Traktat O Prawdziwym Nabozenstwie Do Najswietszej Marii Panny” – Sw. Ludwik Grignon De Monfort.
Dlatego swiety, bo mial wiare i wiedze dana od Boga i glosil ja i zapisal w owej ksiazeczce dla potomnych, zeby rozumieli, ze Aniolowie juz slyszeli o Maryji jako o Wspolodkupicielce jeszcze przed stworzeniem swiata.
Twoja przedmowczyni rzeczywiscie glosi herezje, bo czerpie wiadomosci ze swojego ptasiego mozdzka i tym samym mozdzkiem analizuje swoje „madrosci” i przekazuje je na forum, zeby tacy jak ona podpisywali sie pod nia i rekami i nogami…….

Teresa A
Gość
Teresa A

LULU KONIECZNIE ZOSTAŃ NA FORUM ! NIE ZNIKAJ

Teresa A
Gość
Teresa A

„BOZE WIDZISZ I NIE GRZMISZ” takie słowa używała daria

danka
Gość
danka

wielce interesująca wypowiedź, dzięki Gabriela 🙂

Ania
Gość
Ania

i dla mnie:)

Nina
Gość
Nina

Robercie!Rozumiem twoje rozgoryczenie.Jesteś młodym człowiekiem,masz żal do Pana Boga za swoje porażki.Jestem pewna,że nawet brak modlitwy z twojej strony nie pozbawia cię opieki Matki Bożej.Wszyscy jesteśmy dziećmi Jedynego Boga.On nas stworzył i ma nas w swojej opiece przez pośrednictwo Swojego Syna Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego.Musimy tylko uwierzyć w tą Wielką Boską rzeczywistość.Jesteśmy w tym wspaniałym radosnym okresie liturgicznym.Jeżeli Bóg jest z nami,to kto może być przeciwko nam.Wspólnota Nowenny Pompejańskie jest razem z Matką Bożą są z tobą i wszystko będzie dobrze.

x
Gość
x

No właśnie ja się cały czas modle i modle o powrót mojego Kochanego i ciągle nic. Juz tracę wiarę z tego wszystkiego. Wiec całkowicie rozumiem Roberta

lulu
Gość
lulu

a pościłaś w tej intencji?

Arleta
Gość
Arleta

Może po prostu Pan Bóg miał inne plany co do Twojego życia małżeńskiego… Może na to rozstanie trzeba spojrzeć inaczej…

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Arleta, a jakie plany może mieć Bóg w stosunku do małżeństwa zawartego w kościele, w obliczu samego Boga??? Jak trzeba spojrzeć na porzucenie jednego małżonka przez drugiego?? Bo nie rozumiem… Moja sytuacja jest identyczna jak sytuacja Roberta. Porzucona przez męża, dwoje małych dzieci, od 2,5 roku nieustannie się modlę o uzdrowienie małżeństwa, modlitwy – nie powiem że są bezskuteczne – ale poprawy nie widać… rozwód w toku… I doskonale rozumiem, że facet jest zniechęcony i że zatracił wiarę w sens modlitwy… Tak więc – rozumiem dobrą wolę i chęć podniesienia na duchu – ale do nie do końca tak działa….

Ania
Gość
Ania

A ja wierze w slowa Co Bog zlaczyl czlowiek niech nie rozdziela…ale czasem zeby nawrocic kogos trzeba nawrocic pierw siebie i stawiac Boga na pierwszym miejscu wierze w to ze Bog jest za tym zeby rodzinny byly razem sama rowniez walcze o swoja…

Sara
Gość
Sara

Ja też po ludzku rozumiem rozgoryczenie Roberta, ale i mi nie podoba się odbieranie ludziom nadziei (pies ogrodnika?). Powiem więcej: BAŁABYM SIĘ odwodzić kogoś od modlitwy (a niestety dość często widzę takie praktyki na tym forum – że wolna wola drugiego człowieka, itd.). Przecież potrzeba modlitwy pochodzi od samego Boga. ŻADNA modlitwa nie idzie na marne! Już Bóg wie, co z nią zrobić! Poza tym może być tak, że pragnienie wypełnienia danej intencji (np. powrót męża, dziewczyny) jest dla kogoś pierwszą od lat motywacją, by w ogóle spotkać się z Bogiem, pierwszą nicią dialogu i jeśli komuś powie się, że… Czytaj więcej »

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Czemu Mario tak urągasz Gabrieli ona nie walczy przeciw Bogu tylko jest z nim czy nawet tu musi być rywalizacja. Gdzie jest jedność co się dzieje z wami. Bóg nas kocha o wszyscy mamy tu swoje zadania do wykonania ale na pewno nie kłótnie i docinki

lulu
Gość
lulu

Mam pomysła, skoro jest tyle rozbitych rodzin, rozwodów, związków nie sakramentalnych, to może załóżmy jakieś kółko modlitewne w intencji rozbitych rodzin, coś w rodzaju „duchowej adopcji rodziny zagrożonej rozwodem”, jak takie coś istnieje to sorki, Duchem Świętym nie jestem, to dajcie namiary, a jak nie to co wy na to? Np. dziesiątek różańca codziennie, nawet tej rodziny nie trzeba będzie znać.Coś na wzór duchowej adopcji dziecka poczętego zagrożonego zagładą.

Teresa A
Gość
Teresa A

lulu a raczej Gabrielo jaki masz w tym cel żeby były róże czy kółka modlitewne ?
Jesteś chyba jedyna na forum co siedzisz i czytasz wszystkie komentarze i archiwalne , podszywasz sie pod inne nicki , to nie tylko moje spostrzeżenie . Na lewo i prawo dajesz do siebie adres poczty , , nawet był nr tel.podawany, zapraszasz do siebie z 20 os…. ho ho
Bardzo dziwne to wszystko z Tobą .
I tak bezinteresownie ?
Nie sądzę
BEZ ODBIORU !

Ania
Gość
Ania

Na głupotę nie ma rady…

lulu
Gość
lulu

możecie nie pisać że ktoś jest głupi, a inny głupszy, chamskie to jest, jak ktoś już musi to napiszcie, „że ktoś pisze głupoty” ale nie obrażajcie jeden drugiego, bo się czuje winna, że to przeze mnie

Gabriela
Gość
Gabriela

Lulu, to nie przez Ciebie:-). Każdy ma gorsze dni w reagowaniu na uszczypliwości. Sama za ostro się wypowiedziałam, ale komunizm (o którym była mowa) to potworny zbrodniczy system i mnie nawet dowcipy na jego temat nie bawią. Trafiłaś na niezdrową sytuację tutaj, której nie zmienisz. Pozdrawiam i ze swej strony przepraszam, bo nie chciałam Cię pouczać.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Lulu, są róże w których są rozmaite intencje.
Byś musiała zgłosić się do moderatorów tych róż.
Wpisz Marlena : tylko nadzieja……. to świadectwo pod którym są wypisane róże i intencje.
Chyba, że chcesz założyć nową róże, to bardzo proszę.

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)

Mt 5,20-26 20 Zapewniam was, że jeśli wasza sprawiedliwość nie stanie się pełniejsza niż [sprawiedliwość] uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. 21 Słyszeliście, że powiedziano przodkom: „Nie zabijesz, a kto zabije, sądowi będzie podlegał”. 22 A ja wam mówię, że każdy, kto gniewa się na swojego brata, będzie podlegał sądowi. A kto powie do swojego brata: „Raka”, będzie podlegał Sanhedrynowi. A kto powie: „Głupi”, będzie podlegał [wyrzuceniu] do gehenny ognia. 23 Jeśli więc przyniesiesz swój dar do ołtarza i tam sobie przypomnisz, że twój brat ma coś przeciw tobie, 24 zostaw tam przed ołtarzem swój dar… Czytaj więcej »

Teresa A
Gość
Teresa A

P.Marku są też w Piśmie Sw. słowa Jezusa ..jak jesteś bez grzechu to pierwszy żuć kamieniem

Anna
Gość
Anna

Lulu, a najbardziej polecam Ci roze Gabrieli, albo mgm, gdzie 60 procent modlacych sie to fikcyjne osoby i falszywe niki…..

Anna
Gość
Anna

Juz nawet AgnieszkaC przestala sie modlic w tych rozach, a teraz namawia Ciebie zebys tam dolaczyla. Juz l lepiej zapisz sie do sodalicji rozancowej w swojej parafii. tam przynajmniej jest blogoslawienstwo ksiedza i realni ludzie. Albo modl sie sama, lub z kims kogo jestes pewna, ze jest realny, bo na tym forum to 60 procent sa ludzie-widma.

Klaudia
Gość
Klaudia

Sunny reaktywacja pod nick-iem Anna…

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Dzisiaj Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Właśnie wróciłam z wieczornej mszy św. i po dość długiej nieobecności na forum przeczytałam tę dyskusję. W nawiązaniu do dzisiejszego czytania mam taką refleksję, że odpowiedzią Maryji na Jej cudowne wywyższenie była pokorna służba Panu i innym. Weźmy z niej przykład bo jest to najlepszy sposób na pełną radość, przez którą serce wznosi się aż do Boga. Spokojnego wieczoru.

lulu
Gość
lulu

Było to w roku 2011, 5 lat temu kiedy znalazłam to forum, z jednej strony ogromna praca i wysiłek żeby rozgłaszać cześć Matki Bożej, Nowennę Pompejańską to chyba wszyscy już znają, śp. ks. Jacek Kaczkowski o niej mówił, ks. egzorcysta Piotr Glas, szkoda tylko, że w tych komentarzach to się nic nie zmieniło 🙁 Dajcie Agnieszce C spokój, pamiętam ją i nigdy herezji nie pisała, a widać że niektórzy to chcą tylko awanturę wywołać, nieważne kogo się przyczepią. Zauważyłam, że te komentarze z czasem są bardziej obraźliwe, cóż świat się zmienia. Tylko przykro, że w tą gorszą stronę.

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)

+

Anna
Gość
Anna

Genialna Klaudio-Gabriela!!!!!!!

lulu
Gość
lulu

Ech bez komentarza

Anna
Gość
Anna

Takie forum, takie zycie i taka zabawa…… Modlitwy tyle co kot naplakal, ale ja jak sie modle to schodze z tego forum na 54 dni. Potem wchodze na dzien lub dwa dla…zabawy… szkoda ze nie dla modlitwy….

Klaudia
Gość
Klaudia

Panie Marku Woś jeżeli Pan ma taką możliwość to może niech Pan zablokuje na jakiś czas pisanie komentarzy na forum – być może wtedy kilka osób, które wchodzą tu dla zabawy i obrażania innych znajdzie sobie inną rozrywkę i w końcu ta strona będzie służyła do tego do czego ją Pan stworzył.

Anna
Gość
Anna

W pierwszej kolejnosci powinien zablokowac Ciebie o wielu twarzach. Byloby troche spokoju.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Może wszyscy pomidlili byśmy się a nie oczerniali nawzajem skąd ta nienawiść u was chyba nie od Boga. Poczytajcie co piszecie

Marta A. Ch
Gość
Marta A. Ch

Jestem ZA. Paranoja co tu niektórzy wyprawiają!

Maria
Gość
Maria

Nie znam dobrze Polskiego, przepraszam za bledy, mimo to chcialam napisac – opamietajcie sie, czynicie krzywde mlodym ludziom jak ja za granica szukajacym wzorcow wsrod czcicieli Madonny i polskich Chrzescijan, naprawde wstyd. Odpowiecie za to dlatego ze przez wasze wpisy triumfuje zlo I szkodzi mnie I innym mlodym. Dlatego prosze cie, jesli masz Boga w sercu to szanuj tego kto czyta, modli sie i czci, odejdz od klawiatury

Anna
Gość
Anna

A skad zes tytu sie znalazla Stokrotko? Z ktorej to zagranicy, czy z zaswiatow?

Maria
Gość
Maria

dziekuje, szczesc Boze

Maria
Gość
Maria

Nie chodzilo mi o pania Marie, lecz o takie wlasnie bezwatrosciowe komentarze ktore jednak odstaszaja I zniechecaja…bardzo prosze

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Róże Gabrieli nie są fikcją są prawdziwe i prawdziwi są ludzie którzy się modlą

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące