Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)

Nowennę odmawiam od ok. 1,5 roku ... tj. ok. 10 Nowenn Pompejańskich. Prawie wszystkie Nowenny Pompejańskie się spełniły...a dwie z nich czekają na wypełnienie zgodnie z wolą MB i wierzę bardzo, że niedługo się wypełnią :). Przeczytaj Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)
Read More

Asia: ufam, że to wszystko co mnie spotyka jest dla mojego dobra

Dzisiaj zaczęłam swoją 3 NP, ciągle w tej samej intencji, bo jest trudna i wymaga sporego "omodlenia". Rzeczy dzieją się dziwne. Czasami jest tak, że mam wrażenie, że nastąpiła jakaś kumulacja problemów, że cały świat wali się mi na głowę, ale z drugiej strony są małe i takie trochę większe cuda,...
Read More

Anna: Ratowanie małżeństwa

Nie ustaję w modlitwie, wierzę, że to co po ludzku jest niemożliwe, z pomocą Matki Bożej uda się rozwiązać. Proszę wszystkich o modlitwę, aby mój mąż pozbył się złości, a nauczył się cieszyć tym co jest tu i teraz. Z całego serca dziękuję.
Read More

Michał: Świadectwo dobrej śmierci

Dwa lata temu u mojej mamy zdiagnozowano złośliwego raka piersi. Mama była bardzo aktywnym zawodowo psychologiem. Zajmowała się dysfunkcyjnymi dziećmi z różnymi zaburzeniami – autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD itd. Od otrzymania pierwszej informacji o chorobie najbliższa rodzina i znajomi modlili się o jej uzdrowienie. Mama właściwie nie odczuwała fizycznych objawów i skutków ubocznych leczenia i bardzo szybko...
Read More

Angelika: Ukochana Matko – obiecałaś we śnie, że mi pomożesz. Wiem, że tak się stanie.

Po ludzku sytuacja jest beznadziejna, ale wiem że dla Matki Boskiej nie ma rzeczy niemożliwych.
Read More

Natalia: Małe cuda

O nowennie pompejańskiej przeczytałam po raz pierwszy w internecie. Nie od razu zaczęłam ją odmawiać ale w końcu zaczęłam .Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej ,jestem bardzo wdzięczna Matce Najświętszej za te wszystkie łaski, które mi wyprosiła, czym chciałam się z Wami podzielić

.Muszę się przyznać że nie było łatwo ,ale wewnętrzny spokój i pewność że wszystko się ułoży, bo przecież nie jestem sama , napełniał moją dusze za każdym razem gdy odmawiałam tą wspaniałą modlitwę. Nie mówię że odmawiam ją doskonale, nie. Czasami moje myśli krążyły wokół pewnych spraw i sytuacji.Nowenną zainteresowałam się,gdyż z mężem bardzo długo staramy się o dziecko a wszystkie świadectwa przeczytane przez szczęśliwych rodziców skłoniły mnie właśnie do odmawiania tej nowenny.Podczas odmawiania pierwszej nowenny dokładnie w 27 dniu części błagalnej dowiedziałam się że jestem w ciąży,nasza radość była nie do opisania,natomiast dokładnie w 27 dniu części dziękczynnej niestety dowiedzieliśmy się że serduszko naszego maleństwa przestało bić,Pan Bóg wezwał je do siebie jak dwójkę naszych innych dzieciątek jednak mamy naszego ukochanego synka za którego bardzo dziękujemy i wierzymy,że Matka Boża pomoże nam i doczekamy się zdrowego maleństwa a nasz synuś upragnionego rodzeństwa.Podczas odmawiania drugiej nowenny moja intencja nie została jeszcze wysłuchana ,ale Matka Najświętsza pomogła mi rozwiązać wszystkie małe i duże problemy,dosłownie wszystkie każde zmartwienie podczas odmawiania nowenny zaraz było rozwiązane właśnie dzięki Matce Najświętszej jestem jej z całego serca wdzięczna.Dzięki Ci, Matko!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Natalia: Małe cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość

Rozumiem Cię doskonale. Ja również nie mogę donosic ciąży. Modlilam się nowenną, moja modlitwa jeszcze nie została wysluchana choć minelo parę miesiecy od jej zakonczenia. Jednak mocno wierzę że Pan wysłucha wstawiennictwa Matki Bożej aby obdarzyć mnie potomstwem. A przecież ta wiara musi pochodzić od Boga. Czego i Tobie z calego serca życzę. Niech Ci Bóg blogoslawi i ma Cię w swojej opiece.

Obrazki z nowenną pompejańską?