Natalia: Małe cuda

O nowennie pompejańskiej przeczytałam po raz pierwszy w internecie. Nie od razu zaczęłam ją odmawiać ale w końcu zaczęłam .Teraz jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej ,jestem bardzo wdzięczna Matce Najświętszej za te wszystkie łaski, które mi wyprosiła, czym chciałam się z Wami podzielić

.Muszę się przyznać że nie było łatwo ,ale wewnętrzny spokój i pewność że wszystko się ułoży, bo przecież nie jestem sama , napełniał moją dusze za każdym razem gdy odmawiałam tą wspaniałą modlitwę. Nie mówię że odmawiam ją doskonale, nie. Czasami moje myśli krążyły wokół pewnych spraw i sytuacji.Nowenną zainteresowałam się,gdyż z mężem bardzo długo staramy się o dziecko a wszystkie świadectwa przeczytane przez szczęśliwych rodziców skłoniły mnie właśnie do odmawiania tej nowenny.Podczas odmawiania pierwszej nowenny dokładnie w 27 dniu części błagalnej dowiedziałam się że jestem w ciąży,nasza radość była nie do opisania,natomiast dokładnie w 27 dniu części dziękczynnej niestety dowiedzieliśmy się że serduszko naszego maleństwa przestało bić,Pan Bóg wezwał je do siebie jak dwójkę naszych innych dzieciątek jednak mamy naszego ukochanego synka za którego bardzo dziękujemy i wierzymy,że Matka Boża pomoże nam i doczekamy się zdrowego maleństwa a nasz synuś upragnionego rodzeństwa.Podczas odmawiania drugiej nowenny moja intencja nie została jeszcze wysłuchana ,ale Matka Najświętsza pomogła mi rozwiązać wszystkie małe i duże problemy,dosłownie wszystkie każde zmartwienie podczas odmawiania nowenny zaraz było rozwiązane właśnie dzięki Matce Najświętszej jestem jej z całego serca wdzięczna.Dzięki Ci, Matko!!

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Agata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Rozumiem Cię doskonale. Ja również nie mogę donosic ciąży. Modlilam się nowenną, moja modlitwa jeszcze nie została wysluchana choć minelo parę miesiecy od jej zakonczenia. Jednak mocno wierzę że Pan wysłucha wstawiennictwa Matki Bożej aby obdarzyć mnie potomstwem. A przecież ta wiara musi pochodzić od Boga. Czego i Tobie z calego serca życzę. Niech Ci Bóg blogoslawi i ma Cię w swojej opiece.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące