Beata: Denerwuje się teraz rzadziej, albo wcale

Zauważyłam, ze odkąd modlę się nowenna, stałam się bardziej spokojniejsza a to wielka łaska, gdyż jestem bardzo nerwowym człowiekiem. Denerwuje się teraz rzadziej, albo wcale.
Read More

Aneta: Dzięki Nowennie Pompejańskiej odzyskuję poczucie swojej wartości

Nowennę odmawiam po raz pierwszy i jestem w połowie drogi. Z trudem się zabierałam i początki były dość ciężkie. Nigdy przedtem nie odmówiłam w jednym dniu całego Różańca. Skłoniła mnie do Modlitwy sytuacja finansowa. Jestem zadłużona i w dodatku nie mam pracy. Od kilku lat staram się o płatne zajęcie,...
Read More

Marek: Spodobała mi się ta modlitwa od samego początku

Witam serdecznie,chciałbym na tym forum podzielić się swoimi świadectwami odnośnie Nowenny Pompejańskiej. Jak większość piszących tutaj , na "trop" Nowenny trafiłem przypadkiem , choć jak od wielu lat przekonuję się , w WIERZE i w BOGU " żaden przypadek nie jest przypadkowy" . Ale po kolei,zawsze wszelkie swoje sprawy powierzałem...
Read More

Ewelina: Niech moje świadectwo będzie motywacją dla innych

Witajcie. Bardzo długo zastanawiałam się jak mam napisać swoje świadectwo, od czego mam zacząć. Możne rozpocznę od tego, w jaki sposób odkryłam Nowennę Pompejańską. Przeszło dwa lata temu po ciężkiej chorobie nowotworowej zmarła moja mama. Pamiętam, że gdy jeździłam do niej do domu, to bardzo często zamiast ze mną porozmawiać...
Read More

Zuzanna: Syn stał się innym człowiekiem

Syn poszedł do pracy i trochę złagodniał. Stał się innym człowiekiem. To nikt inny tylko Królowa Różańca Świętego z Pompejów sprawiła, że jego serce stało się inne. Wierzymy, że będzie coraz lepiej.
Read More

Monika: Prośba o zdrowie i szybkie zrośnięcie nogi po wypadku

Witajcie, pragnę po raz kolejny złożyć świadectwo. W marcu miałam dość poważny wypadek- moja noga była w 3 miejscach złamana i tylko dzięki modlitwie do Matki Bożej (wtedy byłam w trakcie odmawiania poprzedniej nowenny którą przerwałam przez operacje) miałam jeszcze w tym samym dniu operacje nastawiania za pomocą śrub,drutów i blaszek co przy naszej służbie zdrowia jest cudem i sam lekarz powiedział że w większości przypadków czeka się nawet parę dni na zniknięcie opuchlizny a potem się operuje a jednak mi zrobili od razu operacje 🙂 W trakcie operacji odmawiałam różaniec w myślach bo miałam znieczulenie podpajęczynówkowe w kręgosłup i mogłam rozmawiać z lekarzami.

Operacja szybko się skończyła a mnie wypisano 3 dnia do domu. Teraz mogę powiedzieć że intencja się spelniła. Po 9 tygodniach noga jest już prawie zrośnięta i teraz czeka mnie rehabilitacja.Mam super lekarza i mówi że to złamanie było jedne z poważniejszych. W trakcie nowenny zły mieszał strasznie, kłóciłam się z mężem jak nigdy ale wiedziałam że to działanie złego. Polecam oglądanie wykładów ks. Piotra Glasa- dzięki nim dużo zrozumiałam i chodzi za mną spowiedź generalna i kiedyś wybiore się z mężem na msze o uzdrowienie. Miałam sen o Panu Jezusie- szedł poobijany i zakrwawiony w koronie cierniowej a wychodził taki z konfesjonału jak spowiadał ludzi i przeszedł koło mnie nie patrząc się na mnie. Nie wiem co ten sen miał oznaczać ale był straszny. Skończyłam nowenne 3 maja w święto NMP Królowej Polski to jest dla mnie znak. Polecam każdemu odmawianie tej nowenny- ona jest jak narkotyk- kiedy się zaczyna dzieją się cuda i strasznie wciąga 🙂 a każdy dzień bez nowenny jest dniem straconym.
Dziękuję Ci Matko Boża za wszystko- za opiekę i wstawiennictwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!