kb: Zauważam zmiany

Dziękuje Ci Matko Boża z Pompejów za wszelkie łaski które za twoim pośrednictwem doświadczam od kilku miesięcy właśnie zaczęłam wyraźnie dostrzegać jak bardzo działasz. Kiedy zaczęłam odmawiać nowennę dzieją się niesamowite rzeczy.
Przeczytaj całość

Teresa: małżeństwo córki

Mam na imię Teresa,mam 54lata. Jestem żoną i matką czwórki dorosłych dzieci,babcią ośmiorga wnucząt. Mam wspaniałego mmęża. Chciałabym złożyć świadectwo jak Maryja poprzez Nowenne Pompejanska uuratowała małżeństwo mojej córki. Córka po 5latach małżeństwa w sakramentalny związku zdawałoby się szczęśliwym, zabrała niespełna trzyletniego synka i odeszła do innego mężczyzny (dwukrotnego rozwodnika).Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Przeczytaj całość

Ania: Łaska pracy

W listopadzie nowennę w intencji dostania przeze mnie pracy zaczęła odmawiać moja mama. W styczniu, po zakończeniu stażu, dostałam pracę.
Przeczytaj całość

Mieczysława: Wsparcie Matki Boskiej

Odmawiałam nowennę Pompejską w sprawie wyzdrowienia mojego męża ( powrót do sprawności po udarze) jest bez zmian, ale dostaliśmy wiadomość, że ma przyjechać 4 listopada na rehabilitację do szpitala. Na rehabilitację czeka się zazwyczaj długo, a my dostaliśmy zawiadomienie tuż po wysłaniu skierowania i niezbędnych papierów. Uważam, że jest to...
Przeczytaj całość

Monika: Prośba o zdrowie i szybkie zrośnięcie nogi po wypadku

Witajcie, pragnę po raz kolejny złożyć świadectwo. W marcu miałam dość poważny wypadek- moja noga była w 3 miejscach złamana i tylko dzięki modlitwie do Matki Bożej (wtedy byłam w trakcie odmawiania poprzedniej nowenny którą przerwałam przez operacje) miałam jeszcze w tym samym dniu operacje nastawiania za pomocą śrub,drutów i blaszek co przy naszej służbie zdrowia jest cudem i sam lekarz powiedział że w większości przypadków czeka się nawet parę dni na zniknięcie opuchlizny a potem się operuje a jednak mi zrobili od razu operacje 🙂 W trakcie operacji odmawiałam różaniec w myślach bo miałam znieczulenie podpajęczynówkowe w kręgosłup i mogłam rozmawiać z lekarzami.

Operacja szybko się skończyła a mnie wypisano 3 dnia do domu. Teraz mogę powiedzieć że intencja się spelniła. Po 9 tygodniach noga jest już prawie zrośnięta i teraz czeka mnie rehabilitacja.Mam super lekarza i mówi że to złamanie było jedne z poważniejszych. W trakcie nowenny zły mieszał strasznie, kłóciłam się z mężem jak nigdy ale wiedziałam że to działanie złego. Polecam oglądanie wykładów ks. Piotra Glasa- dzięki nim dużo zrozumiałam i chodzi za mną spowiedź generalna i kiedyś wybiore się z mężem na msze o uzdrowienie. Miałam sen o Panu Jezusie- szedł poobijany i zakrwawiony w koronie cierniowej a wychodził taki z konfesjonału jak spowiadał ludzi i przeszedł koło mnie nie patrząc się na mnie. Nie wiem co ten sen miał oznaczać ale był straszny. Skończyłam nowenne 3 maja w święto NMP Królowej Polski to jest dla mnie znak. Polecam każdemu odmawianie tej nowenny- ona jest jak narkotyk- kiedy się zaczyna dzieją się cuda i strasznie wciąga 🙂 a każdy dzień bez nowenny jest dniem straconym.
Dziękuję Ci Matko Boża za wszystko- za opiekę i wstawiennictwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!