B: dosłownie czułam jakąś boską obecność

Pewnego wieczoru, gdy usypiałam, miałam wrażenie, że ktoś mnie przytula, jak matka. To było wspaniałe wrażenie, wierzyłam z całych sił, że z pomocą Maryi wytrwam w Nowennie.
Przeczytaj całość

Hanna: Uwolnienie od natrętnych i dręczących myśli

Pragnę złożyć swoje pierwsze świadectwo nowenny pompejańskiej. (…) bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.
Przeczytaj całość

Anka: Maryja wysłuchała mojej prośby

Wierzę, że odmawianie tej modlitwy przyniesie Wam radość. Różaniec w dłoń ;)!
Przeczytaj całość

Aleksandra: Dziękuję!

Szczęść Boże! Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny. Świadectwo piszę drugi raz, ale chciałam nawiązać do mojej pierwszej Nowenny. Otóż wtedy napisałam, że w ostatni dzień części błagalnej otrzymałam wiadomość , że wynik moich badań jest bardzo dobry. Teraz chciałam dodać , że w ostatni dzień części dziękczynnej(a był to...
Przeczytaj całość

Elżbieta: Torbiel jajnika zniknęła

Od lutego ubiegłego roku odmawiam nieustannie nowennę pompejańską, choć na początku zastanawiałam się, czy podołam temu wyzwaniu. Modliłam się w różnych intencjach. Obecnie nasuwają się one same. W lipcu ubiegłego roku ginekolog zdiagnozował u mnie torbiel jajnika wielkości 9 centymetrów. Mijały tygodnie, a torbiel nie wchłaniała się. W związku z tą sytuacją lekarz skierował mnie do szpitala w celu jej usunięcia. Zabieg wyznaczono na 6 października. W szpitalu okazało się, że… torbieli, zwyczajnie, nie ma… Widziałam, że lekarze byli nieco zdziwieni, gdy konsultowali mój przypadek. Dziękuję Maryi! Wiem, że czuwa nad nami i otacza nas swą opieką.
Przeczytaj całość

Monika: Łaska Macierzyństwa

Szczęść Boże, Moja przygoda z nowenna pompejańską zaczęła sie niedawno.Z mężem zaczeliśmy się starać po ślubie o dziecko,ale były cały czas jakieś problemy.Okazało się że mam bardzo dużą torbiel oczywiście 4 lekarzy nie wykryli jej u mnie i byłam już w bardzo ciężkim stanie ,ale udało mi się trafić na lekarza który się poznał.

I tak zaczeły się nasze starania operacje,zabiegi i nic dalej.W zeszłym roku trafiliśmy na mszę ojca Boshobory było to dla nas duże przeżycie z mężem.Niestety na wakacjach złamałam nogę i jakimś cudem trafiłam przeglądając strony w internecie na nowennę pompejańską.Zaczełam odmawiać ale nic nie traciłam nadzieji.Nasz lekarz stwierdził że juz zrobił wszystko i nie wie co dalej odesłał nas niestety do kliniki leczenia niepłodności,stwierdziliśmy że spróbujemy i tak już długo czekamy.I zaczeły się oczywiście wszelkiego rodzaju badania i latanie od laboratorium do laboratorium.A w miedzy czasie mój mąż był jeszcze na operacji przepuchliny w jego pracy zaczeło się bardzo też psuć i po 3 miesiącach jak wrócił ze zwolnienia został zwolniony.Zaczęłam odmawiać jeszcze raz nowennę i oddałam się całkowicie Matce Boskiej pod jej opiekę.Zaczęłam powoli wątpić we wszystko i to że mamy cały czas pod górkę.Dowiedzieliśmy się że niestety wina jest po stronie męża ,ale zaczęłam sie czuć dziwnie i już długo nie miałam miesiączki.Pani doktor stwierdziła że niestety nie mamy szans na zajście naturalne w ciąże był to dla nas ogromny cios ,ale poinformowaliśmy ją że in vitro nie wchodzi w grę.Jak poinformowałam ja że nie mam już tyle czasu miesiączki była zdziwiona bardzo ,ale zleciła mi badanie z krwi wyszło podwyższone kazała powtorzyć i tu szok jestem w wymarzonej ciąży.Wiem że to Matka Boska nam pomogła i dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych te słowa są dla nas najważniejsze i zostaliśmy obdarzeni tym pięknym cudem nowego życia teraz teraz modlę się abym urodziła zdrowe dzieciątko.Jesteśmy wdzięczni Matce Boskiej za ten piękny cud trzeba mocno wierzyć a zostaniemy wysłuchani.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: Łaska Macierzyństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

Jak bardzo Bóg jest dobry:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!