Kasia: Mnie się nie udało

Witajcie czciciele Maryji. Odmawiałam pięć Nowenn Pompejańskich w intencji ratowania mojego małżeństwa jestem w trakcie szóstej tym razem o nawrócenie mojego męża.
Read More

Waldemar: Nowenna Pompejańska dała mi nadzieję

Moje świadectwo zacznę od opisania sytuacji, która przyczyniła się do tego, że zacząłem odmawiać nowennę.
Read More

Danusia:Modląc się otrzymałam dar spokoju wewnętrznego

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Modlę się tą modlitwą od maja 2012r. Odmówiłam dziewięć Nowenn a dziesiątą kończę odmawiać. Jest to Nowenna nie do odparcia i tak jest. Dzięki tej modlitwie moje życie, ja sama, osoby mi bliskie zmieniają się na dobre. Przepraszam Cię Matko Boża, że tak długo nie pisałam świadectwa ale to chyba zły mieszał mi w myślach.
Read More

Maria II: Praca dla Zofii

Witam, postanowiłam odmówić N.P. w intencji Osoby,którą znam wiele lat.Przed 12 lat mąż wziął z Nią rozwód i zaproponował synom opiekę,czym im zaimponował? ,bo był b.dobrze sytuowany,natomiast ich Mama nie pracowała.Poświęciła się wychowywaniu ich,prowadzeniu domu,chciała,żeby po lekcjach nie przychodzili do pustego mieszkania,żeby nie nosili klucza na tasiemce na szyi.Byli ministrantami,lektorami,jeden chodził do szkoły muzycznej-skończył średnią,wygrywali konkursy biblijne.
Read More

Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja.
Read More

Monika: byłam świadkiem niezwykłych wydarzeń !

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem i łaską którą otrzymałam od Najświętszej Panienki. W 2015 roku zmiany kadrowe w firmie, w której pracuje dotknęły mojego stanowiska pracy: musiałam zmienić dział, a wraz z nim przełożoną.

Niestety nowa przełożona okazała się niezwykle nieprzyjemną, niesympatyczną osoba, utrudniająca wręcz wykonywanie obowiązków. Pod jej wpływem praca z dnia na dzień stawała się koszmarem. Było coraz gorzej, nie wiedziałam już jak sobie poradzić.

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Najświętszą Panienkę o poprawę sytuacji i błogosławieństwo Boże w mojej pracy.

Matka Najświętsza wysłuchała mojej prośby!

W przeciągu całego roku byłam świadkiem niezwykłych wydarzeń, które doprowadziły ostatecznie do zmiany samej przełożonej na bardzo wyrozumiałą i serdeczną osobę.
Dziękuje Ci Matko Najświętsza!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Piotr Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Ja takze mam za co dziekowac Matce Bozej i naszej,otoz stracilem nagle prace,zaczalem odmawiac nowenne,na poczatku bylo baaardzo trudno,wiadomo ze i szatan tez przeszkadzal,po roku dostalem propozycje pracy,wiem ze to dzieki Maryji i calkowitemu zaufaniu jej to sie stalo,Dziekuje bardzo i co wazne nigdy sie nie poddawajcie moze sie wydawac ze nic sie nie dzieje ale tak nie jest Maryja dziala w sposob jaki chce my tylko musimy sie Jej bezgranicznie oddac,