Konrad: Pomoc w znalezieniu pracy

Pragnę się z wami podzielić moimi własnymi doświadczeniami związanymi z problemem pracy. Otóż pojawił się w moim życiu moment, kiedy obecna praca była całkowicie niewystarczająca, zarówno i ze względów finansowych i rozwojowych.
Przeczytaj całość

Joanna: Modlitwa spokoju

To nie jest moja pierwsza nowenna pompejańska, ale chciałam podzielić się z innymi tym, że ta modlitwa daje mi spokój. Kiedy dowiedziałam się, że moje dziecko jest niepełnosprawne ogarnęła mnie rozpacz. Pojawiły się pytania, dlaczego akurat nas to spotkało albo co takiego zrobiliśmy, że Bóg tak chciał.
Przeczytaj całość

Kati: Bądźcie cierpliwi, Bóg działa w odpowiednim momencie

Przyszedł czas i na kolejną zabłąkaną owieczkę.Moje świadectwo składam w podzięce Panu Bogu i Matce Bożej Różańcowej za ten kryzys w małżeństwie, który spadł na mnie i mojego męża zaledwie rok po ślubie.Po ludzku wydaje się to nielogiczne dziękować za coś co jest w mniemaniu ludzkim tragedią.Mój mąż stwierdził, że się wypalił, nie czuje nas i mnie nie kocha.
Przeczytaj całość

Danuta: Dziękuję za udzieloną łaskę

Dziękuję Matce Przenajświętszej za udzieloną, za sprawą nowenny, łaskę. To cudowna modlitwa.
Przeczytaj całość

Matka: Otrzymałam już wiele łask

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwszą rozpoczęłam we wrześniu 2017r i odmawiam nadal bez przerwy. Dwie pierwsze były w intencji poczęcia dziecka, na razie jeszcze się nie spełniły. Wytrwale czekam i modlę się dalej, bo gorąco wierzę, że się spełni kiedyś moja prośba.
Przeczytaj całość

Mirka: Dziękuję Mateczko za Twoją opiekę.

Szczęść Boże wszystkim, którzy czytają to świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny i całym sercem zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy jaką jest Różaniec. Na NP natknęłam się w internecie jak zauważyłam, że moje zdrowie zaczyna szwankować.

Strach i niepokój o to co może mi dolegać potęgowały jeszcze dolegliwości . Nie będę zanudzać szczegółami powiem tylko, że 22 marca zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji odzyskania zdrowia no i po trzech dniach a dokładnie w Wielki Piątek zły zaatakował z całą siłą. Czułam się fatalnie, dziwne dolegliwości żołądkowe, kołatanie serca, jadłowstręt, nie przespane noce i to okropne przygnębienie, ale nawet przez moment nie przyszło mi do głowy, żeby przerwać odmawianie. Nie ukrywam, że było mi ciężko odmawiać ponieważ po nieprzespanej nocy wstawałam po 5-tej rano, żeby przed pracą odmówić dwie części różańca a trzecią zostawiałam sobie na wieczór. W tym czasie zrobiłam mnóstwo badań o wynik których za każdym razem drżałam i za każdym razem wyniki były dobre więc nie wiem skąd to złe samopoczucie. Dziękuję naszemu Panu umiłowanemu Jezusowi Chrystusowi za naszą Opiekunkę w postaci Maryi Panny. Dziękuję naszej Kochanej Mateczce za wstawiennictwo i opiekę. Wierzę, że już niedługo poczuję się lepiej przecież powierzyłam siebie naszemu Panu i Ukochanej Matce w opiekę. Obiecałam Matce Bożej, że już na zawsze Różaniec będzie w mojej modlitwie. Jeżeli się jeszcze zastanawiacie czy warto odmawiać, to ja szczerze zachęcam do odmawiania. Panie Jezu Chryste, Panienko Najświętsza kocham Was i dziękuję za wszystko…..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mirka: Dziękuję Mateczko za Twoją opiekę."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Ja nie rozumię dlaczego podczas odmawiania Nowenny robi się albo zamęt tak wieki w życiu albo siły nie ma ,

Emek
Gość

Najniebezpieczniejsze stworzenie to stworzenie ranne umierające w tedy atakują dziko i ze wszystkich sił podejrzewam że z szatanem jest podobnie kiedy odmawiasz Nowennę on przegrywa więc resztkami sił próbuje cię od niej odwieść robiąc zamęt w życiu.

Obrazki z nowenną pompejańską?