Mariola: Wysłuchana prośba

Najświętsza Matka Boża sprawia cuda doświadczyłam tego parę razy w moim życiu... bardzo Ją kocham i całkowicie się Jej zawierzam i wiem, że Różaniec Święty to najmocniejsza modlitwa i bat na szatana
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa za innych

Kochani, to świadectwo powinnam złozyc już dawno temu, jednak chciałam poczekac, aż wszystko będzie wiadomo na 100%. Dodatkowo pojawiły się wątpliwości, czy wogóle mam prawo o tym pisac i czy rzeczywiście, można to potraktowac, jako świadectwo. Zacznę od poczatku ...Przeczytaj Ewa: Modlitwa za innych
Przeczytaj całość

AREK: Nowenna w intencji zdrowia

Pierwszą Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać dnia 08.06.2016. a skończyłem 31.07.2016. Modliłem się w intencji zdrowia dla mnie i dla żony.
Przeczytaj całość

Damian: Popadłem w okultyzm ale to nie na tym się skończyło…

Prosiłem tylko o uwolnienie mnie z sideł złego ducha. Czuję, że jestem pod opieką Niebiańskiej Matki.
Przeczytaj całość

Marzena: otrzymałam łaskę

W grudniu po raz pierwszy rozpoczelam modlitwe - Nowenne Pompejanska.Dzisiaj jest ostatni 54 dzien. Otrzymalam łaske o kt. sie modlilam od matki Bozej w zeszlym tygodniu. Wszystkich zachecam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Zaufajcie Bogu. Dziekuje Królowo Rożanca Świętego.
Przeczytaj całość

Mirka: Całkowite uleczenie z uzależnień syna

O istnieniu tej nowenny dowiedziałam się od koleżanki .Od razu zrodziła się u mnie chęć odmawiania jej,ale długo zwlekałam z tą decyzją. Wydawało mi się,że nie mam odpowiednich warunków w domu , nawet nie miałam gdzie klęczeć,ale o jej sile byłam przekonana od samego początku .

Ogromna wiara w moc tej modlitwy spowodowała ,że rozpoczęłam ją w styczniu tego roku. Odmawiałam ją na siedząco raz w kuchni , raz w pokoju tam gdzie było miejsce i spokój w intencji całkowitego uleczenia z uzależnień mojego syna. Pragnę wyjaśnić ,iż od 10 lat bezskutecznie walczyłam z nałogiem mojego dziecka. Ani prośby ,ani płacz nie przynosiły żadnych rezultatów . Syn rzucił szkołę, nie potrafił utrzymać się w żadnej pracy , pojawiły się problemy zdrowotne , nie przyznawał się do niczego a
ja powoli odchodziłam od zmysłów ze zmartwienia i bólu .Zadawałam sobie pytanie dlaczego to przytrafiło się mnie , przecież tak bardzo starałam się go dobrze wychować , byłam przy nim zawsze , pomagałam w lekcjach.
Z czasem uświadomiłam sobie ,że nie wszystko zależy od nas ,nie wszystko układa się tak jak my tego chcemy i trzeba zaufać Bogu.
Po tygodniu odmawiania modlitwy syn poprosił o pomoc , przeszedł terapię , przystąpił do spowiedzi i komunii . Pierwszą część modlitwy błagalnej skończyłam
13 , odebrałam to również jako cud uzdrowienia . Syn podjął pracę. Po drodze doświadczałam na każdym kroku wielu łask . Jestem przekonana ,że to nawrócenie syna zawdzięczam wstawiennictwu Najświętszej Maryi . Od chwili nawrócenia minęły prawie 4 miesiące , ufam ,że syn wytrwa i nie powróci do nałogów , chociaż i teraz nie jest łatwo. Bardzo go kocham i nadal wspieram go modlitwą.
Aktualnie odmawiam drugi raz Nowennę pompejańską za syna w innej intencji .
Ufam i pokładam nadzieję w Najświętszej Maryi ,ona nie zawodzi i prowadzi do Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Mirka: Całkowite uleczenie z uzależnień syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Po tygodniu? No to jakoś zaskakująco szybko… Nie pisze Pani tego trochę na wyrost? Ludzie modlą się miesiącami,latami i nie wszystko od razu idzie dobrze. Proszę kontynuować modlitwę, bo różnie może być jeszcze.
Pozdrawiam

Paulina
Gość
Paulina

Martyna Bóg działa jak chce, nie ma wytycznych ani terminów.

nowyodkrywca
Gość

Martyna,dokładnie sprawy,które są potrebne dla zbawienia zazwyczaj sa szybko wysłuchiwane natomiast te niektore prosby moga tak szybko nie być.

Grażyna
Gość
Grażyna
3 kwietnia w niedzielę Miłosierdzia Bożego skończyłam moją 4 NP w intencji mojego dorosłego syna o jego uwolnienie z nałogu alkoholizmu i jego nawrócenie. Kocham Pana Jezusa i Matkę Bożą, ufam im całym sercem. W okresie postu modlił się ze mną mój mąż (czego wcześniej nie czynił), odmawialiśmy w piątki Drogę Krzyżową, w każdy piątek pościliśmy o chlebie i wodzie, byliśmy u spowiedzi (mąż chyba po przeszło 20 latach), zamówiliśmy w związku mszalnym u braci zakonnych codzienną mszę na okres 1 roku. Sytuacja z synem jest coraz gorsza. Codzienne picie, agresja, brak pracy, oszustwa, nie spłacone zaległości finansowe, ma kuratora… Czytaj więcej »
Hania
Gość

Martyna, Bóg wybiera czas, nie Ty.

Joanna
Gość
Joanna

Chwala Panu!!! Podstawa otrzymania lask jest wiara, ze Bog jest dobry i pragnie dla nas zycia w obfitosci i w zdrowiu. Zachecam, by obejrzec Dotyk Boga

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!