Mateusz: myślę że byłem strasznie daleko od Boga

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! Chciałbym złozyc świadectwo z moich nowenn, które do tej pory odmówiłem(składałem z nich już z nich swiadectwo, ale zrobie to jeszcze raz, bo tamtej pory się dużo zmieniło).

Jedna z nowenn, które odmówiłem była w intecji rozeznania mojego powołania, napisałem wtedy,ze moim powołaniem bylo pójsc do zakonu, teraz Maryja utwierdziała mnie w tym powołaniu.
Innym razem odmawiałem nowennę w intencji intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski, niedawno dowiedziałem się, że ma być odczytany ten akt w Krakowie koło listopada tego roku.
Innym razem modliłem się o dziecko mojej cioci, które miało się narodzić, obenie już sie urodziło, a jak cały dom zachorował to tylko ono dzieki łasce Matki Najświetszej nie zachorowało.
Intencje ostaniej nowenny, którą odmówłem pozostawiłem Maryji.
Na koniec chciałbym dodać, ze to jak Maryja zmieniła moje życie jest niesamowite.
Jak zaczynałem moja pierwszą nowennę to jak sobie teraz myśle to byłem strasznie daleko od Boga, a teraz dzieki Matce Najświętszej jestem dużo bliżej Chrystusa.
Regina Poloniae-Ora pro nobis!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Maria WMaria IIGabriela (GJ)magdalenazdziwiona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr B.
Gość

Mateuszu jeśli chodzi o Intronizacje to nie tylko Ty się modliłeś.Ja też 🙂

Beata
Gość
Beata

Tak to prawda Maryja nasze życie zmienia dostrzegamy rzeczy na które kiedyś byliśmy ślepi .Nasze życie ma sens ja też nie zdawałam sobie sprawy jak zaczynałam Nowennę że ma tak wielką moc teraz odmawiam drugą nie spełniła mi sie intencja za którą sie modle ale otrzymałam inne dary ,myślę o spowiedzi generalnej.Wiem tylko tyle że dzieki Nowennie jesteśmy bliżej Boga .

zdziwiona
Gość
zdziwiona

Życzę Ci, Mateuszu, żebyś wytrwał na drodze, którą obrałeś. Niech Cię Pan Bóg Błogosławi.

magdalena
Gość
magdalena

Mateuszku jesteś the best. Ja też z utęsknieniem czekam na Intronizację. I wiem,że jak tyle osób modli się w tej intencji dojdzie ona do skutku i nasz Pan będzie czuwał na naszą Ojczyzną. Dziękuję Ci, no i oczywiście Piotrowi.

Piotr B.
Gość

magdalena,I ja również dziekuje. Właśnie dlatego nie boję się rządów Pisu,bo wiem,że Pan Jezus uzdrowi Polskę.Wczoraj były odnowienia slubów Matki Bożej takie jakie było 1966.Będzie to proces długofalowy,teraz wiem,ze Polska jest w dobrych rękach.Ludzi powoli będą się zmieniać.Ja też u siebie widzę działanie Matki Bożej.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Co do Intronizacji, ja zrobiłam ten akt u siebie w domu w 2010 roku – przeprowadzają takie akty Biali Sercanie (byli pod Warszawą, są teraz na Dolnym Śląsku w kilku miejscach). Oddałam rodzinę i dom Sercu Jezusowemu. Powiem tylko tyle, potężne żywioły uderzały w nas przez cały czas, ale zawsze Bóg ma w szczególnej opiece moich bliskich, dom, mnie samą. Z ludzkiego punktu widzenia, cały czas niemożliwe staje się możliwe. Wiele osób zwraca na to uwagę, nie wiedząc nic o tym akcie. Do Księży można zadzwonić i umówić się indywidualnie (zwrot kosztów paliwa i dobrowolna ofiara na zgromadzenie), najlepiej dogadując… Czytaj więcej »

Maria II
Gość
Maria II

Ks.dr Piotr Natanek jest KSIĘDZEM /nikt nie zabrał mu święceń!/ .Gabrysiu,nie pisz ostro o osobach,których nie znasz.Nie potępiaj ,może warto się pomodlić?

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Święceń się nie da zabrać. Kapłana się zawiesza (czasowo lub dożywotnio) w pełnieniu funkcji, a to coś innego.Dobrze, że wypłynęło to nazwisko, bo warto go wrzucić do intencji Róży bł. Adama Bargielskiego. Oświadczenie Kurii Metropolitalnej w sprawie działalności ks. Piotra Natanka „Mimo wielokrotnych upomnień kierowanych przez przełożonych kościelnych do ks. Piotra Natanka, nadal rozpowszechnia on dziwne i nieprawdziwe teologicznie poglądy, tak w prowadzonym przez siebie ośrodku „Pustelnia Niepokalanów” w Grzechyni, jak i poprzez Internet oraz inne formy przekazu. Duchowny ten nie podporządkował się poleceniom zaprzestania swej działalności prowadzącej do niepokoju pośród wiernych. W związku z okazaną niesubordynacją oraz głoszonymi treściami,… Czytaj więcej »

Maria W
Gość
Maria W

PAN JEZUS POWIEDZIAL ZE BARDZ BEDZIE KARAL ZA KRYTYKE I POTEPIANIE OJCA SW I BRACI KAPLANOW

Maria W
Gość
Maria W

POLECAM GABRYIELI MODLITWE ZA KAPLANOW LUB W CZWARTEK ROZANIEC DO KRWI PANA JEZUSA ZA NICH LUB KORONKE MEDZUGORSKA

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem bł. Adama Bargielskiego i kapłanów-męczenników II wojny Intencje: 1. Za księży: Jana M., Mariusza, Józefa, Mariusza Ż., Wojciecha, Antoniego, Sławomira, Adama S,, ojców: Ryszarda, Tomasza, Romana, i wszystkich chorych kapłanów oraz osoby zakonne 2. Za ks. Z., J. Piotra N. oraz osoby konsekrowane zmagające się z kryzysem wiary i powołania, cierpiących duchowo i za tych, którzy porzucili stan kapłański lub zostali z niego wykluczeni; za o. Zbyszka o wyprostowanie trudnej sprawy 3. Za osoby konsekrowane, których życie jest zagrożone. 4. Za dusze osób konsekrowanych zmarłych w wyniku prześladowania chrześcijan i tych, których spotkała… Czytaj więcej »

%d bloggers like this: