Dag: Stała praca i nowe życie

Pragnę z całego serca podziekowac Najświetszej Panience za otrzymane łaski. Moje zycie bylo bardzo skomplikowane głòwine z powodu toksycznego małżeństwa w ktorym tkwilam od wielu lat. Bylam kurą domowa bez pracy na utrzymaniu nie do końca zrównowazonego psychicznie męża ktòry z tygodnia na tydzień traktował mnie coraz grzej.
Read More

Monika: Już wiem jak mam żyć

Witam Wszystkich! Na początek chcę podziękować za wszystkie świadectwa; są niesamowitym umocnieniem i nadzieją. Dziękuję też prowadzącym tę stronę, niech Wam Pan Bóg błogosławi a Maryja wspiera i otacza opieką. Wykonujecie niesamowitą pracę. To moje drugie świadectwo. Przeczytaj Monika: Już wiem jak mam żyć
Read More

Maria: tyle już wyprosiłam

Maryjo Ty jesteś mą miłością,zła się nie ulęknę bo TY jesteś ze mną
Read More

Tomasz: uzdrowienie z raka skóry

Lekarz zdiagnozował u mnie raka skóry. Operacja przebiegła pomyślnie. Wszystkie komórki rakowe zostały usunięte, przynajmniej tak zapewnił mnie lekarz. Niestety, nastąpił nawrót choroby. Dokładnie w tym samym miejscu co poprzednio, pojawiły się jej symptomy.Przeczytaj Tomasz: uzdrowienie z raka skóry
Read More

Agnieszka: Epilepsja córeczki

Witam Was Serdecznie. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem. Moja córeczka zaczęła miewac ataki epilepsji mając skończone pół roku. Obecnie ma 9 miesięcy i przyjmuje lek na tę chorobę. Nie pogodziłam się z diagnozą lekarzy dotycząca epilepsji. Wiele wskazuje na to że może być to Zespół Sandifera.
Read More

Maria: wielkie problemy wychowawcze

Szczęść Boże. Od dłuższego czasu przymierzałam się do złożenia świadectwa, ale w końcu postanowiłam i obiecałam Matce Bożej, że dotrzymam obietnicy za otrzymane łaski.

Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać od 12 lipca 2015r. za mojego syna, z którym miałam wielkie problemy wychowawcze. Wszystko za sprawą mojego męża, który po 18-tu latach małżeństwa po prosu sobie odszedł. Wtedy zaczęły się problemy z moim młodszym synem, który miał osiem lat. Już na samym początku odmawiania NOWENNY moje dziecko zaczęło się zmieniać i wiedziałam, że to zasługa MATKI BOŻEJ. Dziś potrafi mówić o swoich uczuciach, problemach, a co najważniejsze otworzył się na BOGA. Cały świat mi się zawalił, nie widziałam sensu życia. Jednak musiałam wziąć się za życie, ze względu na dzieci, które mnie potrzebowały. Jestem po usunięciu guza mózgu i stan mojego zdrowia wówczas się pogorszył. Jednak postanowiłam sobie, że się nie poddam. Przez kilka lat tkwiłam z tym wszystkim, nie czyniąc żadnych kroków, aby coś się zmieniło. Wreszcie przyszedł ten czas, kiedy koleżanka z pracy namówiła mnie na wyjazd na PRZEPROŚNĄ GÓRKĘ do OJCA DANIELA. Tam odnalazłam sens życia, odnalazłam Matkę Przenajświętszą i Pana Jezusa. Jeżdżę tam od marca ubiegłego roku. Przez wszystkie te wyjazdy M.N. przemieniała i przemienia moje wnętrze, które było pełne żalu, gniewu i nienawiści. Dziś mogę powiedzieć, że jestem innym człowiekiem. Wybaczyłam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili a głównie mężowi i mojej teściowej, która poniekąd przyczyniła się do rozpadu naszego małżeństwa. Od tego czasu moje życie zaczyna wyglądać inaczej. Przez odmawianie kolejnych N.P. całkowicie zawierzyłam MATCE BOŻEJ I JEJ MIŁOSIERNEMU SYNOWI, JEZUSOWI. Po ośmiu latach, mój mąż zaczyna ze mną rozmawiać a 19-go maja młodszy syn przystąpi do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. Nie mogę doczekać się tego dnia, kiedy znów razem będziemy stali obok naszego syna, który nas bardzo kocha i potrzebuje. Nigdy nie zwątpię w MIŁOSIERDZIE BOŻE, bo czuję, że Matka Najświętsza cały czas jest przy mnie i trzyma mnie za rękę, jak małe dziecko. Całym sercem kocham mojego męża i nigdy nie przestanę się modlić i prosić o to, co los mi zabrał. Dla mnie SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA jest święty i nierozerwalny i będę czekać na powrót męża, nawet do końca mojego życia.
MATKO NAJŚWIĘTSZA, WYRZEKAM SIĘ SIEBIE, ODDAJĘ SIĘ TOBIE, MATKO MOJA DROGA…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?