Karolina: Maryja uzdrawia moją rodzinę

Witajcie moi drodzy;) cieszę się, że mogę podzielić się z Wami świadectwem.... jestem w trakcie odmawiania 2 Nowenny pompejańskiej w moim życiu....
Przeczytaj całość

Wytrwały: nieproszone łaski

Witajcie. Ostatnie swoje świadectwo złożyłem 20 listopada 2013r. ( http://pompejanska.rosemaria.pl/2013/11/krzysztof-przemiana-wewnetrzna/ ) Od tego czasu wiele się wydarzyło. Dodam, że niechętnie piszę o tak osobistych sprawach, lecz wiem że świadectwa są potrzebne osobom właśnie takim jak ja. Poza tym jestem to winien Matce Bożej.Przeczytaj Wytrwały: nieproszone łaski
Przeczytaj całość

Maja: Wróciłam do normalnego funkcjonowania i pełnego zdrowia

Chciałabym powitać wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Maja mam 30 lat, moja historia Wyglądała następująco,Byłam osobą która wychowała się w rodzinie katolickiej przez bardzo długi okres czasu chodziłam do kościoła z czasem jednak przestałam chodzić do kościoła przestałam się modlić stało się to na skutek dorastania i odejścia od wzorców rodzinnych. Pochodzę z bardzo kochającej się szanującej rodziny w której nigdy nie było problem mu z alkoholem agresją przemocą był to idealny szczęśliwy dom wspaniałe dzieciństwo i to w jakiś sposób uśpiło moją wiarę.
Przeczytaj całość

Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża

Dziękuje Ci Maryjo i Proszę Wstawiaj się za nami , a my zawsze będziemy wraz z mężem odmawiać tą cudowną Modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska
Przeczytaj całość

Ilona: Nowenna za grzeszników

Szczęść Boże. Moja pierwszą Nowenne Pompejańska odmówiłam w intencji zdrowia dla męża, który miał poważne problemy neurologiczne. Jego choroba bardzo negatywnie wpłynęła na całą naszą rodzinę i przyniosła wiele łez. Oddałam to wszystko ukochanej Matce a Ona wysluchala moich próśb i nastąpiła znaczna poprawa stanu zdrowia męża, która odmienia nasze dotychczasowe życie.
Przeczytaj całość

Maria: Cudowna opieka Matki Najświętszej

Dzisiaj (tj. 22.05.2016) zakończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Zaczynając z góry założyłam, że nie dam rady jej skończyć, jednak kolejne dni upływały a ja dalej trwałam w modlitwie, każdego dnia bardziej wierzyłam, że jestem w stanie ją skończyć.

Moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, a raczej powiedziałabym, że nie widać jej efektów jednak nie mam najmniejszej wątpliwości, czy Matka Boża wysłucha mojej modlitwy. Myślę, że teraz jest pora na to abym ja sama podjęła odpowiednie kroki w moim życiu a Matka Przenajświętsza będzie mnie prowadzić odpowiednią drogą. Sądzę, że już to robi jednak pewne rzeczy dostrzegamy dopiero z perspektywy czasu. Codzienna modlitwa Nowenną Pompejańską daje niesamowity ogólnożyciowy spokój i nie oznacza to, że raptem wszystkie problemy znikają. One nadal są, lecz zawierzając je Matce Bożej łatwiej jest sobie z nimi radzić. Myśl, że nigdy nie jestem sama, bo jest przy mnie Matka Boża dodaje mi siły. Dziękuję Matce Przenajświętszej za opiekę i otrzymane łaski, a wszystkim zaczynającym nowennę życzę wytrwałości w tej pięknej modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!