Barbara: też się modlę

Dziekuje ci Matko Ma.Niech Bog ma w opiece wszystkich proszacych o pomoc.Jezu nieopuszczaj mnie i mojej rodziny
Read More

KATARZYNA: Choroba się zatrzymała !

Jest w naszej rodzinie osoba ciężko chora na nowotwór.Kiedy diagnoza została potwierdzona wydawało by się ze nie ma szansy na nic.Ale ja wierzę mocno w to ze poprzez modlitwy moje i całej rodziny choroba się zatrzymała,guz się zmniejszył,a MATKA NAJŚWIĘTSZA obdarzyła moją rodzinę swoją opieką.
Read More

Ilona: Nie bójcie się prosić o rzeczy niemożliwe

"Nie bójcie się prosić o rzeczy niemożliwe" - takie słowa usłyszałam podczas kazania jednego z księży w trakcie trwania Świat Wielkanocnych. Był to dla mnie szczególnie trudny czas. Mój mąż od pewnego czasu ma zdiagnozowanego naczyniaka mózgu. Niestety choroba ta daje wiele skutków ubocznych w tym padaczkę.
Read More

Izabela: Napisanie i obrona pracy magisterskiej

O nowennie słyszałam dawno temu, ale na samą myśl o codziennej modlitwie nigdy nie odważyłam się jej podjąć, jednak w maju byłam bezsilna i zaczęłam odmawiać. Modliłam się aby w końcu dokończyć pracę magisterską, obronić ją w lipcu i a co za tym idzie pozdawać egzaminy. Jak do tej pory moja praca mgr była beznadziejna nie miałam siły jej poprawiać.
Read More

Gabrysia: Cudowne działanie Nowenny Pompejańskiej

Ufam, że Maryja mnie z tym nie zostawi
Read More

Maria: Cudowna opieka Matki Najświętszej

Dzisiaj (tj. 22.05.2016) zakończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Zaczynając z góry założyłam, że nie dam rady jej skończyć, jednak kolejne dni upływały a ja dalej trwałam w modlitwie, każdego dnia bardziej wierzyłam, że jestem w stanie ją skończyć.

Moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, a raczej powiedziałabym, że nie widać jej efektów jednak nie mam najmniejszej wątpliwości, czy Matka Boża wysłucha mojej modlitwy. Myślę, że teraz jest pora na to abym ja sama podjęła odpowiednie kroki w moim życiu a Matka Przenajświętsza będzie mnie prowadzić odpowiednią drogą. Sądzę, że już to robi jednak pewne rzeczy dostrzegamy dopiero z perspektywy czasu. Codzienna modlitwa Nowenną Pompejańską daje niesamowity ogólnożyciowy spokój i nie oznacza to, że raptem wszystkie problemy znikają. One nadal są, lecz zawierzając je Matce Bożej łatwiej jest sobie z nimi radzić. Myśl, że nigdy nie jestem sama, bo jest przy mnie Matka Boża dodaje mi siły. Dziękuję Matce Przenajświętszej za opiekę i otrzymane łaski, a wszystkim zaczynającym nowennę życzę wytrwałości w tej pięknej modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o