Barbara: przystąpiłam do spowiedzi po wielu latach

Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w lutym br. w intencji znalezienia dobrej pracy, jednak wola Boga była inna, abym najpierw pojednała się z nim i z bliskimi, zaczęły się dziać małe cuda, przystąpiłam do spowiedzi po wielu latach nieobecności w kościele, zaczęłam czytać Biblię, zmieniło się również moje spojrzenie na bliskich,...
Przeczytaj

maria: wypadek mojej córki

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam chyba nie we właściwej intencji bo się nie spełniła , modliłam się pierwszy raz ale tak mocno i gorliwie , odawałam się modlitwie całym sercem , byłam wytrwała , silna mimo że Zły strasznie ze mną walczył , słabłam odmawiając Różaniec, zasypiałam , rozbijały mi się...
Przeczytaj

Anna: Uratowanie małżeństwa

Choc jesteśmy z mezem 14 lat to jest nam bardzo ciężko ze soba kochamy się ale ciagle jest jakaś przeszkoda nie mozemy sie dogadać az doszlo do tego ze sie wyprowadzilam z domu po okropnej kłótni. Zrezygnowana zaczelam odmawiac Pompejanke o uratowanie małżeństwa i zmiane mojego męża.
Przeczytaj

Agnieszka: Oczyszczająca moc różańcowej modlitwy

Witam wszystkich, jestem Agnieszka i pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Odmawiam trzecią Nowennę i już myślę o kolejnej. Ci którzy ją odmawiają wiedzą dokładnie o czym mówię. Wstaję rano i pierwsze myśli kieruję ku Tajemnicom Radosnym, dzień zamykam Tajemnicami Chwalebnymi.
Przeczytaj

Marcin: Cud nowego życia

Chciałbym podzielić się moim świadectwem i otrzymaną łaską daru nowego życia w naszej Rodzinie. Razem z Małżonką staraliśmy się o Dziecko od 5 lat. Kilku lekarzy nie potrafiło znaleźć racjonalnego powodu, dlaczego nie możemy mieć Dziecka.

Wiele przeszliśmy i powoli traciliśmy nadzieję. W grudniu 2015 Małżonka (za namową przyjaciółki- wielkie podziękowania) rozpoczęła odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Po kliku tygodniach, również i ja wspólnie z Małżonką zacząłem odmawiać Różaniec. Wspólna modlitwa bardzo nas zbliżyła, stała się wspólnym rytuałem, choć nie powiem, czasami bywało ciężko i trudno było się „zebrać” by nadal odmawiać modlitwę. Jednakże efekt był prawie natychmiastowy. Obecnie spodziewamy się naszego upragnionego Dziecka, termin rozwiązania to listopad :-). Jestem przekonany, że jest to zasługa wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny oraz że trwa Rok Miłosierdzia Bożego.
Gorąco polecam Nowennę Pompejańską.
Marcin

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Hubert z BorowBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Piękne świadectwo pełne zaufania do Najświętszej Panienki .Zawsze idźcie tak przez życie jak w tej chwili ż Matką Bożą u boku.Szczęść Wam Boże .

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow