Marcin: Cud nowego życia

Chciałbym podzielić się moim świadectwem i otrzymaną łaską daru nowego życia w naszej Rodzinie. Razem z Małżonką staraliśmy się o Dziecko od 5 lat. Kilku lekarzy nie potrafiło znaleźć racjonalnego powodu, dlaczego nie możemy mieć Dziecka.

Wiele przeszliśmy i powoli traciliśmy nadzieję. W grudniu 2015 Małżonka (za namową przyjaciółki- wielkie podziękowania) rozpoczęła odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Po kliku tygodniach, również i ja wspólnie z Małżonką zacząłem odmawiać Różaniec. Wspólna modlitwa bardzo nas zbliżyła, stała się wspólnym rytuałem, choć nie powiem, czasami bywało ciężko i trudno było się „zebrać” by nadal odmawiać modlitwę. Jednakże efekt był prawie natychmiastowy. Obecnie spodziewamy się naszego upragnionego Dziecka, termin rozwiązania to listopad :-). Jestem przekonany, że jest to zasługa wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny oraz że trwa Rok Miłosierdzia Bożego.
Gorąco polecam Nowennę Pompejańską.
Marcin

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marcin: Cud nowego życia"

Powiadom o
avatar
Beata
Gość

Piękne świadectwo pełne zaufania do Najświętszej Panienki .Zawsze idźcie tak przez życie jak w tej chwili ż Matką Bożą u boku.Szczęść Wam Boże .

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij