Małgorzata: Wiele łask

Odmówiłam nowennę pompejańska już kilka razy od lipca tamtego roku i do tej poru staram się odmawiać cały różaniec.
Daję świadectwo działania i opieki Matki Bożej w moim życiu i we wszystkich jego aspektach. Ponieważ Maryja zatroszczyła się nie tylko o sprawy przyziemne jak moja sytuacja finansowa która uległa poprawie, znalezienie mieszkania i pomoc w jego kupnie, ale także Królowa Nieba obdarzyła mnie łaskami wyleczenia z depresji, stanów lękowych i rozpaczy a także uzdrowiła moje relacje z innymi ludźmi, z którymi byłam w konflikcie i czułam do nich urazy. Matka Boża mnie nie zostawiła, gdy wszystko zaczęło się walić i wydawało się że nie ma wyjścia.

Dziękuję Maryjo, że się nade mną pochyliłaś i podałaś mi swoją dłoń.

Polecam i zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej oraz modlitwy uniżenia (wg. ks. Dominika Salezjanina – Wojownika Maryi)

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Wiele łask"

Powiadom o
avatar
Anna Ewa Krzyżanowska
Gość
Anna Ewa Krzyżanowska
Mam na imię Anna 49 Lat . Dziękuję Królowej Różańca Świętego. Nowennę Pompejańską znalazłam przypadkowo szukając ratunku, prosząc o łaskę uzdrowienia mojego syna na duszy , ciele i umyśle.(Nawrócenie, uzdrowienie fizyczne i zmianę swojego dotychczasowego zycia) Może nie jest to jakoś poprawnie skonstruowana prośba, ale wiem że dla Matki Bożej i Jej umiłowanego Syna moja prośba jest zrozumiała. Przeczytałam historię Nowenny Pompejańskiej i uwierzyłam że jest to ostatnia tak zwana deska ratunku dla mnie i mojego syna. Zaczęłam odmawiać 23.04.2016 pierwsza część. W tym czasie działo się z moim synem różnie. Czasami wydawało mi się ze może się źle modlę,… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij