Jerzy: Moc modlitwy

Po odmówieniu pierwszej Nowenny (moje błagania o uzdrowienie zostały wysłuchane) nie wyobrażałem sobie, żeby nie kontynuować modlitwy do Matki Przenajświętszej. Niektóre intencje zostały już wysłuchane, na niektóre jeszcze czekam.
Przeczytaj całość

Adrianna: Matka Najświętsza obdarowała łaskami moją rodzinę

Tym razem ciąża przebiega bez powikłań i najprawdopodobniej będą mieć córeczkę. Dziękuję ci Najświętsza Panienko za wysłuchanie modlitwy.
Przeczytaj całość

Joanna: Trzecią Nowennę Pompejańską ofiarowałam za brata

Moją trzecią Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji, aby mój brat znalazł dobrą i pobożną żonę. Nieważne w jakim czasie, bo wiedziałam, że będzie to najbardziej odpowiedni moment, kiedy staną na swojej drodze.Przeczytaj Joanna: Trzecią Nowennę Pompejańską ofiarowałam za brata
Przeczytaj całość

Ewa: wyproszona prośba o nawrócenie brata

Chciałam sie podzielic jak Przenajświetsza Matka pomogla mojemu bratu w nawroceniu. Niestety brat popadł w nałóg alkoholowy . Alkohol wyniszczał jego mial prace ale nie bylo jednego tygodnia zeby nie napil sie byly awantury same. Zona z dziecmi od niego odeszla nie mogli dojsc do porozumienia.Przeczytaj Ewa: wyproszona prośba o...
Przeczytaj całość

Piotr: Odkryłem sens mojego życia

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską zacząłem odmawiać 5 stycznia, kiedy nie mając pracy od długiego czasu ani konkretnego celu w życiu byłem zrozpaczony. 7 stycznia przyszedł do mnie po kolędzie ksiądz, i powiedział, że jego znajoma prowadzi sklep, i szuka kogoś do pracy. Następnego dnia poszedłem i zostałem przyjęty. Praca lekka,...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wiele łask

Odmówiłam nowennę pompejańska już kilka razy od lipca tamtego roku i do tej poru staram się odmawiać cały różaniec.
Daję świadectwo działania i opieki Matki Bożej w moim życiu i we wszystkich jego aspektach. Ponieważ Maryja zatroszczyła się nie tylko o sprawy przyziemne jak moja sytuacja finansowa która uległa poprawie, znalezienie mieszkania i pomoc w jego kupnie, ale także Królowa Nieba obdarzyła mnie łaskami wyleczenia z depresji, stanów lękowych i rozpaczy a także uzdrowiła moje relacje z innymi ludźmi, z którymi byłam w konflikcie i czułam do nich urazy. Matka Boża mnie nie zostawiła, gdy wszystko zaczęło się walić i wydawało się że nie ma wyjścia.

Dziękuję Maryjo, że się nade mną pochyliłaś i podałaś mi swoją dłoń.

Polecam i zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej oraz modlitwy uniżenia (wg. ks. Dominika Salezjanina – Wojownika Maryi)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Wiele łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna Ewa Krzyżanowska
Gość
Anna Ewa Krzyżanowska
Mam na imię Anna 49 Lat . Dziękuję Królowej Różańca Świętego. Nowennę Pompejańską znalazłam przypadkowo szukając ratunku, prosząc o łaskę uzdrowienia mojego syna na duszy , ciele i umyśle.(Nawrócenie, uzdrowienie fizyczne i zmianę swojego dotychczasowego zycia) Może nie jest to jakoś poprawnie skonstruowana prośba, ale wiem że dla Matki Bożej i Jej umiłowanego Syna moja prośba jest zrozumiała. Przeczytałam historię Nowenny Pompejańskiej i uwierzyłam że jest to ostatnia tak zwana deska ratunku dla mnie i mojego syna. Zaczęłam odmawiać 23.04.2016 pierwsza część. W tym czasie działo się z moim synem różnie. Czasami wydawało mi się ze może się źle modlę,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!