Ewelina: Pomoc w uzdrowieniu mamy z depresji

Szczęść Boże o nowennie pierwszy raz usłyszałam od koleżanki z pracy która modlila się o dobrego męża i Matka Boska postawiła na jej drodze mężczyznę teraz są małżeństwem u spodziewają się dziecka. A teraz ja chciałbym się podzielić moim świadectwem moja mama była w glebokiej depresji od trzech lat było coraz gorzej o lekarZu niechciala słyszeć więc żyliśmy w strachu każdego dnia.
Przeczytaj całość

Izabela: Praca

Pragnę podzielić się swoim doświadczeniem. Po 20 latach pracy w korporacji nagle zostałam bez pracy. Nie myślałam, że będzie mi tak trudno znaleźć coś nowego bo miałam duże doświadczenie i wiele osób wokoło, które chciało mi pomóc....ale myliłam się. Chodziłam na rozmowy rekrutacyjne ale bez efektu. Miałam trudne chwile załamania, bezradności itp w końcu koleżanka rzuciła, że skoro nie pracuję i więcej czasu to powinnam modlić się o nową pracę Nowenną Pompejańską. Wcześniej różaniec odmawiałam niezwykle rzadko więc wyzwanie było ogromne. Zaczęłam 22.07.2014 i kilka dni później dostałam pracę. Nie była to praca moich marzeń ale uznałam, że "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".
Przeczytaj całość

Ania: Modlitwa o Dobrego Męża

Jestem osobą raczej skrytą, a moje świadectwo jest dosyć osobiste. Postanowiłam jednak szczegółowo opisać Łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, iż takie świadectwa są bardziej „przemawiające”. Poza tym słowa, które powtarzamy tak często „Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną” po prostu...
Przeczytaj całość

g.: Nowenna mnie zmieniła

Moja historia rozpoczyna się w momencie, gdy dowiedziałam się o nowotworowej chorobie mojej sąsiadki. Od kilki lat moje życie duchowe jest dość bogate, karmię się Słowem Bożym i Chlebem Życia , ale różaniec nie należał do moich ulubionych modlitw. Częściej sięgałam po modlitewniki, różnego rodzaju dziękczynienia, nowenny i tak dalej, ale zawsze uważałam, że różaniec to takie „klepanie zdrowasiek”.
Przeczytaj całość

Renata: Moja przygoda z Nowenną :)

Mam za sobą już kilka 'przygód' z Nowenną Pompejańską :) To już 4 Nowenny, które mam za sobą, ale do tej pory nie dzieliłam się z nikim tym, co się wydarzyło. Aż pewnego dnia coś mnie 'ruszyło', kupiłam książeczkę o Nowennie Pompejańskiej i zdałam sobie sprawę, że to wszystko 'trzymałam'...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Uzdrowienie syna z narkomanii

13 czerwca skończyłam odmawiać pierwszą nowennę pompejańską. Modliłam się w intencji uzdrowienia syna Mateusza z nałogu narkomanii i o jego nawrócenie. Przez 5 lat walczyliśmy z tą chorobą. Bezradnie rozkładaliśmy ręce, nie mając nadziei na pomoc jakiegokolwiek psychologa czy terapeuty uzależnień. Gdy tylko pojawił się problem, szukaliśmy pomocy, ale nie wiedzieliśmy, że w grę wchodzą narkotyki; myśleliśmy, że nasz dopiero piętnastoletni syn upija się. Udaliśmy się na wizytę do terapeuty uzależnień, ale on nawet po sześciu wizytach nie zorientował się, że ma do czynienia z dzieckiem zażywającym narkotyki. Podobnie było u dwóch kolejnych psychologów. O swoich problemach opowiedziałam lekarzowi rodzinnemu, który dopiero zorientował się, jaki mamy problem, ale powiedział, że nie poradzimy sobie z nim sami.
Udaliśmy się do wspólnoty Cenacolo. Mateusz jednak nie chciał tam zostać, a my nie mieliśmy jeszcze dość wiedzy na temat jak postępować, by syn zechciał się leczyć. W styczniu tego roku trafiliśmy na wspaniałą terapeutkę w Toruniu; od razu wiedzieliśmy, że nam pomoże. Bóg także działa poprzez ludzi.
Osobiście postanowiłam odmówić nowennę. Początki były bardzo trudne, bo z Mateuszem zaczęły się dziać naprawdę bardzo złe rzeczy. Zastanawiałam się, co jeszcze gorszego może się zdarzyć, ale z informacji, jakie przeczytałam na temat nowenny, wiedziałam, że nie mogę się poddać. Modliłam się dalej, cokolwiek by się nie działo. Gdy odmawiałam część dziękczynną nowenny, zastanawiałam się, za co dziękuję… Wiedziałam jednak, że muszę zaufać Królowej Różańca Świętego. 26 maja, w Dniu Matki, otrzymałam najlepszy prezent, jaki tylko mogłabym sobie wymarzyć: wyjazd syna na leczenie do ośrodka. 5 lat czekaliśmy na ten cud, wiem, że wybłagałam go u Królowej Różańca Świętego. Każdego dnia dziękuję Maryi za ten dar. 13 czerwca zakończyłam swoją pierwszą nowennę i już następnego dnia rozpoczęłam drugą, chcąc w ten sposób podziękować za dar, jaki otrzymaliśmy. Może nasz Mati jeszcze nie jest zdrowy, ale dla nas to jest już pierwszy krok do przodu. Dziś mija miesiąc, od kiedy syn jest w ośrodku. Kochani, módlcie się nowenną pompejańską. Tyle dobrego słyszałam i wciąż słyszę o tej modlitwie! Wiem, że odmówienie trzech różańców dziennie dla niektórych osób może stanowić nie lada wyzwanie. Zapewniam Was, można się jednak zmobilizować. Jestem tego przykładem. Różaniec to najlepsza broń przeciwko szatanowi, który chciał odebrać mi syna. Nie pozwolę na to – będę się modlić nieustannie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Małgorzata: Uzdrowienie syna z narkomanii"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Aż się płakać chce, czytając to świadectwo. Teraz będzie już tylko lepiej z Pani synem skoro podjął decyzję o leczeniu. Gratuluję Pani i Pani mężowi odwagi i wytrwałości, bo to nie lada wyzwanie stawić czoła takiemu problemowi. Życzę powrotu do zdrowia dla syna a także wielu Bożych łask dla całej rodziny. Maryja ma Was w opiece

barbara
Gość
barbara
Prosze sie modlic i nie zostawiac syn, moj byl na trzech pieciu terapiach, kiedy jeszcze nie znalam NP i wyproszlam laske terapi u sw .Rity,ale jest to zgobny nalog szbko sie wraca , sami musicie dowiedziec sie o uzaleznieniu wiecej .Co zrobic kiedy syn opusci osrodek .,i tu jest pytanie /za kazdym razem jest gorzej syn teraz nie chce podjac terapi i mam znowu problem.Odmowilam 5 NP i odmawiam teraz NP i nie wiem co bedzie .Wszysto w reku Boga .Dla dwuch osob wyprosilam laske trzezwosci z Narkotykow od 5-ciu lat sa trzezwe a syn wrocil do tego samego i… Czytaj więcej »
monika
Gość
monika
Pamiętam jak około 3 lata temu straciliśmy z mężem nadzieje na to ze nasz syn będzie wolny od narkotyków i dzięki Bogu z pomocą MB poznaliśmy wspólnotę cenacolo. Mój syn nie tylko jest wolny od narkotyków ale również nawiązał dobre relacje z Panem Bogiem jest szczęśliwym i radosnym człowiekiem od 3 lat mieszka we wspólnocie. Jest to długa i ciężka droga ale innej nie ma. We wspólnocie to Jezus jest psychologiem, terapeutą. Chłopcy i dziewczyny zaczynają i kończą dzień w kaplicy na kolanach przed Najświętszym Sakramentem. Jezus z pomocą wspolnoty leczy nie tylko naszego syna ale cała nasza rodzinę. Dziekuje… Czytaj więcej »
Daria
Gość
Chciałabym również podzielić się moim doświadczeniem. Mam syna, który jest uzależniony od narkotyków. Był po jednej terapii w ośrodku, ale niestety po jakimś czasie spadł jeszcze niżej. Było coraz gorzej, więcej problemów z prawem, przede wszystkim z kradzieżami. Nie miałam już siły, tłumaczenia, błagania, moje łzy nic nie pomagały. Wtedy zdecydowałam, że ma wyszukać sobie ośrodek, bo widzę, że innej szansy nie ma. Wcześniej byłam w Medżugorje i poznałam Wspólnotę Cenacolo i ją zaproponowałam synowi. Szczęśliwie się zdecydował, ale najpierw ja musiałam tam jechać na kolokwia aby zapoznać się z tym, jak działa Wspólnota. Jednego dnia słuchając co mówią chłopaki… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?