Małgorzata: Działy się dziwne rzeczy

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską 3 maja 2015 roku. Czułam w sobie potrzebę dość nagłą i wiarę w to, że tylko Matka Boża poprzez tę modlitwę jest w stanie dać mi łaskę uzdrowienia. Dziwne rzeczy działy się podczas tych 54 dni. Każdego dnia zastanawiałam się, w jaki sposób zły może mi zaszkodzić. Robił wszystko, aby przeszkodzić mi w modlitwie. Nowennę skończyłam 25 czerwca. Dziś mija ponad miesiąc od tamtego dnia. Czuję w sobie moc, bardzo pogłębioną wiarę, czuję się też silniejsza, bardziej radosna, doceniam to, co mam i cieszę się każdym dniem. Jestem pewna, że tylko dzięki tej modlitwie zaczynam wychodzić na prostą, jeśli chodzi o zdrowie fizyczne, duchowe, ale i też o tzw. „wolność umysłu”. We wrześniu mam zamiar rozpocząć kolejną nowennę w kolejnych intencjach.
Ta modlitwa ma w sobie niesamowitą, niewyobrażalną i nie dającą się zrozumieć moc, bez której trudno żyć. Jeśli „zasmakowało się” nowenny pompejańskiej, zmienia się światopogląd, a człowiek staje się wierny natchnieniom Ducha Świętego. Matko Boża Pompejańska, dziękuję Ci z całego serca!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Małgorzata: Działy się dziwne rzeczy"

Powiadom o
avatar
barbara
Gość
barbara

Dzien bez NP jest dnie straconym ,…

Ryszard
Gość
Ryszard

Też tak uważam, że dzień bez NP to dzień stracony i tak już odmawiam 17 NP, którą dziś kończę intencja jest po części wysłuchana. Jutro zaczynam 18 NP i tak mam od 25 sierpnia 2013. Chwała Chrystusowi i Maryi. Żadnej nie przerwałem.

Malgorzata B.
Gość
Malgorzata B.

A czy ja moge zmawiac te nowenne kiedy chce ? czy sa okreslone dni kiedy powinno sie zmawiac.

Dawid
Gość

Też uważam ze nie ma po co czekać do września z zaczęciem NP Matka Boża tylko czekan na Pani modlitwę.

aneta
Gość

ja zaczęlam teraz od 8 maja odmawiać nowennę pierwszy raz i dzis mija 10 dzien jest super czuje spokój przy tej modlitwie i wierze że intencje moja wyslucha

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij