Emilia: Wysluchana modlitwa po smierci brata

Matka Boza odpowiedziała na moja prośbę z dokładnością co do dnia. Ostatniego dnia części błagalnej nowenny dostaliśmy potwierdzenie identyfikacji DNA, ze to rzeczywiście on zginął w tym wypadku, a ostatniego dnia części dziękczynnej ciało mojego brata zostało przywiezione do kraju.
Przeczytaj całość

Aneta: Kolejna wysłuchana modlitwa o zdrowie

Chciałam się podzielić kolejnym świadectwem uzdrowienia. Od 4 lat walcze z rakiem jajnika badania co 6msc zawsze nerwy i stres.W kwietniu badanie Tk wykazalo zmianę na jelicie opisana jako progresja choroby
Przeczytaj całość

Angelika: Na nowo budujemy naszą przyjaźń

Chcialam wszystkich namowic do odmawiania Nowenny .Mojego przyjaciela znam 13lat ,w pewnym momecie zblizylismy sie do siebie i stalismy sie para ,jest kochajacym ,wrażliwym ,dobrym czlowiekiem w pewnym momencie cos sie popsulo i roztalismy sie ,stracilismy kontakt .bardzo cierpialam ze go w mym zyciu juz nie ma .zaczelam odmawiac Nowenne.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Cud poczecia dziecka

W maju 2015 zaczęłam odmawiać pierwszą Nowenne w intencji poczecia dziecka a drugą w tej samej intencji zakonczylam w listopadzie.
Przeczytaj całość

Mirka: Dla Boga nie ma nic niemozliwego. Czyni cuda!

Pan Bog czyni cuda! Zlitował się nad nami i pomógł wyjść nam z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy te nieruchomość. Dziękuje Ci Krolowo Różańca Świętego z Pompejow za te wszystkie łaski. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Magdalena: Nasz nowy dom!

Witam,nowennę pompejańską odmówiłam rok temu będąc w beznadziejnej sytuacji mieszkaniowej.Właściwe to nie wiedziałam jak mam określić swoją intencje ale w końcu stwierdziłam że będzie to prośba o rozwiązanie sytuacji mojego domu.

Więc opisze to w wielkim skrócie,mieszkam z mężem i dziećmi u mojej mamy i ojczyma,którzy wpadli w tzw.spiralę kredytową czyli zaczęli spłacać kredyt kredytem co doprowadziło ich do bankructwa.Załamałam się oznaczało to że zaraz wszyscy zostaniemy bez dachu nad głową,bardzo szkoda mi było stracić ten dom gdyż pobudowali go moi już nie żyjący kochani dziadkowie.Po dłuższym przemyśleniu mama zaproponowała mi i mężowi żebyśmy kupili ten dom,zgodziliśmy się gdyż chyba serce by mi pękło gdybyśmy to wszystko stracili.Nowennę skończyłam w styczniu 2015 a owoce jej przyszły w marcu 2016. Dostaliśmy kredyt hipoteczny z niedużą ratą,w tej chwili remontujemy nasz „stary” nowy dom,rodzice mieszkają z nami.Zawsze marzyłam o pięknym nowym domu ale życiu zawsze miałam pod górkę z tymi marzeniami ale nasz dobry pan Bóg spełnia je zawsze tylko tak jak w przypowieści o trzech drzewach,on wie co dla nas jest najlepsze i w jakim czasie.Dodam jeszcze że w trakcie odmawiania nowenny dostałam wymarzoną pracę. Matko Przenajświętsza dziękuję Ci za tą piękną łaskę,jestem bardzo szczęśliwa.Kochani odmawiajcie różaniec jest on najpotężniejszą modlitwą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: Nasz nowy dom!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MartaB
Gość
MartaB

Bardzo pokrzepiające świadectwo!! Jesteśmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domu, trwa to już 3-lata i końca nie widać. Teraz jestem w trakcie odmawiania NP w innej intencji. Po jej zakończeniu niezwłocznie zaczynam nowenne o ukończenie naszego domu jeszcze w tym roku!!
Dziękuje i Pozdrawiam!!!

elżbieta
Gość
elżbieta

Bogu niech będą dzięki! Ja również upraszam Matkę Najświętszą o pomoc i błogosławieństwo w budowie naszego domu. Dopiero dopinamy formalności ale marzę o rychłym rozpoczęciu budowy i równie szybkim jej zakończeniu! Sprawę tę w całości zawierzam Bogu, bo bez wsparcia Opatrzności nic nie zrobimy. Najciekawsze jest to, że modlitwa o nasz dom tak mnie przemienia, że choć pragnę tego domu, to o wiele bardziej pragnę bliskości z Bogiem. Z Bogiem!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!