A: zakochałam się w różańcu

Moja pierwszą Nowennę zaczęłam 15.08. br moja intencją była prośba o rozwiązanie kłopotów finansowych.
Read More

Joanna: praca

Pragnę podziękować Matce Boskiej za Jej wstawiennictwo i pomoc. Potwierdzam, że ta modlitwa czyni cuda!!! To, że znalazłam pracę tak szybko, to cud. Jestem przekonana w 100%, że to tylko dzięki Matce Bożej tak się stało. Mieszkam w USA. Pracowałam w amerykańskiej fabryczce jako księgowa. Przeczytaj Joanna: praca
Read More

Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam

Chciałbym podziękować Maryi za to że po prostu jest
Read More

Ania: Spowiedź

Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.
Read More

Marlena: Dziękuję, że otoczyłaś swoją opieką moją córeczkę

Witajcie wszyscy rycerze Królestwa Matki Bożej. Tak właśnie staram się żyć odkąd zaczęłam odmawiać nowennę. Jestem rycerzem Maryi, moją bronią przeciwko złu tego świata jest różaniec. Zanim dam świadectwo to muszę się przyznać, że największy problem w odmawianiu różańca sprawiały mi na początku rozważania.
Read More

Magdalena: Nasz nowy dom!

Witam,nowennę pompejańską odmówiłam rok temu będąc w beznadziejnej sytuacji mieszkaniowej.Właściwe to nie wiedziałam jak mam określić swoją intencje ale w końcu stwierdziłam że będzie to prośba o rozwiązanie sytuacji mojego domu.

Więc opisze to w wielkim skrócie,mieszkam z mężem i dziećmi u mojej mamy i ojczyma,którzy wpadli w tzw.spiralę kredytową czyli zaczęli spłacać kredyt kredytem co doprowadziło ich do bankructwa.Załamałam się oznaczało to że zaraz wszyscy zostaniemy bez dachu nad głową,bardzo szkoda mi było stracić ten dom gdyż pobudowali go moi już nie żyjący kochani dziadkowie.Po dłuższym przemyśleniu mama zaproponowała mi i mężowi żebyśmy kupili ten dom,zgodziliśmy się gdyż chyba serce by mi pękło gdybyśmy to wszystko stracili.Nowennę skończyłam w styczniu 2015 a owoce jej przyszły w marcu 2016. Dostaliśmy kredyt hipoteczny z niedużą ratą,w tej chwili remontujemy nasz „stary” nowy dom,rodzice mieszkają z nami.Zawsze marzyłam o pięknym nowym domu ale życiu zawsze miałam pod górkę z tymi marzeniami ale nasz dobry pan Bóg spełnia je zawsze tylko tak jak w przypowieści o trzech drzewach,on wie co dla nas jest najlepsze i w jakim czasie.Dodam jeszcze że w trakcie odmawiania nowenny dostałam wymarzoną pracę. Matko Przenajświętsza dziękuję Ci za tą piękną łaskę,jestem bardzo szczęśliwa.Kochani odmawiajcie różaniec jest on najpotężniejszą modlitwą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: Nasz nowy dom!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MartaB
Gość
MartaB

Bardzo pokrzepiające świadectwo!! Jesteśmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domu, trwa to już 3-lata i końca nie widać. Teraz jestem w trakcie odmawiania NP w innej intencji. Po jej zakończeniu niezwłocznie zaczynam nowenne o ukończenie naszego domu jeszcze w tym roku!!
Dziękuje i Pozdrawiam!!!

elżbieta
Gość
elżbieta

Bogu niech będą dzięki! Ja również upraszam Matkę Najświętszą o pomoc i błogosławieństwo w budowie naszego domu. Dopiero dopinamy formalności ale marzę o rychłym rozpoczęciu budowy i równie szybkim jej zakończeniu! Sprawę tę w całości zawierzam Bogu, bo bez wsparcia Opatrzności nic nie zrobimy. Najciekawsze jest to, że modlitwa o nasz dom tak mnie przemienia, że choć pragnę tego domu, to o wiele bardziej pragnę bliskości z Bogiem. Z Bogiem!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!