Magdalena: Nasz nowy dom!

Witam,nowennę pompejańską odmówiłam rok temu będąc w beznadziejnej sytuacji mieszkaniowej.Właściwe to nie wiedziałam jak mam określić swoją intencje ale w końcu stwierdziłam że będzie to prośba o rozwiązanie sytuacji mojego domu.

Więc opisze to w wielkim skrócie,mieszkam z mężem i dziećmi u mojej mamy i ojczyma,którzy wpadli w tzw.spiralę kredytową czyli zaczęli spłacać kredyt kredytem co doprowadziło ich do bankructwa.Załamałam się oznaczało to że zaraz wszyscy zostaniemy bez dachu nad głową,bardzo szkoda mi było stracić ten dom gdyż pobudowali go moi już nie żyjący kochani dziadkowie.Po dłuższym przemyśleniu mama zaproponowała mi i mężowi żebyśmy kupili ten dom,zgodziliśmy się gdyż chyba serce by mi pękło gdybyśmy to wszystko stracili.Nowennę skończyłam w styczniu 2015 a owoce jej przyszły w marcu 2016. Dostaliśmy kredyt hipoteczny z niedużą ratą,w tej chwili remontujemy nasz „stary” nowy dom,rodzice mieszkają z nami.Zawsze marzyłam o pięknym nowym domu ale życiu zawsze miałam pod górkę z tymi marzeniami ale nasz dobry pan Bóg spełnia je zawsze tylko tak jak w przypowieści o trzech drzewach,on wie co dla nas jest najlepsze i w jakim czasie.Dodam jeszcze że w trakcie odmawiania nowenny dostałam wymarzoną pracę. Matko Przenajświętsza dziękuję Ci za tą piękną łaskę,jestem bardzo szczęśliwa.Kochani odmawiajcie różaniec jest on najpotężniejszą modlitwą.

JUŻ DOSTĘPNY!

- najnowszy film

ks. Piotra Śliżewskiego

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
elżbietaMartaB Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
MartaB
Gość
MartaB

Bardzo pokrzepiające świadectwo!! Jesteśmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domu, trwa to już 3-lata i końca nie widać. Teraz jestem w trakcie odmawiania NP w innej intencji. Po jej zakończeniu niezwłocznie zaczynam nowenne o ukończenie naszego domu jeszcze w tym roku!!
Dziękuje i Pozdrawiam!!!

elżbieta
Gość
elżbieta

Bogu niech będą dzięki! Ja również upraszam Matkę Najświętszą o pomoc i błogosławieństwo w budowie naszego domu. Dopiero dopinamy formalności ale marzę o rychłym rozpoczęciu budowy i równie szybkim jej zakończeniu! Sprawę tę w całości zawierzam Bogu, bo bez wsparcia Opatrzności nic nie zrobimy. Najciekawsze jest to, że modlitwa o nasz dom tak mnie przemienia, że choć pragnę tego domu, to o wiele bardziej pragnę bliskości z Bogiem. Z Bogiem!

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________