Marysia: Dziękujemy

dzień dobry, a w zasadzie NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS aby zachęcić Wszystkich do odmawiania różańca pragnę opisać swoja historię, jak odmawianie różańca i nowenny pompejańskiej przyniosło szczęście w rodzinie mojego syna Marcina,
Read More

Anonim: Oczekiwanie na dobrą pracę :) Będzie dobrze ! Bóg nas Kocha :D

Szczęść Boże :) Zacząłem kolejną nowennę tym razem w intencji znalezienia pracy, stałego zajęcia. To już druga nowenna odmówiona w mojej intencji. Pozostałe odmawiałem w intencji zazwyczaj innych osób.
Read More

Joanna: Owoce Nowenny

imo tego nadal bede sie modlic Nowenna, bo nie zrezygnuje z opieki i lask Matki Bozej i Jezusa.
Read More

Wioleta: wzrastanie w wierze

Szczęść Boże. Po latach "letniego" życia zaczęłam poszukiwania i prosiłam Boga o większą wiarę różnymi modlitwami, często zwykłymi słowami. Zawsze się tak działo, że wpadały mi w ręce ciekawe książki, modlitewniki i powoli posuwałam się do przodu. Kiedy na mojej drodze stanęła nowenna pompejańska, to dopiero zaczęła się jazda z...
Read More

Ewa: niesamowita moc Różańca

Mam 26 lat. Dziś skończyłam odmawiać swoją pierwszą NP. Trafiłam na nią przez przypadek w internecie. Czułam potrzebę, aby pomodlić się w intencji nawrócenia swojego kolegi.
Read More

Magdalena: Domyślam się ktoś próbował mi przeszkodzić !

Witam. Nowenna zaczęłam odmawiać 1 marca wczoraj ją skończyłam i jak już to ktoś napisał ta modlitwa uzależnia dlatego też myślę o rozpoczęciu kolejnej. Muszę powiedzieć że po dosłownie 3 dniach po rozpoczęciu modlitwy wszyscy zaczęliśmy chorować nie jakieś poważne choroby ale przeziębienia z wysoką gorączką, starszy syn był w szpitalu a w tym samym czasie młodszy przechodził zapalenie ucha no i ja chora jak nigdy dotąd. Domyślam się ktoś próbował mi przeszkodzić i cieszę się że Matka Przenajświetsza dała mi siłę żeby wytrwać mimo wszystko. Wierzę głęboko że moja intencja zostanie wysłuchana. Dalej będę głosiła swoje świadectwo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magdalena: Domyślam się ktoś próbował mi przeszkodzić !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

No właśnie,jak tylko zaczęłam odmawiać Nowennę,zaczęły się dziać zle rzeczy.Najpierw jadąc o mało nie zderzyłam się z innym autem,potem mój syn miał pod rząd dwa ciężkie ataki.Były problemy w urzędzie,a wczoraj złapała mnie policja za przekroczenie prędkości.Rezultat 4 punkty karne i mandat 100 zł.Boję się co będzie dalej.Czy te wszystkie przykre rzeczy MUSZĄ się przydarzyć?Czy jest jakaś modlitwa dodatkowo chroniąca przed działaniem złego? Co będzie dalej…Nowennę odmawiam od 27 kwietnia.Agnieszka

mery
Gość

Nie poddawaj sie…mialam to samo…gdy wytrwasz do konca wtedy otrzymasz pokoj i Swiatlo…ufaj i badz wytrwala…

hanna
Gość

jest taka modlitwa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Dorota
Gość
Dorota

Ale przecież przekraczanie szybkości to nie jest ok??? Może to dobrze że policja cię złapała, unikniesz przez to gorszych rzeczy.

Obrazki z nowenną pompejańską?