Sylwia: ZDROWIE, CIĄŻA, PRACA- SENS ŻYCIA???

Witajcie Moi drodzy!!! Mam 26 lat, od 3 lat jestem mężatką, od 10 lat choruję na nawracające infekcje dróg rodnych, torbiele jajnika itd. Skończyłam odmawiać 4 Nowennę... A zaczęło się od tego, że kuzynka słuchając moich narzekań powiedziała,żebym spróbowała tego, ale sobie pomyślałam, nie jest jeszcze tak źle, a poza...
Read More

Joanna: Dziękuję Ci Matko Boża!

Dziękuję Ci Matko Boża że mogłam odmówić kolejną nowennę do Ciebie. Odmawiałam ją od 15 sierpnia do 7 października prosząc Maryję o potrzebne dla mnie łaski. Dwa wydarzenia odczułam jako namacalną opiekę i pomoc Maryi w moim życiu. Polecajcie jej swoje sprawy, problemy.
Read More

Elzbieta: Ta Modlitwa działa cuda

Elżbieta odmawiam już 4 nowennę ta modlitwa zaprowadziła mnie do spowiedzi po 26 latach bez tej modlitwy nie byłoby to możliwe byłam bardzo daleko od Koscioła jestem wyciszona spokojniejsza od samego początku wiedziałam że wszystkie moje prośby zostaną wysłuchane teraz modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące mam nadzieję że pomogę kilku duszą do usłyszenia z Panem Bogiem
Read More

Zosia: W intencji córeczki

Kochani,chciałabym opowiedzieć Wam o tym jak dobrotliwie zostałam wysłuchana.I to juz po raz drugi.. Mam mała córeczkę.Obie Nowenny były w jej intencji,aby była zdrowa i dobrze się rozwijała. Martwiłam się o jej mowę,bo według mnie mówiła zbyt mało jak na swój wiek.
Read More

Ewa: Tobie Panie zaufałem, nie zawiodę się

Zakończyłam,właśnie trzecią Nowennę Pompejańską. Pierwszą odmówiłam w intencji rozwiązania naszych kłopotów finansowych.W obecnej chwili mam pracę,której szukałam bezskutecznie przez kilka lat nasze kłopoty rozwiązują się powoli z dnia na dzień.
Read More

Magda: Spełnienie

Szczęść Boże! Chciałabym podzielić się radością, spokojem i miłością w sercu którą odczuwam dzięki Nowennie a także tym że w sprawie moich intencji Matka Boża działa – jeszcze nie do końca się spełniły ale myślę że wszystko w swoim czasie. Dziękuję Ci bardzo Najświętsza Panienko!!! A z modlitwą różańcową nie chcę się już rozstawać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!