Lucyna: Miałam kryzysy wiary i szatan dręczy mnie nieustannie, ale..

Mialam kryzysy wiary i szatan dreczy mnie nieustannie,ale.. moja modlitwa zostala wysluchana. Prosilam o sugestie,jak moge sobie pomoc i otrzymalam ja.Dlugie lata nie umialam odmawiac rozanca,bylo mi to obojetne,mialam problemy z nauka pamieciowa tekstu Zdrowas Mario a msze mnie nudzily.

Taki byl moj stan ducha i towarzyszylo mu ogromne cierpienie i zagubienie.Powrot do kosciola trwal latami i nie bylo latwo.Do dzis nie jest.Jednak walcze. I co wiem… otoz najwlasciwsze rozwiazania sa najprostsze i znajduja sie ZAWSZE w zasiegu naszej reki, jednak pospolitowanie ich,wlasny sceptycyzm odbieraja im ich sile. Zawsze na krotko. Rozaniec jest taka modlitwa,ktora dziala cuda. W wypadku Nowenny Pompejanskiej nigdy mnie nie zawiodl! Wyprosilam to,co potrzebowalam naprawde i co zawsze bylo -jak mniemam- zgodne z wola Boska.Tak stalo sie tez ostatnio a nawet nie zdazylam dobrnac do jej konca i bywalo,ze odmawialam na poly spiac,zmeczona. Matka Boza wysluchala mej prosby!!! We mnie jednak byla prawda zywa i szczere uczucie.W nowennie bowiem nie chodzi Matce Bozej o jej klepanie,ale o czystosc intencji i przekazu.Dlatego polecam ja ze szczerym sercem wszystkim zasepionym,naprawde dziala cuda i jest doskonala forma kontaktu z naszymi dobrymi opiekunami duchowymi, bo pamietajmy,ze szatan szaleje i zsyla nam demony,w ktorych istnienie wielu watpi, dodajmy naiwnie,bo one sa.Dzisiaj nie rozstaje sie z rozancem, wiem,ze mozna wyprosic wszystko,chyba ze… nasze cierpienie w temacie sluzy czemus, co odkrywa sie przed nami lub nie po pewnym czasie.Pamietajmy,ze cierpienie ma ogromna moc kreatywna i bywa,ze Bog posluguje sie nim dla naszej bardzo istotnej metamorfozy.Zaden porod a tym bardziej wszelkiej zmiany, nie obywa sie bez bolu,bywa,ze musimy go uniesc 🙂

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
AniaTeresa AbarbaraTERESAGabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Kochani, mam do Was ogromną prośbę. Poszukuję dobrego, ale naprawdę dobrego chiropraktyka. Mam ogromne problemy z kręgosłupem, lędźwiowym i szyjnym. Bardzo bym chciała, żeby ponastawiał ale nie uszkodził. Jak nie Wy kochani to kto? Jesteście z całej Polski, i na pewno jesteście w stanie pomóc! Bardzo dziękuję i czekam na odzew. Czytam wszystkie świadectwa.Z Panem Bogiem

łukasz84
Gość
łukasz84

taka informacją dla pani, że te praktyki są na „listach zagrożeń duchowych”, choć to nie są żadne formalne publikacje, ani nie wiadomo kto je robi, ale są takie listy.

Maria W
Gość
Maria W

Od tego lekarze swieccy i lekarze w niebie KTO W MOJE IMIE PROSI .LUB WASZE ZDROWIE JEST W MOICH RANACH NIETRZEBA KOMETARZA DO TYCH SLOW

Kamila
Gość
Kamila

Poniżej jeszcze jest mój wpis, Pan Grzegorz Bacik mówi na praktyki chiropraktyków -uzdrowicielstwo okultystyczne i opowiada jakie są tego skutki, podaje konkretne przykłady z życia wzięte, potem mogą być konieczne modlitwy o uwolnienie, mnie na samą myśl przeraża to że ludzie są nieświadomi konsekwencji i chodzą w takie miejsca, a w to że Bóg który może wszystko i może ich uzdrowić to już nie wierzą. zobacz sobie na you tube konferencje Pana Bacika

Zygmund
Gość
Zygmund

O cudowna św. Marto
uciekam się pod Twoją opiekę,
powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach
i wsparciu w moich doświadczeniach.

Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać.

Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach,
o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość,
która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii
gościłaś Zbawiciela świata Jezusa.

Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny,
abyśmy w sercach Boga zachowali,
a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli,
a szczególnie w aktualnej potrzebie ________________

Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach,
pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka
kładąc go u swoich stóp.
Amen
Ojcze Nasz…
Zdrowaś Maryjo…3x
św. Marto proś za nami!

Kamila
Gość
Kamila

Szczerze nie polecam korzystania z usług jeśli są na liście zagrożeń duchowych. Można sobie bardzo zaszkodzić niż poprawić zdrowie… i ponieść skutki nie tylko zdrowotne ale i duchowe. Mi bardzo zaszkodziła bioenergoterapia i homeopatia w dzieciństwie…to był początek całego zła które zostało wpuszczone w moje życie. Dopiero nie dawno dzięki Nowennie Pompejańskiej otworzyły mi się oczy. Polecam pójść na mszę o uzdrowienie/uwolnienie np z o. Witko, dzieją się cuda. Bóg najlepszym lekarzem, módl się o zdrowie. Polecam też zobaczyć na You Tube konferencje Grzegorza Bacika który razem z o. Witko głosi rekolekcje i przestrzega przed korzystaniem z takich praktyk i… Czytaj więcej »

nina
Gość
nina

Pani Wiesiu, Pisze Pani, że czyta wszystkie świadectwa ale najwyrażniej bez zrozumienia…(proszę się nie obrazić…) Przecież czyta Pani tutaj świadectwa wielu łask i uzdrowień za przyczyną Matki Bożej (mam nadzieję, że Pani się również modli). Niech Pani również prosi (z wiarą) Matkę Najświętszą o uleczenie odcinka lędzwiowego kręgosłupa, a otrzyma Pani zdrowie. Proszę nie szukać hiropraktyków i innych szmanów, bo wpędzi się się Pani w jeszcze większe problemy zdrowotne i nie tylko. Jeżeli chodzi o hiropraktykę, bioenergoterapię to z początku pewnie zadziała tylko, że szatan nigdy niczego nie daje za darmo, pamiętaj!! Jeżeli chce Pani go zaprosić do swojego życia,to… Czytaj więcej »

nina
Gość
nina

do powyższego komentarza (zgubiłam słowo) do P. Wiesi.
Do zdania – Jeżeli chce Pani go zaprosić (szatana) do swojego życia, to proszę pamietać, że szatan ZABIERZE Pani spokój, radość napewno zdrowie i odciągnie od Boga.

Gabriela
Gość
Gabriela

Listy zagrożeń duchowych bywają subiektywne, ale są sprawy bezdyskusyjne – w tej kwestii wypowiada się też sam Katechizm Kościoła Katolickiego: 2116. Należy odrzucić wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana lub demonów, przywoływanie zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość (por. Pwt 18, 10; Jr 29, 8.). Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem – połączonym z miłującą bojaźnią – które należą się jedynie Bogu.… Czytaj więcej »

wiesia
Gość
wiesia

Kochani, bardzo Wam dziękuję za komentarze. Ale mnie chodzi o chiropraktyka, lekarza który jest po studiach. Ja nie szukam bioenergoterapeuty, bo wiem ze to nie zgodne z nauką kościoła. Chiropraktycy to specjaliści ludzie bardzo wykształceni i to najczęściej na Zachodzie, w Stanach i innych krajach. W taki razie sama nie wiem? Może macie rację. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem!

TERESA
Gość
TERESA

Pani Wiesiu proszę oglądać DOTYK BOGA na youtube polecam.

barbara
Gość
barbara

Musze napisac ze odmowilam NP za uzdrowienie na duszy i na ciele i mam uzdrowiona dusze i cialo bez bolu kregoslupa ledzwiowego a chorowalam 30 lat i mam spokoj . Pozdrawiam .

Teresa A
Gość
Teresa A

Czyli Maryja też i lekarzem błyskawicznie leczącym

Ania
Gość
Ania

„cierpienie ma ogromna moc kreatywna” – bardzo spodobał mi się ten fragment, muszę go zapamiętać 😉

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…