Mama: Uzdrowienie córki

Trzy lata temu moja córka zachorowała na depresje , która przerodziła się w psychozę , córka trafiła na oddział psychiatrii , załamałam się strasznie , chodziłam jak przysłowiowy zombi ale nie poddałam się w modlitwie oddałam wszystko w ręce Boga i Matki Najświętszej Maryi . Wiedziałam , ze nic i nikt jej nie pomorze jak tylko Bóg ,nieustannie się modląc .
Read More

Małgorzata: Wystarczy tak nie wiele by mieć…tak wiele

Szczęść Boże!! Chciałam dać świadectwo o mocy wspaniałej modlitwy jaką jest Nowenna Pompejańska. Zaczęłam właśnie odmawiać trzecią więc jeszcze nie będę pisać o jej rezultatach, natomiast chcę się podzielić tym co otrzymałam za przyczyną dwóch poprzednich Nowenn. Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać gdy nastąpił moment kryzysowy w mojej rodzinie – brat...
Read More

Monika: uzdrowienie z choroby

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę podziękować Matce Bożej i Jezusowi za otrzymane łaski.
Read More

Mariola: Nawrócony grzesznik i wielka przemiana

Kochane Siostry i Bracia, dziś stały się cud i łaska, którą otrzymałam od Matki Bożej. Przez 20 lat odwracałam się od wiary i Kościoła. Żyłam jak prawie każdy korporacyjny ludzik. Praca i zabawa, reszta nieważna. Aż w końcu straciłam pracę, zwolniono mnie dyscyplinarnie, przeszłam stan przedzawałowy, a po dwóch dniach potrącił mnie samochód, kiedy jechałam na...
Read More

Ewa: Cud uzdrowienia

Nowennę Pompejańską odmawiam od 2013, odkąd wpadło mi w ręce czasopismo „Wypłyń na głębię”, przy okazji wizyty Ojca Józefa Witko w moim mieście. To jest moje kolejne świadectwo.
Read More

Łucja: po śmierci bardzo bliskiej mi osoby

Dzisiaj zaczęłam odmawiać moją piątą Nowennę. Niedawno skończyłam poprzednią i wiem, że ta nie będzie ostatnią 🙂 Mam 23 lata i moją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać około 3 lat temu po śmierci bardzo bliskiej mi osoby. Było mi wtedy bardzo ciężko.

Nie mogę powiedzieć, że ból minął…ale on na zawsze pozostanie. Mogę za to powiedzieć z całą pewnością, że Matka Boża pomogła mi wtedy to po prostu przetrwać. Jestem dość samotna i chciałabym trafić na odpowiedniego mężczyznę, niestety zawsze trafiam na nieodpowiednie osoby. Moje niektóre intencje także tego dotyczyły. Nie wszystkie zostały jeszcze wysłuchane bezpośrednio i nie zawsze widziałam dobre czy wyjątkowe rzeczy, które mnie spotykały podczas trwania Nowenny.

Jednak wszystko co chcę przekazać tym świadectwem to to, że mimo czasem niespełnionych bezpośrednio intencji WARTO podjąć się odmawiania Nowenny 🙂 Daje niesamowitą siłę i spokój, a przede wszystkim nadzieję 🙂 Pomaga się zdystansować i zobaczyć sprawy na zimno, z boku – nawet takim raptusom i niecierpliwcom jak ja 😀 Wierzę, że nasze wszystkie intencję się spełnią tylko w odpowiednim czasie. Cierpliwości, trzeba zaufać 😉 Komu jak nie Bogu i Matce Przenajświętszej? 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!