Justyna: Opieka nad moją rodziną

Szanowni Czciciele Matki Bożej. Pragnę podzielić się swoim świadectwem. Nowennę Pompejańską rozpoczęłam w kwietniu 2016 w mojej osobistej intencji. Którą również powtórzyłam w tym roku. Nie została wysłuchana, ale jestem teraz spokojniejsza. Oczywiście nie był to łatwy czas.
Read More

Marta: Na chwałę Pana

Nowennę pompejańską odmawiam szósty raz. W październiku 2013r. zaczęłam pierwszą nowennę za moich rodziców. Drugą rozpoczęłam po pięciu dniach za mojego brata (odmawiałam wówczas dwie naraz). Intencje były takie same - prośba o nawrócenie i zbawienie. Choć radykalnej zmiany nie ma, to mam wewnętrzne przekonanie o wysłuchaniu prośby i wierzę,...
Read More

Ewa: w trakcie modlitwy 32 dzień

Wierzę, że Matka Boża czuwa nade mną
Read More

Sylwia: Rozstanie i odzyskany spokój

Chciałabym sie podzielić świadectwem. Ponad rok temu modlilam sie o pewnego mężczyznę,jednak w dniu zakonczenia nowenny zerwal ze mna kontakt. Bylam zdziwiona ale jakos nie przejelam sie tym. Po 3 miesiacach spotkalam cudownego człowieka,szybko zostalismy parą. i szybko zapomnialam o Bogu i naszej Mamie. Zaczęło sie psuć. 3 miesiące temu zerwal ze mną (wina po obu stronach).
Read More

Iwona: Odzyskałam córkę

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Nowenne odmówiłam czterokrotnie. Ta cudowna modlitwa pozwoliła mi odzyskać córkę. Nasze realacje nie były poprawne. W dużej mierze, wina była po mojej stronie. Kiedy moja corka miała 5 lat zmarł jej tata a moj mąż. Relacje z mężem nie były dobre, był alkoholikiem. Nie mniej jednak, jego smierć była bolesna.
Read More

Klaudia: Za łaski i uzdrowienia chwała Panu, cześć Maryi

Chciałam dzisiaj powiedzieć o łase, jaką moja młodsza siostra otrzymała od Boga za przyczyną Maryi. W ubiegłym roku Gabrysia przebywała w szpitalach z powodu biegunek niewiadomej przyczyny.

Co zjadła czy wypiła, dosłownie przez nią „przelatywało”. Było to bardzo uciążliwe. Trwało to kilkanaście tygodni. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji mojej siostry. Po pewnym czasie lekarze przepisali Gabrysi lek, po którym sytuacja z czasem się unormowała. To wszystko za sprawą Boga i Maryi, która jest „Skarbnicą” wszelkich łask. Polecam każdemu przeczytać „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Za wszystkie łaski i uzdrowienia chwała Panu, cześć Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Klaudia: Za łaski i uzdrowienia chwała Panu, cześć Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

mam pyt. kiedy najlepiej iść na mszę św rano na 7.00 czy wieczorem na 18.00 dodam że chodzę do szkoły na 8.00 kończe o 14.30 i potem krepetycje do 16.00 i mało czasu na naukę na inne przedmioty no ale rano jak to rano szybko do szkoły a ja potrzebuje byc na mszy codziennie

Obrazki z nowenną pompejańską?