Klaudia: Za łaski i uzdrowienia chwała Panu, cześć Maryi

Chciałam dzisiaj powiedzieć o łase, jaką moja młodsza siostra otrzymała od Boga za przyczyną Maryi. W ubiegłym roku Gabrysia przebywała w szpitalach z powodu biegunek niewiadomej przyczyny.

Co zjadła czy wypiła, dosłownie przez nią „przelatywało”. Było to bardzo uciążliwe. Trwało to kilkanaście tygodni. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji mojej siostry. Po pewnym czasie lekarze przepisali Gabrysi lek, po którym sytuacja z czasem się unormowała. To wszystko za sprawą Boga i Maryi, która jest „Skarbnicą” wszelkich łask. Polecam każdemu przeczytać „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Za wszystkie łaski i uzdrowienia chwała Panu, cześć Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andrzej Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

mam pyt. kiedy najlepiej iść na mszę św rano na 7.00 czy wieczorem na 18.00 dodam że chodzę do szkoły na 8.00 kończe o 14.30 i potem krepetycje do 16.00 i mało czasu na naukę na inne przedmioty no ale rano jak to rano szybko do szkoły a ja potrzebuje byc na mszy codziennie

%d bloggers like this: