Klaudia: Na początku nie było szczęśliwego zakończenia

Nie wiem od czego zacząć 2 lata temu z aezłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji zmiany uczelni . Bardzo chciałam wrócić do kraju i studiować w Polsce , aby było to możliwe musiałam zdać ciężki egzamin błagałam Matkę Boska o wstawiennictwo …..

Na początku nie było szczęśliwego zakończenia , nie udało mi sie przenieść ale podczas odmawiania Nowenny otrzymałam od Maryji wiele łask przede wszystkim spokój ducha , nie bałam sie powrotu za granice , zaczęłam coraz mocniej wieżyc , gdzie wcześniej nie byłam osoba specjalnie religijna , co ciekawsze teraz dzięki jej wstawiennictwu mogę odetchnąć i ciezyć sie życiem z Chrystysem , bo po wielu latach udało mi sie przystąpić do sakramentu pojednania . Ale takim namacalnym dowiem , że dla Boga i Maryji jest fakt , ze udało mi sie , może nie od razu ale po roku zmienić uczelnie . Jakoś tak w moim życiu układało sie wszystko samo spotykałam życzliwych mi ludzi , którzy mnie wspierali w dążeniu do celu i w końcu. Ktoś. Mnie dostrzegł . Dlatego prosże Was nie przestawajcie sie modlić , modlitwa ma ogromna moc , może nie zawsze od razu dostajemy to co byśmy chcieli i o co prosimy ale w zamian dostajemy morze innych las , które w danym momencie sa nam bardziej potrzebne i pózniej sami to dostrzeżemy . Módlmy sie za siebie nawzajem . Dziękuje tez wszystkim tym , którzy na tym portalu przeczytali moja intencje i polecali mnie w swoich modlitwach . Każdego nią dziękuje Bogu za wszystkie łaski i modlę sie za Was moje Aniołki .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: