Basia: Zdany egzamin

To bardzo skuteczna modlitwa,polecam wszystkim.Parę dni temu rozpoczęłam kolejna nowenne ,ufam ,ze tym razem również zostane wysłuchana.
Przeczytaj całość

Kamila: Dwie łaski

Nawet szatan wie jak wielki jest Bóg i jak cudowna jest Maryja. Panie Jezu dziękuję, że mnie wysłuchałeś. Maryjo dziękuję za wstawiennictwo w moich intencjach u Pana. Obiecałam Bogu, że będę dawać swoje świadectwo, które tylko potwierdza jak wielki jest PAN!
Przeczytaj całość

Monika: Wielkie podziękowania dla Naszej Mamy

Szczesc Boze ! To byla moja pierwsza nowenna i musze przyznac ,ze nie bylo to proste zadanie.Kazdego dnia najbardziej obawialam sie czy zdaze wszystko odmowic i nie zlamie obietnicy danej Matce Przenajswietszej oraz mojemu synowi.Rozaniec zaczynalam odmawiac juz od rana tyle ile dalam rade, reszte odmawialam w drodze do i z pracy.Trudnosc sprawialo mi rowniez skupienie sie na modlitwie.Przez glowe przebiegaly rozne mysli, czesto sie mylilam i zapominalam gdzie jestem.
Przeczytaj całość

Kinga: Im goręcej się modliłam tym mąż był gorszy

Witam, odmawiałam nowennę kilka razy i teraz zaczęłam nową. Modliłam się w intencji nawrócenia męża, którego tak mocno kocham, a który z dnia na dzień stawał się innym człowiekiem. Nowenna w intencji nawrócenia była najtrudniejszą jaką przebyłam.Przeczytaj Kinga: Im goręcej się modliłam tym mąż był gorszy
Przeczytaj całość

Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant

Maryja znajdzie lepszy sposób i wszystko sie uda.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Uzdrowienie męża

W kwietniu 2014 roku u mojego męża stwierdzono bardzo rzadki, najwyższego stopnia złośliwości nowotwór. Stan był bardzo poważny. Nowotwór był nieoperacyjny, słabo reagował na leczenie. Był moment, że lekarz przygotowywał nas do zastosowania chemii paliatywnej. Od matki przyszłej synowej dostałam nowennę pompejańską. Byłam w rozpaczy. Na początku stwierdziłam, że nie dam rady. Podjęłam jednak ten trud. Podczas odmawiania nowenny prosiłam o to, aby leczenie zadziałało, aby nowotwór stał się operacyjny, aby nacieki z naczyń krwionośnych zniknęły, aby operacja się odbyła.
Po 3 tygodniach coś mi powiedziało, że muszę tę nowennę odmówić trzy razy i zostanę wysłuchana. Odmówiłam ją trzy razy, dokładnie w tej samej intencji. 162 dnia nowenny zadzwonił telefon z centrum onkologii i lekarz kazał nam przyjechać, ponieważ wyniki tomografii wskazywały na to, że można podjąć się operacji.
Pojechaliśmy. To był piątek. Operację wyznaczono na poniedziałek. Zabieg miał być długi i skomplikowany. Specjaliści mieli wycinać naczynia krwionośne i robić przeszczepy. Operacja trwała jednak tylko 2 godziny. Naczyń krwionośnych nie wycięto! Nacieki z nich zniknęły! Mąż dostał jeszcze trzy cykle chemii. Odmówiłam nowennę jeszcze dwa razy i prosiłam o to, aby nie było przerzutów i aby mąż wrócił do pracy i do normalnego życia. Dzisiaj mąż pracuje, badanie tomograficzne wyszło dobrze. Nic złego się nie dzieje. Ja znowu odmawiam nowennę. Już szóstą. Z nią czuję się bezpiecznie. Ona pozwala mi przetrwać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Przeczytaj ten tekst w Królowej Różańca!

Królowa Różańca Świętego - nr 16

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Katarzyna: Uzdrowienie męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dominika
Gość
Dominika

Cudowne świadectwo, pokazujące, że nowenna działa, że Mateczka wysłuchuje. Dużo zdrowia dla męża. Ja również odmawiam w intencji mojej mamy i mam nadzieję, że Najświętsza Panienka pomoże nam pokonać tego gada …

wiesia
Gość
wiesia

Bogu niech będą dzięki. Serdecznie dziękuję za świadectwo. Oby Maryja zawsze czuwała i opiekowała się Twoim mężem i całą rodziną. AVE MARYJA!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!