Katarzyna: Dziękuję!

Za każdym razem kiedy odmawiam tą nowennę otrzymuję więcej łask niż o to proszę choć nie od razu to dostrzegłam. Po pierwsze pokochałam różaniec. Dawniej nie było mnie stać na odmówienie jednej cząstki a teraz odmawiam trzy i jeszcze inne modlitwy. Prośba moja została spełniona jeszcze przed zakończeniem nowenny i ufam, że dalej jestem pod Jej opieką.

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.

22
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
16 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
12 Autorzy
Jan KowalskiGabriela (GJ)JolaTeresa Agrażyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
potrzebamodlitwy
Gość
potrzebamodlitwy

za małrzeństwo kasi i karola

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Klemensie, u mnie w Róży Poprawy Relacji Międzyludzkich modli się wiele osób, których małżeństwa przeżywają kryzys. Powiem szczerze, że nie wiem czy jest konieczność tworzenia kolejnej Róży.

Klemens
Gość
Klemens

„Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18, 19-20)

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Oby tylko nie doszło do sytuacji, w której ludzie poczują się po prostu zmęczeni ogromną liczbą Róż modlących się w często „nakładających się intencjach”. Myślę, że mieliśmy już przedsmak tego gdy był problem z zebraniem 15 osób do Róży modlącej się za prześladowanych Chrześcijan… Piszę to tylko pod rozwagę a nie z obawy przed jakąś wyimaginowaną konkurencją 🙂

Teresa A
Gość
Teresa A

zadowolona nie było problemu w zebraniu osób …..

Maria W
Gość
Maria W

W IMIE JEZUSA DUCHY NIECZYSTY ODEJDZ!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Jednak za rzadko przebywasz na tym forum i piszesz komentarze 😉
Potrafisz odpowiednio pokierować na właściwy tor.

Też mam taki sam wyrzut sumienia jak Ty. Modliłam się jedynie za tego porwanego kapłana, którego miano zamordować w Wielki Piątek. A tak to nic poza tym.

Janek
Gość
Janek

Ja też byłem w Róży u Małgosi. Po zakończeniu modlitwy – 54 dni nie wiedziałem co dalej robić. Przyzwyczaiłem się do tej modlitwy i dalej odmawiam Tajemnicę 1 część 3 (modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu). Mam pytanie do Małgosi może mnie dołączy do Róży. Poza tym odmawiam już 15 Nowennę Pompejańską. Zacząłem 16 marca 2014 roku i jak na razie bez przerwy. Miałem różne intencje. Jedne się spełniły inne się spełniają. Jakoś czas się znajduje. Niektóre sprawy w rodzinie przeszły moje oczekiwania. Bóg potrafi być Hojniejszy niż sobie wyobrażałem. Inne sprawy jeszcze czekają na swoją kolejkę. Błogosławię Wszystkich.

łukasz84
Gość
łukasz84

Gabrielu i Klemensie, myślę że żyjecie w takiej „internetowej iluzji”, czego najlepszym przykładem są te 10-tki róż, które kolekcjonujecie. Czy ta „modlitwa” ma coś wspólnego z Bogiem, czy tylko jest jakimś wypełnieniem swoich „socjopatycznych” ambicji. Bo jaki cel ma zmienianie nicków (i zaśmiecanie forum) u Klemensa, który podaję się też za Huberta z borów, Henia27, Bogusława i tak dalej lub Gabrieli, której zdarzało się pisać samej do siebie jako Kaleb lub m-g m.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Łukaszu Prawdziwy, ja już kiedyś tutaj najpierw Cię objechałam, a potem przeprosiłam, bo po namyśle stwierdziłam, ze Ty jesteś trudny facet, ale nie psychopata i nie jest możliwe, żebyś był takim prymitywem. Ponieważ tu były różne zawirowania z nickami (skarżyła się na to m.in. Daria.np), uznaję, że to nie Ty piszesz, bo można się zarazić grypą, zainfekować komputer wirusem, ale nie szajbą. Ty nie masz manii ani urojeń i taki stan przyjmuję za istniejący (bezmaniowość), a komuś, kto pisze do mnie w tej chwili – sugeruję rozpocząć leczenie z prawdziwego zdarzenia. Największy kiep zauważy, że to sa fioły typowo kobiece,… Czytaj więcej »

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski

Od miesiecy trabi pani o zlocie wszstkich roz, i o noclegach u pani i niejakiej m-g-m. Wiec czemu pani siedzi tutaj na forum i pisze swoje „madrosci’ pod roznymi postaciami, zamiast bic glowa w posadzke kosciola i lezec krzyzem w intencjach roz, zeby ludzie zdrowieli, a nie umierali?
Przeciez pani wszytko moze, niczym sam Bog!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Jako, że dzisiaj piątek a do tego pierwszy piątek miesiąca to zamiast spędzać czas na forum warto wybrać się do kościoła i wynagrodzić Najświętszemu Sercu Jezusa wszelkie uczynione zniewagi…
Gabriela napisała już chyba wszystko w temacie więc sprawę uznaję za wyjaśnioną i zamkniętą.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

R,I.P.

Maria W
Gość
Maria W

PANIE WOS DZIEKUJE NIEWOLNO POZWALAC NA TO WSZYSTKO CO SIE DZIEJE OD PONAD MC TO JEST ZBYT PIEKNA STR I FORUM ZYCZE DALSZEJ OWOCNEJ PRACY NA RZECZ TEGO FORUM KTORE PRAGNE WSPIERAC I DUCHOWO I FINANSOWO I B. PROSZE NIEDOPUSZCZAC DO TAKICH SYTUACJI PRZEZ NIEODPOWIEDZIALNE I NIEZROWNOWAZONE PSYCH OSOBY A ZA TAMTEN MOJ WPIS PANA PRZEPRASZAM ALE CHCIALAM BY UCHRONIL PAN I NA FORUM I PRYWATNIE OSOBY NA TYM FORUM KTORE MODLILY SIE W TEJ OSOBY ROZACH

Maria W
Gość
Maria W

KLEMESIE JESTEM KOBIETA

grażyna
Gość
grażyna

Ludzie co z wami bo takie głupoty piszecie .ze się tego nie chce czytać i cały czas się licytujecie w modlitwach .Tutaj ludzie piszą o swoich prośbach do NMP i swoich problemach bo nieraz swoim bliskim trudno jest o tym powiedzieć .Szukają wsparcia i pociechy a nie maglowania ciągle tego samego.

Jola
Gość
Jola

Z przyjemnością weszłam dzisiaj na to forum i poczytałam świadectwa .Widzę ,że zniknęły prawie wszystkie wczorajsze zaczepne ,kłótliwe ,złośliwe i dziwne wpisy ,które tu wprowadzają zamęt i zniechęcają do wchodzenia na te piękne i pokrzepiające wielu z nas strony . Apeluję do wszystkich osób dobrej woli ,które chcą tu spokoju i normalności !!! Jedyną bronią jaką tu mamy przeciw osobom chcącym zniszczyć to piękne dzieło jest FUNKCJA „ZGŁOŚ”. Proszę Was o korzystanie z tej funkcji kiedy tylko zauważycie wpis w jakikolwiek sposób wprowadzający zamęt lub prowokujący innych do kłótni .Nie pozwólmy aby źli ludzie albo tacy ,którzy mają poczucie jakiejś… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Jolu, wczoraj zgłoszono moją prośbę o modlitwę za Asie, za którą modliliśmy się w dwóch Różach jako konającą, Asia umarła wczoraj rano i był to komunikat dla współmodlących z Różami, bo są takie osoby. Jak ktoś się zaweźmie, to nie ma zmiłuj, ale i tak funkcja Zgłoś pozostaje jedyną bronią, a ludzie rzadko z niej korzystają.

Jola
Gość
Jola

Gabrielo,jestem zdziwiona ,ze została usunięta taka wiadomość .Jedyne co mi przychodzi do głowy to to ,ze ludzie już mają dość spraw z różami .To strona NP i może inni chcą czytać tylko świadectwa i o nich rozmawiać
Załóż może taką stronę jak Małgosia założyła do róży w ,której ja się modlę .To dobry pomysł aby za bardzo nie „zaśmiecać” tej strony sprawami nie związanymi z nowenną

No chyba ,że ktoś złośliwie usuwa twoje wpisy .Nie wiem dokładnie jak to działa ale chyba trzeba zgłoszeń kilku osób aby usunąć wpis

Jola
Gość
Jola

Jedna osoba niewiele może ale razem możemy zaprowadzić tu spokój i normalność .Tak właśnie stało się wczoraj !!!

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Przypominam, że w Trzebnicy w Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej za chwilę (o godzinie 12.00) rozpocznie się Msza z Modlitwą Wiernych za członków Róż Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci oraz współmodlących i w ich intencjach z inicjatywy osoby z Róży św. Jadwigi Śląskiej..

Maria W
Gość
Maria W

HIHIHI

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące