Katarzyna: Dziekuje za zdrowie i łaske macierzynstwa

Pragne opowiedziec o otrzymanych laskach od Matki Rozancowej w Pompejach, aby inni tez zaczeli odmawiac Nownne z wiara i chwalili Matke Boska Pompejanska.

Mialam bardzo ciezka ciaze, lekarze powiedzieli mi ze mam nowotwor. Mialam tylko 1100 leukocytow i 300 neutrofilii, lapaly mnie wszystkie choroby. Od opryszczki i aft do grzybicy jamy ustnej, nic nie jadlam i nie moglam nawet pic. Tracilam bardzo na wadze i balam sie o moje poczete dziecko. Sasiadka powiedziala mi o Nowennie , zaczynalam dwa razy az odmowilam cala 54 dni. W tym czasie bralam 3 antybiotyki i zastrzyki 5-600 zl a ja potrzebowwlam 12 na miesiac. Dwa razy w tygodniu robilam morfologie i inne badania. Grzybice przenosily sie w inne miejsce a w momencie gdy zaczelam czesc dziekczynna wszystko zaczelo ustepowac i pod koniec Nowenny bralam juz 1 najwyzej 2 zastrzyki. Moje dziecko urodzilo sie terminowo zdrowe! A moje badania wyszly prawidlowo i nie biore juz zadnych lekow ani nie przebywam pod stala opieka lekarza. Dziekuje Matce Bozej za bezmiar lask i prosze modlcie sie rozancem, to i tak malo za stokroc lask jakie mozna otrzymac. Katarzyna

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…