Ola: Nowenna uświadomiła mi, że potrzebuję pomocy

Było lato 2016 roku. Wakacje, wyczekiwany urlop i Nowenna Pompejańska. Odmawiana już od jakiegoś czasu. W intencji jakże kobiecej i życiowo prostej w swojej treści – o miłość, dobrego męża i cierpliwość do momentu aż to się spełni.
Read More

Ola: Kotek wraca do zdrowia

Nowennę zaczęłam odmawiać, gdy dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojego przyjaciela mniejszego, mojego kotka. Sytuacja nie wyglądała dobrze, guz był bardzo duży i nie było pewności, czy uda się go usunąć. Całe szczęście operacja przebiegła pomyślnie i kotek wraca do zdrowia :) polecam tę modlitwę wszystkim. To nic nie kosztuje, a daje mocne duchowe wsparcie.
Read More

Marzena: Błogosławieństwa podczas modlitwy

Na nowennę pompejanska jak większość ludzi natknęłam się w interencie rok wcześniej jednakże wydawała mi się zbyt trudna i długa by się jej podjąć. Miałam problemy z odnalezieniem właściwego mężczyzny dlatego też po roku gdy nic się nie zmieniło postanowilam chwycić się tej "ostatniej deski ratunku" byłam pełna nadzieji i wiary.
Read More

Katarzyna: Dziękuję Mamo

Matka Boża kieruje życiem mojej rodziny,strzeże i opiekuje się moimi synami,zesłała łaski przebaczenia,ufności,nadzieii w trudnych chwilach.
Read More

Anna: Otrzymane łaski

Dziekuje Matko Rozancowa za otrzymane łaski. Jest to juz moja druga Nowenna i zblizam sie do konca Jej odmawiania i wiem ze na tym nie poprzestane.Otoz w pierwszej Nowenne prosilam o otrzymanie laski zdrowia,obiecalam ze jezeli otrzymam o to co prosze odmowie druga jako zadosc uczynienie i podziekowanie za otrzymana łaske. Wiele spraw kulalo i kuleje w moim zyciu,ale teraz dostrzegam ze niewidzialna reka ktos Boski naprawia powoli wszystko.
Read More

Kasiaa: Dzięki modlitwie dostrzegłam jak wiele dostałam od Pana Boga

Jestem w trakcie odmawiania swojej 3 nowenny. Dwie pierwsze nie spełniły się, chociaż wszystkie trzy mają na celu jedną łaskę i mam nadzieję, że Bóg sprawi, iż ją otrzymam.

Mam w sercu pokój i głęboko wierzę w cud. Dzięki modlitwie dostrzegłam jak wiele dostałam od Pana Boga. Teraz wiem, ze wszystko co dzieje się wokół ma cel. Także wierzcie mocno i zaufajcie Jezusowi. Maryjo dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?