Karol: KRÓLOWA RÓŻANCA WYSLUCHAŁA I MNIE :)

POWIEM TYLKO JEDNO WARTO MATKA BOSKA SLUCHA I NAWET W SYTUACJACH BEZNADZIEJNYCH NIE ZOSTAWI NAS SAMYCH .
Przeczytaj całość

A: Czułam wtedy przy sobie takie duchowe wsparcie !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica . Moja historia z nowenną pompejańską zaczęła się pod koniec listopada 2015 roku
Przeczytaj całość

marzena: modlitwa o pracę

Od tamtej pory odmawiam nowennę w każdym roku kalendarzowym i daje mi to ogromną siłę i spokój ,że nawet w trudnych chwilach nie zostanę sama naprawdę obecność Maryi czuję nieustannie
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dostałam cudowne dary

Tak nazywam ją "moją Matką Boską Pompejską". Moja historia jest zawiłą, ale wiem jedno Matka Boska Pompejska zawsze przy mnie czuwa. Jak potrzebuje jej pomocy to wiem, że muszę się do niej zwrócić osobiście. Kilka lat temu zaczęłam trzecie studia w moim życiu kierunek prawo, to było moje wielkie marzenie. Na drugim roku zaczęłam mieć kłopoty z egzaminami, ze zdrowiem, w małżeństwie. Nie zdałam egzaminów, powtarzałam rok, nie miałam na studia pieniędzy, ponieważ męża wyrzucili z pracy za romanse z pracownicami. Na domiar wszystkiego przyszła choroba.
Przeczytaj całość

Ania: Wiem, że to stało się dzięki Maryi.

Modląc się w danej intencji, nigdy nie zapominajcie o zaufaniu, to jest najważniejsze.
Przeczytaj całość

Karolina: moja sytuacja była dramatyczna

Pragnę podziękować Matce Bożej za siłe i wytrwałość w modlitwie choć chwilami pop-art ciężko. W skrócie dodam że moja sytuacja była dramatyczna.

W czasie czteroletniego związku świadczącego wielkiej miłości rodzice mojego ukochanego mnie z nie zaakceptowali niestety kultura w której pochodzi zabrania z przeciw rodzicom i z bólem serca musiał mnie zostawić i przestać się ze mną kontaktować.
Sytuacja była tak bardzo ciężka z moją psychika i złamanym sercem beznadziei na jakąkolwiek szansę aby być razem.
Dzisiaj mija dziewiąty dzień modlitwy dziękczynnej i mimo iż nie mam z ukochanym żadnego kontaktu a stosunek jego do mnie jest zwyczajnie przykry poniewaz on się poddal i nie widzi nadziejo na bycie ze mną sprawie ze on robi wszystko abym o nim zapomniałaś a nawet nienawidziła a jego rodzina nadal przystaje Iż nigdy mi nie zaakceptuje podkreślam nigdy.Odczowam ogromny spokój I czuję że ból i cierpienie którego doświadczyłam na początku odchodzi a moje serce jest spokojne czyste z nadzieją i siłą cierpliwością. Dzięki tej nowej mnie zrozumiałam jak wielką opiekunkom jest dla nas matka Boża i przybliżyłam się do Boga. Tak bardzo ufam matce Bożej i dzięki temu wierzę że Pan Bóg pozwoli mi wyjść z ukochanym jeśli tylko będę cierpliwa i będę wierzyć ponieważ wszystko jest możliwe dlatego kto wierzy. Dziękuję również za oczyszczenie mojego umysłu i dzięki temu zrozumiałam jak bardzo wiara w Boga matkę Bożą jest pomocna i potrzebna. Dziękuję również naszej kochanej matce Bożej że dałam znaki i okazała mi kierunek drogi w stronę Boga co było powodem mojego pójście do spowiedzi i uczestniczenia w Eucharystii dzięki czemu teraz modne się z czystym i szczerym sercem.
Wciąż czekam aż mój ukochany będzie siły aby walczyć o naszą miłość aby się nie poddawal w tej intencji, jego intencji odmówi kolejną nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Karolina: moja sytuacja była dramatyczna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dominik
Gość
Dominik

Milosc zwycięża wszystko, zycze wszystkiego dobrego 🙂

Polecam rowniez modlitwy do swietych malzonkow Zeli i Ludwika Martin 🙂

Marzena
Gość
Marzena

Módl się kochanie o spełnienie woli Bożej, może ta miłość nie jest dla Ciebie. Pań Bóg nie zostawi swojego dziecka w potrzebie, módl się i ufaj.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!