Karolina: moja sytuacja była dramatyczna

Pragnę podziękować Matce Bożej za siłe i wytrwałość w modlitwie choć chwilami pop-art ciężko. W skrócie dodam że moja sytuacja była dramatyczna.

W czasie czteroletniego związku świadczącego wielkiej miłości rodzice mojego ukochanego mnie z nie zaakceptowali niestety kultura w której pochodzi zabrania z przeciw rodzicom i z bólem serca musiał mnie zostawić i przestać się ze mną kontaktować.
Sytuacja była tak bardzo ciężka z moją psychika i złamanym sercem beznadziei na jakąkolwiek szansę aby być razem.
Dzisiaj mija dziewiąty dzień modlitwy dziękczynnej i mimo iż nie mam z ukochanym żadnego kontaktu a stosunek jego do mnie jest zwyczajnie przykry poniewaz on się poddal i nie widzi nadziejo na bycie ze mną sprawie ze on robi wszystko abym o nim zapomniałaś a nawet nienawidziła a jego rodzina nadal przystaje Iż nigdy mi nie zaakceptuje podkreślam nigdy.Odczowam ogromny spokój I czuję że ból i cierpienie którego doświadczyłam na początku odchodzi a moje serce jest spokojne czyste z nadzieją i siłą cierpliwością. Dzięki tej nowej mnie zrozumiałam jak wielką opiekunkom jest dla nas matka Boża i przybliżyłam się do Boga. Tak bardzo ufam matce Bożej i dzięki temu wierzę że Pan Bóg pozwoli mi wyjść z ukochanym jeśli tylko będę cierpliwa i będę wierzyć ponieważ wszystko jest możliwe dlatego kto wierzy. Dziękuję również za oczyszczenie mojego umysłu i dzięki temu zrozumiałam jak bardzo wiara w Boga matkę Bożą jest pomocna i potrzebna. Dziękuję również naszej kochanej matce Bożej że dałam znaki i okazała mi kierunek drogi w stronę Boga co było powodem mojego pójście do spowiedzi i uczestniczenia w Eucharystii dzięki czemu teraz modne się z czystym i szczerym sercem.
Wciąż czekam aż mój ukochany będzie siły aby walczyć o naszą miłość aby się nie poddawal w tej intencji, jego intencji odmówi kolejną nowennę.

Anna: uwolnienie mojego syna od nałogu pijaństwa

Ufam, że Matka Boża pomoże jeszcze mojemu synowi w powrocie do zdrowia, które zrujnował sobie alkoholem.
Przeczytaj

DANUTA: OTRZYMANE LASKI

Inaczej patrze na ludzi poswieconych BOGU i modle sie za nich a nie osadzam
Przeczytaj

MONIKA: Nowenna Pompejańska

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o dobrego męża. Nie spodziewałam się że przez 54 dni uda mi się odmówić 4 części różańca, było cieżko ale się udalo.
Przeczytaj

Agnieszka: Pierwsza nowenna

Do odmawiania nowenny zbierałam się długo, zbyt długo. Kiedy już zaczęłam nie chciałam przestać. 15 grudnia ukończyłam moją nowennę i...moja intencjasię nie spełniła. Myślałam , że źle i niestarannie ją odmawiałam. Myślałam , że moja modlitwa przez to jest Bogu i Maryji niemiła.
Przeczytaj

Paulina: Warto wierzyć

O Nowennie dowiedziałam się od obcej Kobiety. Mimo tego, że jestem osobą wierzącą początkowo trochę sceptycznie do tego podchodziłam. Wydawało mi się, że łaski otrzymują ludzie Ci którzy ciągle się modlą, często uczestniczą w Mszy Świętej... myliłam się :)
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarzenaDominik Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dominik
Gość
Dominik

Milosc zwycięża wszystko, zycze wszystkiego dobrego 🙂

Polecam rowniez modlitwy do swietych malzonkow Zeli i Ludwika Martin 🙂

Marzena
Gość
Marzena

Módl się kochanie o spełnienie woli Bożej, może ta miłość nie jest dla Ciebie. Pań Bóg nie zostawi swojego dziecka w potrzebie, módl się i ufaj.