Onika: DAR ZYCIA – WIELKA WDZIECZNOSC

JESTEM PEWNA ZE MATKA BOZA ZATRZYMALA NASZ SAMOCHOD I DALA LASKE ZYCIA ,WLASCIWIE ZYC , BO NASZE TEZ BY BYLO W PEWNYM SENSIE SKONCZONE-DZIEKUJE TOBIE KROLOWO ROZANCA SW. ,KTORA UPODOBALAS SOBIE SWIATYNIE W POMPEJACH DZIEKUJE KROLOWO ROZANCA SW. Z POMPEJOW ,DZIEKUJE KROLOWO MOJA -MODL SIE ZA NAMI.
Przeczytaj całość

Jagoda: modliłam się o łaskę macierzyństwa i jestem w ciąży

Chciałabym podzielić się z Wami moją historią z Nowenną Pompejańską. W sierpniu 2013 r. przyśniło mi się że mojej mamie objawiła się św Katarzyna ze Sieny, na następny dzień poszukałam modlitwy do Św. Katarzyna ze Sieny i znalazłam Modlitwę do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich...
Przeczytaj całość

Baja: Ufam i wierzę w MOC RÓŻAŃCA Świętego

Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w lipcu br. w intencji dla mnie bardzo ważnej , po ludzku beznadziejnej.Podczas jej odmawiania zły chyba mnie nie widział bo praktycznie wszystko układało się na pozór dobrze.Pod koniec tej nowenny Matka Boża zesłała dobrego Anioła, który za Jej przyczyną rozwiązał moją beznadziejną sytuację związana z...
Przeczytaj całość

Kamila: Dziękczynienie

Stwierdziłam, że w tej bezradności nie jestem w stanie zrobić już nic więcej poza modlitwą. Data egzaminu wypadła w trakcie odmawiania Nowenny, jednak niezależnie od jego wyniku, postanowiłam, że nie przerwę modlitwy.
Przeczytaj całość

Weronika: Wyjaśnienie sprawy

Spotkałam miłość swojego życia, jednak nie wszystko potoczyło się tak jakbym chciała pomimo przeczytania wielu poradników jak stworzyć szczęśliwy związek i wielu moich starań wyszło jak zwykle. To była tak niepewna sytuacja, która strasznie mnie meczyla psychicznie. W pewnym momencie usłyszałam o nowennie pompejanskiej. Zaczęłam się modlić i od tego czasu dzialy się niesamowite rzeczy. W końcu wyjaśniła się cała sytuacja i odzyskalam spokój wewnętrzny.
Przeczytaj całość

Justyna: spokój ducha

Obiecałam, że po skończonej drugiej nowennie złożę świadectwo. Modliłam się nowenną w najgorszym i najciemniejszym okresie mojego życia.

Chociaż moje prośby nie zostały wysłuchane, otrzymałam spokój ducha i za to jestem wdzięczna. Mam nadzieję, że Matka Boża będzie mnie otaczać swoją opieką, ponieważ moja boląca dusza nadal tego bardzo potrzebuje. Dziękuje Ci Matko za wszystko co do tej pory dla mnie zrobiłaś. Nie opuszczaj swojego dziecka.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!