Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Zaczęłam odmawiać nowennę w intencji 20-letniego siostrzeńca, aby odnalazł sens życia i wewnętrzny spokój. W trakcie modlitwy działo się wiele złych rzeczy, a wszystkie ataki odbijały się na mojej siostrze, która również odmawiała nowennę. Wspierałyśmy się wzajemnie i dawałyśmy sobie siłę mając ciągle Łukasza w sercu.

W przeddzień Bożego Ciała skończyłam nowennę i tego wieczoru siostrzeniec dał popis swoich umiejętności – pełen wachlarz agresji i nieodpowiedzialności.
Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Upomniał się o mnie, więc nie zostawi też Łukasza samego.
Modlitwa przyniosła nieoczekiwanie również wiele łask dla mnie – przestałam się szarpać, wyciszyłam i zrozumiałam wiele swoich błędów.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry"

Powiadom o
avatar
Marek
Gość

Tak trzymaj, nie ustawaj. Te ataki to znak że Twoja modlitwa działa. Niech Matka Boża ma was w Swojej opiece

„Ewa``
Gość

TAK JAK SIĘ ZACZYNA COŚ DZIAĆ Z CZŁOWIEKIEM TO ZNACZY ŻE ZACZYNA DZIAŁAĆ MODLITWA I NIE PRZESTAWAJ,JEŻELI MOGĘ COŚ DORADZIĆ TO PROŚ BY WIDZIAŁ ZNAKI NA NIEBIE OD BOGA JEZUS CHRYSTUSA I DUCHA ŚW.JA TEŻ ODMAWIAM N.P NADAL JUŻ KOLEJNĄ….

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij