Elżbieta: Łaski wysłuchane

Maryjo dziękuję Ci, za wszystkie łaski. Jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok.
Read More

Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha

Odmówiłam już druga nowennę pompejańską i za każdym razem zostałam wysłuchana. Pragnę złożyć swoje świadectwo o skuteczności  tej nowenny pompejańskiej bo obiecałam to Maryi. Zanim urodziłam córkę oddałam ją w opiekę Matce Bożej, stale czułam obecność Jej w życiu mojego dziecka.Przeczytaj Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha
Read More

Kasia: Maryja wie najlepiej

Chciałabym złożyć swoje świadectwo łask wyproszonych przez Maryję. Nowennę pompejańską odmawiam od jakiegoś czasu. Dwa lata temu modliłam się na bliskiego memu sercu człowieka, aby wyszedł z depresji i nałogu alkoholowego.
Read More

Barbara: Dziękuje że Jesteś.

Trzecią nowennę odmawiałam za mojego brata i jego rodziną o łaski najbardziej dla nich potrzebne. Zauważyłam że ruszyły u nich sprawy które od lat stały w miejscu. Obecnie jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny ponownie za duszę w czyśćcu ale tym razem nie wskazałam konkretnej.
Read More

Beata: Zawierzenie Matce Bożej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Jednak zanim zaczęłam się modlić, minęło prawie 1,5 roku. Bałam się, że nie dam rady, że nie starczy mi czasu w ciągu dnia na to, żeby poświęcić tyle czasu na modlitwę. Dodatkowo nie potrafiłam wybrać intencji....
Read More

Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Zaczęłam odmawiać nowennę w intencji 20-letniego siostrzeńca, aby odnalazł sens życia i wewnętrzny spokój. W trakcie modlitwy działo się wiele złych rzeczy, a wszystkie ataki odbijały się na mojej siostrze, która również odmawiała nowennę. Wspierałyśmy się wzajemnie i dawałyśmy sobie siłę mając ciągle Łukasza w sercu.

W przeddzień Bożego Ciała skończyłam nowennę i tego wieczoru siostrzeniec dał popis swoich umiejętności – pełen wachlarz agresji i nieodpowiedzialności.
Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Upomniał się o mnie, więc nie zostawi też Łukasza samego.
Modlitwa przyniosła nieoczekiwanie również wiele łask dla mnie – przestałam się szarpać, wyciszyłam i zrozumiałam wiele swoich błędów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
„Ewa``Marek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Tak trzymaj, nie ustawaj. Te ataki to znak że Twoja modlitwa działa. Niech Matka Boża ma was w Swojej opiece

„Ewa``
Gość

TAK JAK SIĘ ZACZYNA COŚ DZIAĆ Z CZŁOWIEKIEM TO ZNACZY ŻE ZACZYNA DZIAŁAĆ MODLITWA I NIE PRZESTAWAJ,JEŻELI MOGĘ COŚ DORADZIĆ TO PROŚ BY WIDZIAŁ ZNAKI NA NIEBIE OD BOGA JEZUS CHRYSTUSA I DUCHA ŚW.JA TEŻ ODMAWIAM N.P NADAL JUŻ KOLEJNĄ….