Klara: Cuda się zdarzają

Usłyszałam o tej wspaniałej modlitwie od znajomej. Na początku odmawianie trzech części różańca przychodziło mi z trudem.
Read More

Emilia: Zaczęłam doceniać każdy dzień życia

Witam, pod koniec lipca skończyłam odmawiać 2NP.Pragnę przeprosić Maryję za moją opieszałość w złożeniu świadectwa.Pod koniec jej odmawiania w moim życiu wydarzył się prawdziwy cud.Dowiedziałam się że zostanę po raz drugi mamą.Równo rok czasu staraliśmy się o te dzieciątko i choć nie było to moją intencją w tej nowennie, Maryja wiedziała jakie jest wielkie pragnienie mojego serca
Read More

Joanna: Dziękuję…

"...Gdy Twej pomocy wezwałam, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadała o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś..."
Read More

Magda: W podziękowaniu za cuda

Zaczęłam odmawiać Nowennę w trudnym momencie mojego życia- kiedy byłam bezradna z powodu relacji z człowiekiem, który miał na mnie duży wpływ, niekoniecznie dobry i nie umiałam się z tego uwolnić o własnych siłach. Dzięki Matce Bożej bardzo dojrzałam przez czas odmawiania Nowenny. Zaczęłam akceptować rzeczywistość taką jaka jest, Maryja...
Read More

Marta: Moja droga z Maryją

Moje zycie sie bardzo zmienilo i jego jedyny sens to dobrze przygotowac siebie i rodzine na spotkanie z Maryja i Jezusem w niebie..(jak sie uda jeszcze inne osoby to tym lepiej;-)
Read More

Joanna: Jak to zwą inni modlący – łaski „uboczne” :))

Szczęść Boże, zgodnie z obietnicą piszę swoje pierwsze świadectwo o Nowennie. Jak do tej pory otrzymałam za pośrednictwem Matki Bożej – jak to zwą inni modlący – łaski „uboczne” :)).

Do tych łask mogę z pewnością zaliczyć spokój, radość z relacji z Bogiem i Maryją, pewność, że Bóg „zna liczbę mych włosów na głowie” i wie czego i kiedy mi potrzeba, jasność w rozróżnianiu niebezpieczeństw pochodzących od Złego, łaskę mądrości rodzicielskiej, matczynej – generalnie w domu, małżeństwie i w relacji z dziećmi jest więcej spraw Bożych. Do największych i najcenniejszych łask zaliczam jednak to, że miałam odwagę zrezygnować z antykoncepcji, póki co pozostaję przy naturalnych metodach i mam nadzieję, że się to nie zmieni, otrzymałam też łaskę modlitwy – często się modlę i raczej nie będę musiała się już spowiadać z tego zaniedbania. Łaską jest też to, że dziś ważne są dla mnie sprawy wieczne i to co będzie się dziać z moją duszą po śmierci, ważne są dusze mych bliskich.
Głowna intencja mojej nowenny nie została póki co wysłuchana. Pozostaje mi wiara w to, że albo jest mi to – wg woli Bożej – do niczego nie potrzebne lub to jeszcze nie ten czas na spełnienie mej prośby.
Mimo trudów związanych z nowenną – zniechęcenie, osłabienie chwilowe wiary, rozkojarzenie podczas modlitwy, niekiedy brak czasu czy inne nazwijmy to „techniczne” kłopoty wierzę, że Matka Boska wysłuchuje mych modlitw i prędzej lub później moje życiowe sprawy poukłada.
Teraz jestem w trakcie mojej II Nowenny Pompejańskiej, w innej intencji. Świadectwo jednak złożę jak ją skończę, w odpowiednim czasie. Dziękuję i pozostańcie z Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?