Marta: Ogromna pomoc i siła

Kochani! W czerwcu tamtego roku byłam kompletnie bezsilna. Nie wiedziałam jak mam sobie poradzić ze swoim życiem, gdzie sypało się wszystko i nie wychodziło nic co sobie planowałam. Po przeprowadzce do nowego miasta nie mogłam znaleźć pracy, a do tego mężczyzna, z którym się spotykałam zerwał ze mna nagle kontakt. Od tamtej chwili zaczełam odmawiać różaniec. Popularne twierdzenie "jak trwoga to do Boga". Od bardzo dawna nie chodziłam do kościoła, bardzo rzadko się modliłam. Zupełnie przez przypadek trafiłam w internecie na Nowenne Pomejańską. Pierwsza myśl...nie dam rady, nie ma szans.
Read More

Paweł: Otrzymanie wielkich łask Bożych

Chciałbym się podzielić z Wami moim świadectwem. Kończę aktualnie moją 4 NP którą odmawiam w intencji pomyślnego zdania III roku studiów medycznych
Read More

Monika: odczuwane łaski

Ufam, iż Matka Boża czuwa nade mną i otacza swą opieką.
Read More

Elżbieta: zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam

Chciałabym złożyc świadectwo nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam cztery razy i zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam.
Read More

Izabela: Skuteczna Nowenna

Odmawiam 12- tą Nowennę i choć nie wszystkie intencje się spełniły bądź nie w sposób jaki ja oczekiwałam, modlitwa dodaje otuchy i wiary , że wszystko jest na dobrej drodze mimo przeciwności. Odmawiajcie bo warto! Opieka Maryi - bezcenny skarb!
Read More

Janieon: Świadectwo

Witam. W tym roku ukonczylem swoja 10 NP. Dziekuje Matce Bozej za wszelkie otrzymane laski za Jej wstawiennictwem, zwlaszcza te ktorych jeszcze nie dostrzegam. Dziekuje za zdrowie w mojej rodzinie i inne zwykle rzeczy dotyczace moich bliskich. Moje intencje zwiazane z praca, miloscia, pokojem w sercu czekaja wciaz na wypelnienie. Postanawiam dalej ufac. Pozdrawiam Was. Z Panem Bogiem. Zycze Wam wielu lask za wstawiennictwem KRS.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Hubert z BorowRafal Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Rafal
Gość
Rafal

Nowenna w intencji pracy do św. Josemarii Escrivy na pewno pomoże . Jest to patron życia codziennego, tylko zaufać 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow