Jadwiga: świadectwo – znalazł się dawca nerki !

Pierwszy raz usłyszałam nazwę,, Nowenna Pompejańska ,, podczas spotkania z Glorią Polo w Polsce. Nikt z moich znajomych nie umiał mi powiedzieć co to jest. I tak minęło parę lat.

Nie miałam komputera i nie byłam świadoma że tu znajdę informację. Powtarzałam usłyszne świadectwo o NP i dalej nie wiedziałm jak się ją odmawia. Jednego dnia po Mszy św. spotkałam znajomą i powiedziała mi że odmawia NP> ucieszyłam się bardzo że nareszcie dowiem się więcej. Poszłyśmy do księgarni katolickiej i znajoma podarowała mi książeczkę z nowenną.Zaczęłam odmawiać w intencji moich trojga dorosłych dzieci ,prosząc o wiarę i miłośc między nimi. Byli dopiero po studiach i nie mogli dostać pracy a ja od 5 lat byłam wdową .Tydzień przed końcem córka dostała pracę i w niedługim czasie syn mimo że ja nie modliłam się o pracę dla nich a o wiarę. Postanowiłam odmówić NP za każde dziecko osobno. W tym też czasie 25 letni syn kuzynki cięzko chorował na nerki /dializa/ postanowiłam prosić Matkę Najświętszą o pomoc nowenna.W 2015 roku 19 marca znalazł się dawca nerki.Ale żeby moja radośc nie była za duża córka zamieszkała w związku niesakrementalnym.Rozpoczęłam nowennę za mojego dziśiaj już zięcia a kiedy wyznaczyłi datę slubu odmówiłam kolejną prosząc o łaskę godnego przygotowania do ślubu ,I tak się stało Msza św.była przepięknie prowadzona ,czytania i homilia w dwóch językach bo zięc jest cudzoziemcem. Córka przygotowała i pięknie oprawiła tłumaczenie Mszy św.dla 42 osob.Nie znany był im zwyczaj wiązania stułą rąk i bardzo im się to podobalo. A ja byłam wdzięczna Panu i Matce Najświętszej za ten dar i kapłana który razem z młodą parą to wszystko przygotował a był to jego pierwszy ślub którego udzielal. kolejne 3 nowenny były za moją przyszłą synową – dobre dziecko ale zranione w przszłości odeszło od Boga. Matka Najświętsza pomogła i po 7 latach odbyła rekolekcje i przystąpiła do spowiedzi św. Podjęli decyzję o ślubie więc i teraz nowenną prosiłam o radosne i godne przygotowanie .Darem była dla mnie informacja że są nauki Przedmałżeńskie w Bąblinie . !9 par uczestniczyło w trzydniowym spotkaniu i to było dla nich głębokie przezycie duchowe . Za miesiąc będzie ślub . Od 2013 roku odmowiłam 12 razy .Dzisiaj rozpoczynam 13 nowennę w intencji bardzo mi bliskiej osoby .Proszę was wesprzyjcie mnie chociaż jedną króciutką modlitwą bo będę prosić o nawrócenie wspaniałej dziewczyny która w zranieniu całkowicie odrzuciła Boga. Niech Was Pan błogosławi i obejmie swoją miłością miłosierną.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MonikaKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Dziś jest trzeci dzień odmawiania mojej pierwszej w życiu NP. Tylko niestety bardzo się boję, że odmawiam tę Nowennę jakoś zle… Powiedzcie mi proszę czy to jest tak, że mówiąc tę nowennę mam odmówić 3 tajemnice Różańca Świętego dziennie czy też jest tak, że mam odmówić 3 razy dziennie każdą z tajemnic tj. Radosną Bolesną i Chwalebną.. Już się pogubiłam …

Monika
Gość
Monika

W ciągu dnia 3 tajemnice Różańca Świętego:)

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…