Kinga: Wierzę, że jeszcze będziemy szczęśliwi..

To już moje trzecie świadectwo. Od stycznia tego roku nieustannie modle się Nowenna pompejańską w jednej sprawie, która jest dla mnie tak bardzo ważna. Obecnie kończę już swoją 6 Nowennę.
Read More

Małgosia: cuda w moim życiu

Nowenne odmówiłam w intencji rozwiązania moich problemów zdrowotnych, abyśmy wraz z mężem mogli doczekać się cudu poczęcia i narodzin naszego upragnionego dziecka.
Read More

Waldemar: Chwała i cześć Najwyższemu i Matce Najświętszej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego. To świadectwo skierowane jest do cierpliwych w czytaniu długich opowieści
Read More

Iwona: Wysłuchana prośba

Jeszcze raz dziękuję Matce Bożej że wstawiła się za mną do Swojego Syna.
Read More

Bogusia: Opieka Matki Bożej w codziennym życiu

Kilka razy już pisałam swoje świadectwa na waszej stronie. Dziś chciałabym podzielić się kolejnym, aby powiedzie wszystkim jaką silę i moc ma różaniec i modlitwa do Matki Bożej. Dwa razy udało mi się odmówić nowennę pompejańską dzięki, którym otrzymałam wiele łask od Matki Boskiej. Nawet nie sądziłam, że uda mi...
Read More

Ja: Wielkie jest miłosierdzie Boże !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus I Maryja Matka Nasza !
Dziękuję Bogu, że mogę czytać Wasze świadectwa Kochani ! 🙂
Z nowenna pompejańską jestem związana mniej więcej dwa lata.

Matka Boża nauczyła mnie kochać Jezusa i oddawać w Jego ręce wszystko co mnie boli, wszystko co mnie cieszy i wszystko co kocham.
Ona pokazała mi jak bardzo Bóg mnie kocha i że jest najlepszym przyjacielem, bo troszczy się o moje zbawienie.
Odbyłam spowiedź świętą generalną, zostałam uzdrowiona z grzechu ciężkiego jakim jest masturbacja i nieczystość.
Obecnej modlitwie polecam człowieka uzależnionego od narkotyków, alkoholu, hazardu, którym rządzą niewybaczone doświadczenia z przeszłości. Oddaję Go w ręce Boga. Zbyt bardzo skupiałam się na użalaniu oraz tego jak zło odbiera mu życie każdego dnia, teraz pragnę skupić się na wielbieniu Boga, bo to właśnie wtedy uwalnia On od złego.
Was moi kochani z całego serca proszę o modlitwę za tego człowieka, bo stracił już prawie wszystko. Jak uderzymy wszyscy w szatana poprzez różaniec to wierzę, że człowiek ten podejmie się leczenia, którym pokieruje Duch Święty. Ja z mojej strony obiecuję modlitwę za Was wszystkich składających tutaj świadectwa.
Bóg zapłać i szczęść Wam Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!