Elżbieta: zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam

Chciałabym złożyc świadectwo nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam cztery razy i zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam.
Read More

Ala: uzdrowienie – ciśnienie unormowało się

Zachęcam każdego do odmawiania nowenny!
Read More

Bunia: Pokonywanie trudności

Na początku nie wiedziałam, czy podołam, od dłuższego czasu nie specjalnie lubiłam się modlić, miałam za złe Panu Bogu, że mnie nie wspiera, mimo, że ciągle Go o to proszę. Powoli przekonywałam się do różańca i poczułam w końcu wsparcie, którego mi od dawna brakowało.
Read More

Iza: cudowna nowenna

Nowennę zmówiłam 2 razy,dziś mam ostatni dzień drugiej,za pierwszym razem razem prośba może nie została tak wysłuchana jak ja bym chciała,ale tak,że nie ma już tego problemu.który był,druga prośba tak samo,w dodatku dziś,w ostatnim dniu dostałam pracę,której szukałam od roku,jestem spokojniejsza i patrzę z dużym optymizmem w przszyłość,nowenna weszła mi...
Read More

Joanna: modlitwa o miłość konkretnej osoby

Witam wszystkich , mam 19 lat i chciałam się podzielić moim doświadczeniem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej.
Read More

Iwona: Wiele niespodziewanych łask

Zakończyłam właśnie trzecią nowennę pompejańską w intencji odzyskania zdrowia pewnego chłopca. Wszystkie swoje sprawy i problemy odłożyłam na drugi plan, bo nie były one takie, żeby wymagały natychmiastowej interwencji.

Mimo tego Maryja pomaga mi właśnie w tych codziennych drobnych problemach. To tak jakby przyjmowała moją modlitwę w wybranej intencji, ale otaczała jednocześnie opieką mnie i moją rodzinę na co dzień. To zarówno pomoc finansowa, a martwiliśmy się też o finanse. To pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych, które nagle odeszły w zapomnienie i wszystko ułożyło się najlepiej jak mogło. Dziękuję najmocniej jak mogę, bo wiem, że nie jestem sama, że Maryja podąża przy mnie. Wiem, że pomoże również w intencji, w której się modliłam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?