Damian: Popadłem w okultyzm ale to nie na tym się skończyło…

Prosiłem tylko o uwolnienie mnie z sideł złego ducha. Czuję, że jestem pod opieką Niebiańskiej Matki.
Read More

Natalia: Radosne świadectwo

W swoim życiu odmówiłam już tak wiele nowenn, że nie jestem w stanie ich zliczyć. Były różne intencje – większe i mniejsze. Każda nowenna wniosła coś niezwykłego do mojego życia. Każda zła sytuacja w moim życiu zmieniła się i kończyło się to pomyślnie.Przeczytaj Natalia: Radosne świadectwo
Read More

Basia: alkoholizm męża…….

Odmówiłam właśnie moją 4 Nowennę. Tym razem o wydobycie się męża z nałogu alkoholowego. W części dziękczynnej, mąż poszedł do AA.
Read More

G: To było coś niesamowitego. Bóg mi pomógł !

Jestem kobietą, mam 19 lat. To moja pierwsza nowenna, jestem już po pierwszej części. moja intencja jeszcze się nie spełniła ale szczerze wierzę w to, że Pan Bóg wie co robi.
Read More

Martyna: Dar macierzyństwa

To świadectwo powinnam napisać już dwa lata temu, ale nie wiem czemu zwlekałam, żeby podzielić się ze wszystkimi wielką łaską jaką otrzymałam od Matki Bożej.
Read More

Iwona: Świadectwo o pogodzenie z tatą

Nowennę Pomejańską odmawiałam 3 razy w intencji mojej rodziny dokładnie taty, który zaczął zachowywać się źle wobec mamy i swoich 3 córek w tym mnie. Miał pretensje o wszystko nawet najmniejsze mało znaczące rzeczy. Nie twierdze, że nie miał racji ale to wszystko stało się już bardzo męczące.

Pokłóciłam się z nim. Zaczęłam odmawiać nowennę aby się z nim pogodzić. Nowenna dodała mi dużo siły, wiary że wszystko się ułoży. I tak też się stało. Pogodził się ze mną. Wierze, że już tak będzie zawsze. Dziękuje Matce Bożej za opiekę i czujność nade mną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?